Read the Official Description

Ką mokytis?

Civilinės inžinieriai planuoja, projektuoja, kuria ir prižiūri infrastruktūrą arba "pastatytą" aplinką, įskaitant pastatus, oro uostus, geležinkelius, kelius, tunelius, tiltus ir užtvankas.

Naudodamiesi pažangiausiais moksliniais tyrimais, mokykitės išsamių teorijų ir praktinių įgūdžių. Reguliarūs individualūs ir grupiniai projektai sprendžia pramonės problemas, tokias kaip stogo konstrukcijų projektavimas, statyba ir testavimas, robotų konstrukcijos kūrimas arba "Severn Trent" gerinimas. Jūs taip pat gausite lauko darbus, kurie anksčiau įtraukė geotechninius inžinerinius darbus Velse arba Isle of Wight.

Apsilankymai statybvietėse ir pramonės ekspertų paskaitos leidžia suprasti naujausias civilinės inžinerijos praktikas. Tarpdisciplininis požiūris sprendžiant inžinerijos problemas ir pagerinti projekto valdymo, komunikacijos ir vadovavimo įgūdžius. Visa tai suteiks jums pasitikėjimą naujomis technologijomis įdiegti ir optimizuoti esamus, suteiks jums galimybę dirbti daugelyje pramonės sektorių.

Per pirmuosius savo ir antrus metus jūs sukursite tvirtą pagrindą supratimui pagrindinėse srityse, prieš pradėdami ieškoti daugiau specializuotų sričių vėliau. Kiekvienais metais vykdysite civilinius projektavimo projektus, o antrus metus galėsite įsigyti papildomų modulių, tokių kaip tarptautinio vystymosi technologijos ir šiuolaikinė užsienio kalba. Trečiaisiais metais studijuosite išsamias temas, tokias kaip struktūrinė analizė, vandens inžinerija ir geotechnika. Jūs taip pat atliksite individualų ir (arba) grupės projektų darbą.

Kaip mokytis?

Jūs dalyvaus paskaitose, seminaruose, pamokose ir praktinėse laboratorijose. Kad padėtum pereitumėte iš mokyklos į universitetą, per pirmus metus jūs susipažinsite su savo asmeniniu dėstytoju kiekvieną savaitę grupėje, paprastai iš penkių ar šešių studentų, skirtų akademinėms klausimams, kylantiems iš paskaitų, spręsti. Jūsų dėstytojas yra ten, kuris palaikys jus visą savo universitetinį gyvenimą ir ypač padės suprasti jūsų tęstinį vystymąsi. Inžinieriai visada dalyvauja tarpdalykiniame grupės darbe, o tai yra mūsų kursų dalis nuo pirmųjų metų.

Kaip man bus įvertintas?

Vertinimas atliekamas egzaminų ir kursinių darbų. Kursinis vertinimas gali apimti laboratorines ataskaitas, projektus, esė ir žodinius pristatymus.

Kokios yra darbo patirties ir studijų užsienyje galimybės?

Savo kurso metu galite įgyti pramonės patirties per vizitus ir projekto darbą. Mokykla skatina studentus imtis tam tikros pramonės patirties. Daugelis studentų praeina stažuotes ir kitą darbo patirtį per vasarą. Kai kurie studentai gali praleisti metus per metus pramonėje ar mokslinių tyrimų aplinkoje.

Patekimo į rinką reikalavimai

A lygis AAA, apimantis Matematikos ir fizikos lygį. Taip pat turite pasiekti praktinį mokslinį praeitį, jei jūsų mokslo lygis apima atskirą praktinį vertinimą.

Taikomųjų dalykų ir mišrių portfelių lygiai : Kandidatai yra nagrinėjami individualiai. Laipsniai bus panašūs į tuos, kurie skiriami akademinei A ir AS kvalifikacijai.

Galima svarstyti kandidatus su stipriu profiliu, bet be lygių fizikos ar lygmens matematikos.

Tarptautinis bakalauro laipsnis IB: 38 taškai, kurie apima 6,6 matematikos ir fizikos. Bent vienas iš šių dalykų turėtų būti aukštesnio lygio.

BTECs: kandidatus, siūlančius BTEC, patariama susisiekti su bakalaurų priėmimo grupe.

Tai paprastai neapima bendrųjų studijų ir kritinio mąstymo.

Kontekstiniai duomenys ir diferencialiniai pasiūlymai: " Warwick" įvairiems atvejams gali pasiūlyti studentams skirtingus pasiūlymus. Tai apima mokinius, dalyvaujančius "Realizuojančių galimybių" programoje arba kurie atitinka du konteksto duomenų kriterijus. Diferencialiniai pasiūlymai bus vieno ar dviejų lygių žemiau "Warwick" standartinio pasiūlymo (iki mažiausiai BBB).

Prieigos kursai: Galimybė įgyti aukštąjį išsilavinimą (pripažintas QAA) ir atitinkamuose dalykuose, kuriuos svarsto, jei jie siūlomi su A lygio matematika A lygio MEng arba B klasės už BEng / BSc. Skirtumų reikalaujama Access ir BTEC kvalifikacijose.

"Warwick International Foundation" programa (IFP): visi studentai, sėkmingai baigę "Warwick IFP" ir kreipęsi į Warwick per UCAS, gaus garantuotą sąlyginį pasiūlymą susijusiai bakalauro studijų programai (tik pasirinktiems kursams). Išsami informacija apie standartinius pasiūlymus ir sąlygas rasite IFP puslapyje.

Mes sveikiname studentų paraiškas su kitomis tarptautiniu mastu pripažintomis kvalifikacijomis.

Papildoma informacija

Atsižvelgdamas į skirtumus metus

Prašymai dėl atidėto įrašo pasveikino.

Interviu

Paprastai mes apklausėme kandidatus. Pasiūlymai teikiami pagal jūsų UCAS formą, kuri apima numatytus ir faktinius įvertinimus, jūsų asmeninę informaciją ir mokyklos nuorodą. Mes svarstome naujoviškus būdus, kaip išplėsti kandidatų vertinimą, todėl prieš pat pateikdami paraišką patariame patikrinti mūsų svetainę, jei mes įvesti kokius nors pakeitimus.

Atvirų durų dienos

JK siūlomi dalyviai kviečiami į mūsų Atvirų durų dienas. Jei negalėsite dalyvauti, informacija apie šiuos įvykius taip pat bus prieinama internete. Sužinokite daugiau apie mūsų pagrindines Universiteto "Open Days" ir kitas galimybes aplankyti mus.

Kokius modulius galėčiau mokytis?

Iš pradžių visi studentai taiko tą pačią programą, apimančią temas, kurios, mūsų manymu, yra svarbios visiems inžinieriams suprasti. Pagal antrąjį "Metų" terminą jūs galite specializuotis civiliniame sektoriuje arba pereiti į vieną iš kitų inžinerijos kursų (pvz., Automobilių, biomedicinos sistemų, elektronikos, elektros ir elektronikos, inžinerijos verslo vadybos, mechaninių, gamybos ir mechaninių, arba, Sistemos).

Pirmaisiais metais yra devynių pagrindinių modulių, kurie šiuo metu yra:

 • Dinamika ir termodinamika
 • Elektrinės ir elektroninės grandinės
 • Inžinerinis projektavimas
 • Inžinerinės Matematika
 • Įvadas į inžinerijos verslo vadybą
 • Įvadas į inžineriją: profesionalumas ir praktika
 • Inžinerinės medžiagos
 • Statikos ir konstrukcijos
 • Sistemų modeliavimas, modeliavimas ir skaičiavimas

Jūs taip pat galite pasirinkti modulį "Modernaus užsienio kalbos" kaip neprivalomą priedą.

Antrus metus yra septyni pagrindiniai moduliai, kurie šiuo metu yra:

 • Civilinės inžinerijos projektavimas 1
 • Civilinės inžinerijos medžiagos ir struktūrinė analizė
 • Dinamika ir skysčių mechanika
 • Elektromechaninis sistemos projektavimas
 • Inžinerinė matematika ir techninė kompiuterija
 • Techninių operacijų valdymas
 • Antstolių inžinerija

Pasirenkami moduliai metu apima:

 • Kompiuterių architektūra ir sistemos
 • Įvadas į vidurinę mokyklą (fizika)
 • Šiuolaikinė užsienio kalba
 • Daugialypės terpės technologijos ir signalų platinimas
 • Verslo pradžia
 • Sistemų inžinerijos principai
 • Technologijos tarptautinėje plėtroje

Praėjusiais metais studentai praktiškai vykdo grupės projektavimo projektą su integruotu statybos valdymu. Paskutiniai Civilinės inžinerijos maršruto metai yra pagrindiniai moduliai, apimantys įvairias temas. Šiuo metu yra įtraukti šie moduliai:

 • Civilinės inžinerijos projektas 2
 • Betono statiniai
 • Projektavimo projektas su statybos valdymu (tik "BEng")
 • Geotechnikos
 • Individualus projektas (tik MEng)
 • Plieninės konstrukcijos
 • Civilinės inžinierių vandens inžinerija

Inžinerija yra aktyviai besivystanti tema, todėl pateikiami moduliai, kurie yra dabartiniams studentams. Kadangi inžinieriaus ir mūsų mokyklos dalykas nuolat vystosi, būsimų metų modulių asortimentas ir atskirų modulių turinys gali keistis. Kandidatai bus informuoti, kai tik bus patvirtinti pakeitimai. Su dabartiniais studentais bus konsultuojamasi prieš patvirtinus pakeitimus.

* Pirmiau minėti moduliai gali keistis.

Kokios karjeros gali sukelti Warwick inžinerijos laipsnį inžinerijoje?

Mūsų absolventai dirba organizacijoms, įskaitant " Jaguar Land Rover", "Barclays Bank", NHS Inovacijų institutą, "Aston Martin", "Deutsche Bank".

Mūsų absolventų darbo vaidmenų pavyzdžiai yra Verslo sistemų analitikas, Civilinės inžinierius, Aerodynamacist, Struktūrinis inžinierius, Technologijų prekybininkas.

Program taught in:
Anglų

See 10 more programs offered by The University of Warwick, School of Engineering »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rugs 2019
Duration
3 - 4 metų
Dieninės
Price
- per metus, tarptautiniams studentams
By locations
By date
Start Date
Rugs 2019
Application deadline

Rugs 2019