BBA laipsnis nürnberg Vokietija

Geriausios Verslo administravimo bakalauro programos nürnberg Vokietija 2018

Magistras

Verslo administravimo bakalauras - tai akademinis laipsnis, kuris yra suteikiamas sėkmingai pabaigusiems pirmosios pakopos akademines su verslu glaudžiai susijusias studijas. Dauguma šio tipo studijų programų trunka nuo trejų iki ketverių metų.

Vokietija, oficialiai Vokietijos Federacinė Respublika, yra federacinė parlamentinė respublika Vakarų ir Vidurio Europoje. Šalis sudaro 16 narių, ir jos sostinė ir didžiausias miestas yra Berlynas.

Nürnberg City yra Vidurinės Frankonijos sostinę iš Bavarijos, Vokietijos valstybės. Jis turi keletą turistų traukos vietų ir daugiau nei 5 muziejai. Mieste gyvena daugiau nei 400.000 gyventojų.

Peržiūrėti verslo administravimo programas nürnberg Vokietijoje 2018

Skaityti Daugiau

Bakalauro Sup'est - BBA

ICN Business School
Su bendrabučiu Dieninės 3 metų September 2018 Vokietija Niurnbergas

TKT bakalauras SUP'EST laipsnis yra programa, leidžianti studentams įgyti: pagrindai įmonių valdymo (ekonomika, teisė, IT, apskaitos, vadybos ...), vyriausioji pardavimui "įrankiai, komunikacijos ir rinkodaros, ir stiprus žinių apskritai kultūra. [+]

Prisijunkite prie TKT bakalauras SUP'EST programą studijuoja Nancy-Metz (Prancūzija) arba Niurnbergas (Vokietija)!

TKT bakalauras SUP'EST laipsnis yra programa, leidžianti studentams įgyti: pagrindai įmonių valdymo (ekonomika, teisė, IT, apskaitos, vadybos ...), vyriausioji pardavimui "įrankiai, komunikacijos ir rinkodaros, ir stiprus žinių apskritai kultūra.

Suteikiamas kvalifikacinis laipsnis: TKT bakalauras SUP'EST laipsnis - laipsnis Prancūzijos vyriausybės patvirtintas.

Ministerija Aukštojo mokslo Visa patvirtinimo: ICN Business School yra įgaliojamas pagal aukštojo mokslo ir mokslinių tyrimų ministerija sudaryti bakalauro laipsnį sėkmingų absolventų jos 3 metų po bakalaureato programą TKT bakalauras SUP'EST. ... [-]