Sukurta su IBM

Nuo elektros energijos gamybos ir paskirstymo sistemų iki šiuolaikinių perdirbimo ir gamybos įmonių yra daugybė sudėtingų technologijų, kurios remiasi kompiuterių inžinierių sukurta ir suprojektuota kompiuterine sistema. Šis kursas taps tarsi vienas iš tų inžinierių. Kompiuterinės technikos ir programinės įrangos inžinerija, skaitmeninės sistemos, įterptosios sistemos, kompiuterių ir tinklo projektavimas bei programinės įrangos kūrimas įvairiose šiuolaikinėse programavimo kalbose - visa tai padengsite.

Antrojo BEng (Hons) Computer Engineering kursų pabaigoje jums bus suteikta galimybė perkelti į MEng kursą.

Mes siūlome galimybę visiems bakalauro studijų namams / ES studentams mokytis darbo, stažuotis ar dirbti, studijuojant visą darbo dieną, pradedant nuo 2019 m. Rugsėjo mėn.

Kodėl mokytis kompiuterių inžinerijos LSBU?

Pagrindinės kurso informacija - užsakyta pagal režimą

Režimas

Moduliai

Mes dirbome su IBM technologiniu gigantu, kad sukurtume šio kurso turinį. Taigi, galite būti tikri, kad gausite įgūdžių, kurių reikia darbo vietoje. Jūs sužinosite, kaip kurti kompiuterines sistemas ir komponentus - ir išmatuoti programinės ir aparatinės įrangos funkcijas. Jūs sužinosite, kaip kurti, kurti ir išbandyti programinę įrangą, naudojant pramonės standartinę programinę įrangą ir CAD projektavimui, modeliavimui ir prototipams.

Per paskutinius metus jūs turite galimybę specializuotis - ir jūs kontroliuojate. Turėsite pasirinkti modulius, įskaitant daugialypės terpės sistemų ir žaidimų programavimo arba dirbtinio intelekto aprėptį. Trečiosios pakopos studijų programa suteikia jums galimybę toliau tobulinti savo įgūdžius, sukuriant realias pasaulio sistemas profesinėje aplinkoje.

Kursų vertinimo metodai: 59% kursinių darbų.

1 metai

 • Inžinerinė matematika ir modeliavimas
 • Duomenų perdavimas ir tinklai
 • Inžineriniai principai
 • Inžineriniai skaičiavimai
 • Dizainas ir praktika
 • Elektronikos ir kompiuterinės inžinerijos principai

2 metai

 • Kompiuterių architektūra ir operacinės sistemos
 • Inžinerinė programinė įranga, duomenų struktūros ir algoritmai
 • Komandos projektavimo projektas
 • Objektinis programinė įranga inžinieriams
 • Skaitmeninės sistemos ir mikroprocesorių projektavimas
 • Kompiuteriniai tinklai ir mobilieji kompiuteriai

3 metai

Neprivalomi įdarbinimo metai

4 metai

 • Sistemos ir programinės įrangos inžinerija
 • Įterptosios sistemos ir dalykų internetas
 • BEng projektas

Plius papildomų modulių iš:

 • Inovacijos ir įmonė
 • Išplėstinė kompiuterių inžinerija
 • Signalai ir sistemos
 • Skaitmeninių sistemų projektavimas
 • Kompiuterinė grafika ir multimedijos sistemos
 • Programinės įrangos kūrimas ir kompiuterinių žaidimų programavimas
 • Didelio našumo kompiuteriai
 • Dirbtinis intelektas

Vertinimas atliekamas atliekant formalius egzaminus, fazinius testus, formuojančias ir suvestines užduotis. Gebėjimas taikyti ir integruoti žinias vertinamas didesnio masto projekto darbais, taip pat grupės užduotimis (jei reikia) ir laivo žurnalais.

Įsidarbinimo galimybės

Kompiuterių inžinieriai dirba daugelyje pramonės šakų, įskaitant kompiuterių, automobilių, kosmoso, telekomunikacijų, elektros energijos gamybos, gamybos, gynybos ir elektronikos. Galėtumėte kurti aukštųjų technologijų prietaisus, pradedant nuo mažų integrinių grandynų lustų iki galingų sistemų, kuriose naudojami tokie lustai ir veiksmingos telekomunikacijų sistemos.

Galimos darbo vietos absolventams yra kompiuterių tinklo administravimas pagal "Windows" ir "Unix / Linux", taip pat programinės įrangos inžinerija ir projektavimas naudojant Java ir C. Jūs taip pat galite dirbti savarankiškai kaip bet kokios rūšies techninės ir programinės įrangos kūrėjas, testeris ar vertintojas. Galėsite kurti operacines sistemas, kompiliatorius, kompiuterinius žaidimus, verslo programas, kompiuterines programas, analizuoti duomenis ir kurti bei valdyti kompiuterines sistemas. Trumpai tariant, jūs būsite labai įdarbintas daugelyje sektorių.

Įsidarbinimo tarnyba

Mes esame Universiteto absolventų užimtumo metai - "Times" ir "Sunday Times" geras universiteto vadovas, 2018 m.

LSBU norime, kad jūs taptumėte sėkminga karjera. Per savo studijas - ir dvejus metus nuo to laiko, kai baigiate studijas - turėsite prieigą prie mūsų "Įdarbinimo" paslaugos, kurią sudaro:

 • Internetinė lenta, kurioje galite pamatyti daugybę paskirties vietų: ne visą darbo dieną, visą ar savanorišką. Taip pat galite nusileisti, kad pamatytumėte "Job Shop" patarėjus, kurie visada gali padėti jums atlikti kitą žingsnį jūsų paieškoje.
 • Mūsų "Careers Gym" siūlo grupines darbo grupes apie CV, interviu metodus ir darbo patirtį, taip pat reguliarius darbdavių įvairiuose sektoriuose pristatymus.

Mūsų studentų verslo komanda taip pat gali padėti jums pradėti savo verslą ir plėtoti vertingus verslumo įgūdžius.

Mokymas ir mokymasis

Jūsų dėstytojai yra savo srities specialistai, todėl viskas, ką mes darome, yra susijusi su pramone. Jūs mokysitės per paskaitas, seminarus, pamokas ir praktinį darbą. Atsižvelgdami į grupes ir individualius projektus, mes vertiname jūsų darbą, pasitelkdami kursų ir egzaminų mišinį, kartu su projekto ir laboratorinių darbų skaičiavimais.

Mes taip pat išmokysime jums gyvenimo įgūdžius, reikalingus veiksmingai bendrauti, spręsti problemas, planuoti projektus ir dirbti komandoje, kurie atskleis jus ir suteiks jums geriausias galimybes įgyti norimą darbą, kai baigsite studijas.

Taikomos žinios yra svarbios

Projektu grindžiamo mokymosi suma, kurią jūs atliksite dėl inžinerijos laipsnio, skiriasi nuo universiteto iki universiteto. "LSBU" siūlome "dizaino ir testo" projektus viso laipsnio metu, o ne sutelkdami juos į visus savo paskutinius metus. Tai reiškia, kad jūs pritaikysite teorinius principus ir spręsite inžinieriaus realias problemas labai anksti savo universiteto karjeroje.

Ši inovacijų diegimo patirtis suteikia jums patrauklumo darbdaviams. Inovacijos yra pačioje inžinieriaus kasdienėje veikloje. Inžinieriai ieško praktinių būdų, kaip padaryti dalykus geriau, efektyviau, pigiau, saugiau, stipresni, atsparesni, greitesni, labiau integruojami ir veiksmingesni. Mūsų inžinerijos kursai iš pradžių jus išmokys, kaip plėtoti šiuos svarbiausius įgūdžius ir bruožus.

Asmeninis mokymasis

Būdamas studentų ar inžinierių magistrantūros studentas, LSBU per pirmąsias tris savaites jums bus paskirtas dėstytojas. Jūsų mokytojo vaidmuo yra jūsų pagrindinis kontaktinis asmuo, teikiantis akademinę ir profesinę kvalifikaciją.

Jūsų dėstytojas padės jums maksimaliai išnaudoti savo laiką LSBU, teikdamas patarimus ir nuorodas į kitus universiteto paramos šaltinius.

Jūsų globėjas turėtų būti pirmasis universiteto narys, su kuriuo jūs kalbate, jei turite sunkumų, kurie gali turėti įtakos jūsų darbui. Tai gali būti akademinė, finansinė, su sveikata susijusi ar kita problema.

Jūs turėsite susitikti su savo asmeniniu dėstytoju ne mažiau kaip du kartus per semestrą visą savo kursą. Galite susisiekti su savo dėstytoju už papildomą paramą el. Paštu arba asmeniškai.

Patekimo reikalavimai

 • Lygis BBB arba;
 • BTEC nacionalinis diplomas DDM arba;
 • Galimybė susipažinti su aukštosiomis kvalifikacijomis su 24 skirtumais 21 nuopelnai, įskaitant 3 matematikos skirtumus ir 3 dalykų fizikoje ar;
 • Lygiaverčio lygio 3 kvalifikacijos, turinčios 128 UCAS taškus
 • 3 lygio kvalifikacija turi apimti matematiką arba fizikos mokslą
 • Pareiškėjai turi turėti 5 GCSE, įskaitant Matematiką ir anglų kalbą arba lygiavertę (pertvarkyta GCSE klasė 4 ar aukštesnė).
 • Mes sveikiname kvalifikacijas iš viso pasaulio. Anglų kalbos kvalifikacija tarptautiniams studentams: IELTS balas - 6,0 arba Kembridžo kvalifikacija ar aukštesnysis laipsnis C.
Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 40 daugiau kursų London South Bank University »

Paskutinį kartą atnaujinta February 24, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 23, 2019
Duration
3 - 4 metų
Ištęstinės
Dieninės
Price
9,250 GBP
1 metai Visą darbo dieną dirbantis UK / ES mokestis: 9250 svarų sterlingų; Tarptautinis mokestis: 13125 svarų sterlingų. 1 metai. Neakivaizdinis UK / ES mokestis: 6935 svarai sterlingų; Tarptautinis mokestis: 9843,75 svarai
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 23, 2019
End Date
Sau. 24, 2022
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 23, 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Sau. 24, 2022