Read the Official Description

Šios kvalifikacijos tikslas yra plėtoti taikomuosius kompetenciją studentui apie pažangios lygio, analizės, aiškinimo ir taikymo ekonominiais principais ir metodais.

Ši programa bus parengti studentus apmąstyti savo pačių ekonominių programų įvertinti jų poveikį į holistinį kontekste ekonomikos ir ekonometrikos. Galiausiai ji bus paruošti juos tolesniam tyrimo ekonomikos ir ekonometrikos kaip mokslas.

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai: Potencialus studentas turi turėti bakalauro laipsnį, su 65% vidurkiu Ekonomikos 3 (New NKS lygmenį 7 / Senasis NKS lygmenį 6) ir 65% vidutiniškai arba ekonometrija 3 (Nauja NKS lygmenį 7 / OldNQF lygio 6) ar Matematika 3 (Naujas NKS lygmenį 7 / Senasis NKS lygmenį 6) arba Statistika 3 (Naujas NKS lygmenį 7 / Senasis NKS 6 lygis), į kuriuos reikia atsižvelgti įėjimo į pagyrimu programą.

Potencialus studentas turi bakalauro laipsnį ekonomikos su 60-64% vidurkio Ekonometrija 3 (Nauja NKS lygmenį 7 / Senasis 6 NKS lygmenį) ir vidutiniškai 65% ekonomikos 3 (New NKS lygmenį 7 / Senasis NKS lygmenį 6) gauti sąlyginį priėmimą į pagyrimu programą ir turi sėkmingai užbaigti stojamąjį modulis Matematikos prieš registraciją.

Studentai, baigę pereinamojo laikotarpio programą Ekonomikos neleidžiama ištarti į pagyrimu programą.

Kontaktiniai duomenys: Dr Josine Uwilingiye / 011 559 2531 / juwilingiye@uj.ac.za

Program taught in:
Anglų

See 135 more programs offered by University of Johannesburg »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Vas 2019
Duration
1 - 2 metų
Ištęstinės
Dieninės
By locations
By date
Start Date
Vas 2019
Application deadline