verslo administravimo bakalauro programas ho Chi Minh City Vietnamas

Geriausios Verslo administravimo bakalauro programos ho Chi Minh City Vietnamas 2018

Magistras

BBA arba verslo administravimo bakalauras (Bachelor of Business Administration) - tai akademinis laipsnis, kuris yra suteikiamas sėkmingai pabaigusiems pirmosios pakopos akademinis ir su verslu glaudžiai susijusias studijas. Šio tipo studijų programos, į kurias yra įtraukiamos teorinės paskaitos ir praktinis darbas, paprastai trunka nuo trejų iki ketverių metų.

Vietnamas oficialiai Vietnamo Socialistinė Respublika, yra į rytus šalis, Indokinijos pusiasalio Pietryčių Azijoje. 2011 Vietnamas turėjo 163 universitetų (įskaitant vyresniuosius kolegijų ir institutų) iš viso.

Hošiminas, pavadintas šalies 's karo metu lyderis, yra viena iš Vietnamo didžiausių ir labiausiai įvairių miestų. Miestas tapo svarbus centru švietimo ir kultūros pastaraisiais metais. Tai namuose kai Pietryčių Azijoje labiausiai prestižinių koledžų.

Peržiūrėti verslo administravimo programas ho Chi Minh City Vietname 2018

Skaityti Daugiau

Bakalauro Verslo Administravimo

Bach Khoa University (BKU)
Su bendrabučiu Dieninės 4 metų September 2018 Vietnamas Ho Chi Minh City

Verslo administravimo programos BKU suteikia studentams su pagrindu ir pažangios žinių valdymo, kuris apima įvairius aspektus, įskaitant rinkodaros, planavimo, apskaitos, finansų, ir gamyba. Minkšti įgūdžiai, pavyzdžiui, komandinis darbas, bendravimas, nustatant ir sprendžiant problemas per praktinio mokymo taip pat siūlomi mūsų studentų kūrybingą, profesionalų, dinamiška ir konkurencinga ... [+]

Verslo administravimo programos BKU suteikia studentams su pagrindu ir pažangios žinių valdymo, kuris apima įvairius aspektus, įskaitant rinkodaros, planavimo, apskaitos, finansų, ir gamyba. Minkšti įgūdžiai, pavyzdžiui, komandinis darbas, bendravimas, nustatant ir sprendžiant problemas per praktinio mokymo taip pat siūlomi mūsų studentai kūrybiškai, profesionaliai, dinamišką ir konkurencingą tarptautinėje aplinkoje. Absolventai turės didelę darbo perspektyva tiek lokaliai, tiek tarptautiniu mastu daugelyje susijusių srityse, kaip buhalteriai, finansinės priežiūros specialistai, pardavimų, rinkodaros konsultantas, ir tt

Karjera galimybė

Po baigimo, studentai turės galimybę dirbti srityse:... [-]