Oficialus aprašymas

BCom rinkodaros vadybos

Su rinkodaros vadybos BCom galite turėti karjerą reklama, prekinio ženklo valdymas, Ryšių su klientais valdymo, rinkodaros vadovas, rinkodaros mokslininkui, klientų aptarnavimas, marketingas Consulting, žiniasklaidos planavimo, pardavimų vadybininkas.

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai

  • Minimalūs ApS: 26
  • Anglų: 4 (50% +)
  • Matematika: 4 (50% +)
  • Matematinis raštingumas: Ne Priimtas

Susitikimas fakulteto minimalius reikalavimus tam tikros programos nebūtinai garantuoja priėmimą į šią programą, kaip specifiniai atrankos kriterijai gali būti taikomi ir dėl erdvės apribojimų.

BCom pagyrimu rinkodaros vadybos

Studentas turėtų parengti taikomųjų kompetencijų įsisavinant, analizės, interpretavimo ir taikymo rinkodaros vadybos principais rengiantis A žymėjimo srityje karjerą, taip pat suteikti pagrindą tolesniam mokymuisi pagrindas. Studentai turi gebėti reflektuoti vadybinių sprendimų ir prašymų įvertinti jo poveikį į holistinį kontekste valdymo praktikoje. Kvalifikacija leidžia studentams patekti į rinkodaros srityje ir vidurinės grandies vadovų pozicijas, pavyzdžiui, pagal gamintoją vadovų, rinkos tyrėjų, client- ir sąskaitų tvarkytojų, santykių vadovams, mokslininkams, taip pat rinkodaros konsultantai.

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai

Svečiams bus teikiama studentams turėti BCom kvalifikacija NQF 7 lygis uždirba 360 kreditų su rinkodaros vadybos ir verslo vadybos, kaip didžiųjų. Studentas turi būti pasiektas 60% jo / jos didžiųjų minimumą ne į NKS lygmenį 7 d. Studentai, turintys BCom kvalifikaciją, bet kurie neturi 32 kreditų rinkodaros vadybos NKS lygmenį 7, pirmiausia turi baigti 7 lygis bakalauro modulius rinkodaros vadybos ir perduoti jį su galutinio pažymio bent 65%.

Studentas, kuris gavo BA (marketingo komunikacijos) laipsnis su rinkodaros vadybos ir marketingo komunikacijos kaip pagrindinis, turi užpildyti šiuos modulius, kol jie gali būti priimami pagyrimu programa: Ekonomika 1A, 1B, apskaita A, B, analizės metodus A, B Verslo vadybos 2A, 2B ir vadybos 3A, 3B.

Trukmė programos

Dieninis: 1 metai (Studentai registruotis bent keturias teorinių modulių per semestrą per metus) / Part-Time: 2 metai (Neakivaizdinių studijų studentų registruotis dviem teorinių modulių per semestrą)

Kontaktiniai duomenys

Vardas: Ponia man Lübbe / Telefonas: 27 (0) 11 559 2911 / Paštas: isoldel@uj.ac.za

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 135 daugiau kursų University of Johannesburg »

Šis kursas yra Campus based
Duration
1 - 3 metų
Ištęstinės
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą