Oficialus aprašymas

BCom į logistikos valdymas

Su logistikos vadybos BCom galite turėti karjerą kaip logistikos vadovas, konsultantas, gamybos vadovas.

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai

  • Minimalūs ApS: 26
  • Anglų: 4 (50% +)
  • Matematika: 4 (50% +)
  • Matematinis raštingumas: Ne Priimtas

Susitikimas fakulteto minimalius reikalavimus tam tikros programos nebūtinai garantuoja priėmimą į šią programą, kaip specifiniai atrankos kriterijai gali būti taikomi ir dėl erdvės apribojimų.

BCom pagyrimu logistikos vadybos

Ši programa orientuota į pagrindinių aspektų logistikos valdymo, logistikos sprendimų paramos sistemas, tiekimo grandinės valdymo ir verslo išteklių planavimo sistemas. Studentai taip pat turi modulių pasirinkimą studijuoti, taip pat kiekybinius logistikos ir projektų valdymą. Studentai privalo imtis tyrimo metodologija, siekiant padėti jiems atlikti tyrimus, kad į kiekvieną objektą užduotis. Pramonė patariamųjų valdybų užtikrinti dalyko svarbą. Studentai, baigę šį kursą dažnai dirba privačiame sektoriuje, laivybos įmonės, ekspedijavimo ir kliringo agentai, kurių gamyba, mažmeninė ir didmeninė prekyba ekonomikos sektoriuose, taip pat importo ir eksporto.

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai

bus teikiama moksleiviams naudotis studentui, kuris yra turėti Baccalaureus kvalifikaciją apie NKS lygmenį 7, kad įtraukti Logistics kaip pagrindinis. Magistrantas iš kito universiteto, turi atitikti tam tikras sąlygas prieš įtraukti į BCom Hons (logistikos valdymo) ant NQF 7 lygio. Informuojame, kad visi apdovanojimai paraiškos yra taikomos atrankos procese. Pareiškėjai bus pranešta, jeigu jie buvo priimti.

Šie minimalūs priėmimo reikalavimai taikomi BCom apdovanojimai (logistikos valdymo): (a) BCom (Logistikos vadyba) laipsnį, arba (b) BTech (Logistikos vadyba) laipsnį, arba (c) bet kokia kita BCom su pagrindine panašaus turinio ir kiek tai būtina, papildyti egzaminą, (d) Informuojame, kad bus atsižvelgta, ir (e) pakankamai anglų kalbos mokymosi rezultatai per pastaruosius kvalifikaciją.

Trukmė programos

Dieninis: 1 metai / Neakivaizdinės: 2 metai

Kontaktiniai duomenys

Vardas: Ponia A Kasoojee / Telefonas: 27 (0) 11 559 2464 / adeelak@uj.ac.za

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 135 daugiau kursų University of Johannesburg »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Vas. 2020
Duration
1 - 3 metų
Ištęstinės
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Vas. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Vas. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date