BCom / BCom Hons į pramonės psichologija

University of Johannesburg

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

BCom / BCom Hons į pramonės psichologija

University of Johannesburg

BCom Pramonės Psichologija

* Žr fakulteto taisyklių ir reglamentų dėl patekimo susijusius šią programą http://www.uj.ac.za/faculties/management/~~HEAD=dobj

Su į pramoninės psichologijos BCom galite turėti karjerą kaip specialistas HR specialistus, susijusius su problemomis ar iššūkiais, kylančių iš darbuotojų santykius su darbo aplinka

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai

  • Minimalūs ApS: 26
  • Anglų: 4 (50% +)
  • Matematika: 4 (50% +)
  • Matematinis raštingumas: Ne Priimtas

Susitikimas fakulteto minimalius reikalavimus tam tikros programos nebūtinai garantuoja priėmimą į šią programą, kaip specifiniai atrankos kriterijai gali būti taikomi ir dėl erdvės apribojimų.

BCom pagyrimu Pramonės Psichologija

Statusui tikslas yra plėtoti taikomuosius kompetenciją analizuojant, interpretuojant ir suprasti pramonės psichologija principus ir metodus studentas. Ji taip pat plėtoja intelektinės, mokslinių tyrimų ir profesinius įgūdžius studentas. Kvalifikacija rengia studentus prasmingai prisideda prie organizacijų žmogiškųjų išteklių įsigijimo, naudojimo ir plėtros intervencijų. Pramonės psichologija pagyrimu baigęs galės kreiptis dėl po apdovanojimai mokymo ir stažuočių programų psychometrycznych. Užbaigimas tokios stažuotės leis jiems užsiregistruoti kaip psychometrycznych su profesionalia valdybos psichologijos sveikatos priežiūros profesijų tarybos Pietų Afrikoje (HPCSA).

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai

Potencialus studentas turėtų turėti priimtino Bakalauro Laipsnis kvalifikacijos 6 NKS lygmenį su gamybiniu psichologijos kaip pagrindinį dalyką (ty pramonės psichologija 1, 2 ir 3), arba jos ekvivalento suma. 65% vidutiniškai leis potencialus studentas kreiptis dėl pagyrimu žinoma. Ekspozicijos formalų tyrimų modulį pakopos yra labai svarbus. Ekspozicijos į oficialų modulio (-ių) žmogiškųjų išteklių valdymo ir / ar psichologijos ir / ar Verslo vadybos bus rekomendaciją. Studentų skaičius suvaržymų būtina atrankos procesą.

Trukmė programos

Dieninis: 1 metai / Neakivaizdinės: 2 metai

Kontaktiniai duomenys

Vardas: Ponia J Sitemele / Telefonas: 27 (0) 11 559 2185 / Paštas: joycesi@uj.ac.za

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Vas 2019
Duration
Trukmė
1 - 3 metų
Ištęstinės
Dieninės
Locations
Pietų Afrikos Respublika - Johannesburg, Gauteng
Pradžia : Vas 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Vas 2019
Pietų Afrikos Respublika - Johannesburg, Gauteng
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla