BEng (Hons) Elektros energetikos inžinerijoje

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Akredituota: IET EI

Klimato kaita ir ekonominiai veiksniai reiškia, kad yra stiprus žingsnis link atsinaujinančios energijos, gaunamos iš vėjo, bangų ir potvynių šaltinių, ir atitinkamai padidėjusi energetikos sistemų inžinierių paklausa.

Ši programa buvo sukurta bendradarbiaujant su pramonės atstovais ir daugiausia dėmesio skiriama praktinei patirčiai. Tai suteikia plačią išsilavinimą elektrotechnikos, mechanikos ir elektronikos inžinerijos srityje, kartu su specialiais energetikos ir galios elektronikos moduliais.

Jūs turėsite galimybę naudotis gerai įrengtomis kompiuterinėmis inžinierinėmis, elektrinėmis ir elektroninėmis laboratorijomis, turinčiomis pirmaujančias technologijas, taip pat galimybę dviejose pramonės vietose.

Jūsų karjera

Šios programos absolventai greičiausiai bus labai paklausūs pasaulinėse energetikos kompanijose, tokiose kaip Howden, GEC, Doosan, Babcock, Scottish Power ir Weir Group.

Ką mokysi

1 metai

Pateikiama daugybė pagrindinių IT koncepcijų ir elektros, elektronikos ir mechanikos inžinerijos principų.

2 metai

Pristato profesionalių inžinierių, matematikos, termodinamikos, energijos išteklių, kartos vadybos atsakomybę

3 metai

Valdymo inžinerija, elektros elektroninės sistemos, gamykla

4 metai

Garbės projektas, elektros energetikos sistemų technologijos, elektros mašinos, atsinaujinančios energijos technologijos, valdymo inžinerija.

Patekimo reikalavimai

Visi čia išvardyti įvežimo reikalavimai turėtų būti naudojami kaip orientyras, ir jie turi atspindėti minimalų kiekį, kurį reikia apsvarstyti norint atvykti. Pareiškėjams, kuriems nustatytas sąlyginis vietos pasiūlymas, gali būti paprašyta pasiekti daugiau, nei nurodyta.

Reikalavimai, keliami ne visą darbo dieną

1 metai

SQA Aukštesnysis: BBBC aukštesnėje, įtraukiant matematiką ir vieną iš fizikos, technologinių ar inžinerinių mokslų

Lygmuo: CCD su Matematika ir fizika plus GCSE English C / 4

ILC aukštesnis: H2 H2 H3 H5, įskaitant matematiką ir fiziką, plius anglų kalba įprastame lygyje O2

IB diplomas: 24 balai turi būti Matematika ir fizika

BTEC: 3 lygio išsilavinimas, inžinerijos dalykas MMM

2 metai

BTEC: 3 lygio išsilavinimo diplomas elektros ir elektronikos inžinerijos DDM

3 metai

HND elektrotechnikos arba elektronikos inžinerija, kurioje B klasė ir inžinerinė matematika 1, 2, 3, 4 ir 5.

Dalyvavimas Matematikos vasaros mokykloje yra būtinas tiems, kurie neturi Inžinerinės matematikos 5. Daugiau informacijos rasite www.gcu.ac.uk/mathsummerschool.

Neakivaizdinio atvykimo reikalavimai

1 metai

HNC Electrical or Electronic Engineering arba kitas atitinkamas inžinerijos dalykas, kurio B klasė yra 1 laipsnio, ir apima inžinerines matematikas 1 ir 2.

2 metai

HND Elektros ir elektronikos inžinerija arba kitas atitinkamas inžinerijos subjektas, turintis B klasę, ir apima 1,2, 3 ir 4 inžinerines matematikas.

Užimtumo reikalavimai

Neakivaizdinio atrankos metu kandidatai turi dirbti visą darbo dieną ir rūpintis jų darbdaviu.

Anglų kalba

Paprastai studentai, kurių pirmoji kalba nėra anglų, privalo turėti akademinio IELTS testo atitikmenį, lygų 6,0, be elementų, mažesnių nei 5,5.

Atkreipkite dėmesį: jei esate iš daugumos anglų kalbančių šalių, gali būti nereikalaujama pateikti papildomų įrodymų apie jūsų anglų kalbos mokėjimą.

Papildoma informacija

Kita akademinė ir profesinė kvalifikacija

Kiekviena paraiška GCU yra nagrinėjama atskirai. Jei neturite įprastos akademinės kvalifikacijos, bet galite įrodyti atitinkamą profesinę patirtį ir (arba) kreditus iš pripažintų profesinių organizacijų, jums gali tekti dalyvauti šiame kurse per Universiteto pripažinimo priešmokyklinio ugdymo programą.

Tarptautiniai Pathways

Jei neatitinkate anglų kalbos reikalavimų, jums gali būti suteikta teisė gauti anglų kalbą universiteto studijų programai.

Mokesčiai ir finansavimas

Mokestis už mokslą dažniausiai priklauso nuo jūsų mokesčio. Koks yra mano studijų mokesčio statusas?

Mokestis už mokslą 2018/19

  • Pagrindinis: 1820 svarų sterlingų
  • RUK: 9250 svarų *
  • ES: 1820 svarų sterlingų
  • Tarptautinė: 11 500 svarų sterlingų

* Bendras mokestis už mokslą už RUK studentus, baigusius trejų ar ketverių metų studijas, yra apribotas 27 750 svarų sterlingų. Škotijos vyriausybei patvirtinus konkrečius mokesčius, jie gali būti pakeisti, kai tik bus patvirtinta.

Jei pradėsite studijas 2018 m. Rugsėjo mėn. Arba 2019 m. Sausio mėn., Tai yra metiniai ar moduliniai mokesčiai, taikomi jūsų kurso trukmei; Tačiau mokesčiai gali keistis. Jei norite gauti išsamią informaciją apie tai, kaip gali keistis mokesčiai, perskaitykite mūsų mokesčius ir grąžinimo politiką.

Studentams, dirbantiems ne visą darbo dieną, gali būti pateikiama sąskaitų faktūra už visą metinį mokestį arba už modulių, užfiksuotų vienerius mokslo metus, skaičių. Studentai gali būti mokami dalimis per metus. Peržiūrėti neakivaizdinio ir nuotolinio mokymosi mokesčius.

Papildomos išlaidos

Be kursų mokesčio už mokslą, universitete galite patirti papildomų išlaidų.

Stipendijos

Mes teikiame kokybišką išsilavinimą už sąžiningą kainą; kaip Bendrojo gėrio universitetas, esame pasiryžę pasiūlyti prieinamą aukštąjį išsilavinimą talentingiems studentams, išlaikydami mūsų mokesčius už mokslą ir suteikiant dosnų stipendijų paketą per 2,5 mln. svarų per metus.

Jei turite kokių nors klausimų ar klausimų dėl stipendijų už 2018-1919 m., Susisiekite su studentų apklausų komanda.

Tarptautinės studentų pradžios datos

Naujiems tarptautiniams studentams orientavimo renginiai prasidės 2018 m . Rugsėjo 14 d . Šis papildomas laikas yra specialiai sukurtas tam, kad padėtų naujiems tarptautiniams studentams įsijungti į Jungtinę Karalystę ir GCU prieš pradedant bendrojo ugdymo ir mokymosi programą.

Per šį laikotarpį vyks daug įdomių ir informatyvių renginių, įskaitant miestelio ir miesto ekskursijas, taip pat sveikinimo renginius, kuriuose galėsite susipažinti su kitais tarptautiniais studentais.

Profesinė akreditacija

Elektros energetikos inžinerijos laipsnis yra akredituotas Instituto Inžinerijos ir technologijos instituto ir EI energetikos instituto. Kursinis darbas yra sukurtas, kad atitiktų UKSPEC reikalavimus JK profesionalios inžinerinės kompetencijos standartui, kurį suteikė Inžinerinės tarybos UK ir MEng Pathways atitiktų akademinius reikalavimus už C.Eng Chartered Engineer statusą.

Darbo vietą

Pateikiamos dvi pramoninės paskirties vietos, iš kurių viena apima 48 savaites. Tai nėra privalomos paskirties vietos ir nėra garantuotos.

HM pajėgos

Bendradarbiaudama su HM Forces, GCU nustatė, kad ši programa ypač tinka kariniams ir buvusiems karininkams, vyrams ir moterims. Apsilankykite HM Forces Careers Zone, kad gautumėte daugiau informacijos apie teikiamas paslaugas.

Vertinimo metodai

Egzaminai, kursiniai darbai, klasių testai, pristatymai, kompiuteriniai pratimai ir rašytiniai pranešimai naudojami vertinant pasiekimus mokymosi rezultatuose.

Mūsų tikslas yra sukurti studentų gebėjimus darbdavių reikalaujamose srityse pasaulinėje žinių ekonomikoje, susiejant su darbdaviais, kad studentai gautų autentišką mokymosi patirtį, kuri derėtų su atitinkamais tyrimais. Mūsų studentai nustato, kad viena iš pagrindinių šio privalumų studijų programa yra ir kiti studentai, kurie šiuo metu yra įdarbinti, atlieka studijas ne visą darbo dieną, tuo pačiu metu dirba visą darbo dieną arba remia tarptautinės įmonės. Vertinga šių studentų patirtis yra grąžinama į klasę ir neformaliai dalijamasi kolegų studentų nauda.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

GCU's vast IT, engineering and construction experience is housed within the School of Engineering and Built Environment. Our supportive staff are experts in their field; well-connected frontrunners in ... Skaityti daugiau

GCU's vast IT, engineering and construction experience is housed within the School of Engineering and Built Environment. Our supportive staff are experts in their field; well-connected frontrunners in areas such as IT security and web development, environmental science, telecommunications, surveying and building services. Our research into built environment and connections with industry leaders in growing markets such as games design make us an exciting choice for students, staff and researchers. Skaityti mažiau