Oficialus aprašymas

Šios programos tikslas yra stiprinti studento žinių apie investicijų vertinimo ir portfelio valdymo disciplinos. Programa susideda iš plataus masto mokymo programą parengti studentą platų investicijomis susijusių specialybių. Mokymo apima aštuonis temą sritis, pradedant nuo investicijų kapitalo, palūkanas investicijų portfelio valdymas ir pensijų finansavimą. Mastering mokymo programos suteikia studentams galimybę sintetinti sudėtingus investavimo principai ir taikyti finansines priemones, profesionaliai. Svarbiausias žinias apie pasaulines investavimo principai bus sukaupta leidžianti kvalifikacinį studentas dirbti šiandienos pasaulyje profesinio investuoti. Programa pabrėžia kompetenciją, vientisumą ir taikymą etikos profesinėje aplinkoje.

Sėkmingas studentas įgis pasaulinė investicinė perspektyvą ir išsamų supratimą apie pasaulio rinkoje, kuri teiks jiems konkurencinį pranašumą darbo.

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai: Potencialus studentas turi turėti bakalauro laipsnį ir turėtų turėti atitinkamų žinių apie investicijų valdymas (Nauja NKS lygmenį 7 / Old NKS lygmenį 6). Departamentas gali reikalauti teisės į pereinamojo laikotarpio programos turėtų mokiniai nesilaiko prieigos taisyklės, susijusios su konkretaus dalyko žinių investicijų valdymas užbaigimą. Baigiamosios priėmimo reikalavimai bus laikas nuo laiko nustato departamentas.

Prieš pradedant vykdyti pagyrimu programos studentai bus reikalaujama užbaigti statistikos ir matematikos seminarą. Lankomumas laikomas privalomas, bet nėra būtinas ar sąlyga dėl priėmimo ir ar pabaigus pagyrimu programą. Studentai taip pat privalo dalyvauti privalomojo bibliotekos mokslinių tyrimų programą, kurioje bus įrengta ir teikiamą bibliotekų paslaugas.

Kontaktiniai duomenys: J. Niel Oberholzer / 011 559 3483 / dfiminfo@uj.ac.za

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 135 daugiau kursų University of Johannesburg »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Vas. 2020
Duration
1 - 2 metų
Ištęstinės
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Vas. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Vas. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date