Read the Official Description

Kūrėjai ir programuotojai

Pastaraisiais metais tinklo pramonės augimas buvo fenomenalus. Ši subalansuota programa suteikia jums įgūdžių ir žinių, reikalingų jums tapti inžinieriumi, programuotoju ar programuotoju - naudokite ją, jei norėsite vykti. Kompiuterinė įranga, sąsajos elektronika, programinė įranga ir duomenų bazių projektavimas, programavimas realiuoju laiku ir įterptais sistemomis bei telekomunikacijomis - visa tai padengsite (ir dar daugiau).


Kodėl studijuoja kompiuterinių sistemų ir tinklų inžineriją LSBU?

 • Profesionaliai akredituota Inžinerijos ir Technologijų Instituto, su greitu laipsniu į Chartered Engineer statusą.

 • Moderni programinė įranga: įgyja patirties naudojant standartinę įrangą, kompiuterių programavimą ir modeliavimo paketus.

 • Pasirinkite praleisti savo trečius metus mokytis su mūsų partnerės institucija, Hochschule Bremen, Vokietijoje.

 • Mokamas darbo patirtis: galimybė baigti trečius metus profesinėje praktikoje.

 • Naujoviški moksliniai tyrimai: Nr. 1 Londono modernus tyrimo kokybės universitetas - Kompiuterija, "Sunday Times League" lentelė 2017 m.


Akreditacijos


Pagrindinės kurso informacija - užsakyta pagal režimą

Režimas


Moduliai

Kaip BEng laipsnio programą, šis kursas parengia gilų supratimą apie esminius faktus, koncepcijas, teorijas ir principus, kompiuterinės inžinerijos ir jos pagrindu mokslo ir matematikos.

Tai subalansuota kompiuterinės įrangos, sąsajos elektronikos, realaus laiko ir įterptųjų sistemų bei telekomunikacijų programavimo programa, kurią palaiko analizės pagrindai, programinė įranga ir duomenų bazių projektavimas. Tinklo konfigūracijai atlikti atlikti užduotis naudosite pramonės standartinę įrangą.

Visi mokymai LSBU yra taikomi. Tai tik būdas, kaip mes čia dirbame. Galite tikėtis išimti kompiuterį, jį atkurti ir sukonfigūruoti subkomponentų lygiu. Trečiosios pakopos studijų programa suteikia jums galimybę toliau tobulinti savo įgūdžius, sukuriant realias pasaulio sistemas profesinėje aplinkoje.

Kursų vertinimo metodai: 44% kursinių darbų.

1 metai

 • Inžinerinė matematika ir modeliavimas
 • Kompiuterinės inžinerijos principai
 • Įvadas į duomenų perdavimą
 • Inžineriniai principai
 • Inžineriniai skaičiavimai
 • Dizainas ir praktika

2 metai

 • Operacinės sistemos ir multimedija
 • Įvadas į ryšių sistemas ir tinklus L5
 • Inžinerinė programinė įranga C
 • Kompiuteriniai tinklai
 • Komandos projektavimo projektas

3 metai

 • Neprivalomi įdarbinimo metai

4 metai

 • Inovacijos ir įmonė
 • Sistemos ir programinės įrangos inžinerija
 • Tinklo technologijos ir dizainas
 • Išplėstinė kompiuterių inžinerija
 • Projektas


Įsidarbinimo galimybės

Dabar, kai kompiuteriai yra esminė mūsų gyvenimo dalis, poreikis ir galimybės tiems, kurie gali kurti, valdyti ir aptarnauti kompiuterines sistemas, tik toliau augs.

Kai baigsite, būsite visiškai pasirengę atlikti kompiuterių tinklo administravimo funkcijas "Windows" ir "Unix", programinės įrangos inžinerijos ir dizaino srityse. Naujausi absolventai dirba kaip kompiuterių tinklų inžinieriai, įterptųjų sistemų kūrėjai ir vyresnieji kompiuterių programuotojai.


Įsidarbinimo tarnyba

Mes esame Universiteto absolventų užimtumo metai - "Times" ir "Sunday Times" geras universiteto vadovas, 2018 m.

LSBU norime, kad jūs taptumėte sėkminga karjera. Per savo studijas - ir dvejus metus nuo to laiko, kai baigiate studijas - turėsite prieigą prie mūsų "Įdarbinimo" paslaugos, kurią sudaro:

 • Internetinė lenta, kurioje galite pamatyti daugybę paskirties vietų: ne visą darbo dieną, visą ar savanorišką. Taip pat galite nusileisti, kad pamatytumėte "Job Shop" patarėjus, kurie visada gali padėti jums atlikti kitą žingsnį jūsų paieškoje.
 • Mūsų "Careers Gym" siūlo grupines darbo grupes apie CV, interviu metodus ir darbo patirtį, taip pat reguliarius darbdavių įvairiuose sektoriuose pristatymus.

Mūsų studentų verslo komanda taip pat gali padėti jums pradėti savo verslą ir plėtoti vertingus verslumo įgūdžius.


Įranga

Jūs mokysite naudoti naujausias kompiuterio sąsajos technologijas mūsų Nacionalinėje instrumentų laboratorijoje. Remiantis nacionalinėmis priemonėmis, laboratorijoje yra virtualių prietaisų darbo vietų, kuriose naudojama programinė įranga, įskaitant "Multisim", "Ultiboard" ir "Labview".


Mokymas ir mokymasis

Jūsų dėstytojai yra savo srities specialistai, todėl viskas, ką mes darome, yra susijusi su pramone. Jūs mokysitės per paskaitas, seminarus, pamokas ir praktinį darbą. Atsižvelgdami į grupes ir individualius projektus, mes vertiname jūsų darbą, pasitelkdami kursų ir egzaminų mišinį, kartu su projekto ir laboratorinių darbų skaičiavimais.

Mes taip pat išmokysime jums gyvenimo įgūdžius, reikalingus veiksmingai bendrauti, spręsti problemas, planuoti projektus ir dirbti komandoje, kurie atskleis jus ir suteiks jums geriausias galimybes įgyti norimą darbą, kai baigsite studijas.


Taikomos žinios yra tai, ko reikia

Projektu grindžiamo mokymosi suma, kurią jūs atliksite dėl inžinerijos laipsnio, skiriasi nuo universiteto iki universiteto. "LSBU" siūlome "dizaino ir testo" projektus viso laipsnio metu, o ne sutelkdami juos į visus savo paskutinius metus. Tai reiškia, kad jūs pritaikysite teorinius principus ir spręsite inžinieriaus realias problemas labai anksti savo universiteto karjeroje.

Ši inovacijų diegimo patirtis suteikia jums patrauklumo darbdaviams. Inovacijos yra pačioje inžinieriaus kasdienėje veikloje. Inžinieriai ieško praktinių būdų, kaip padaryti dalykus geriau, efektyviau, pigiau, saugiau, stipresni, atsparesni, greitesni, labiau integruojami ir veiksmingesni. Mūsų inžinerijos kursai iš pradžių jus išmokys, kaip plėtoti šiuos svarbiausius įgūdžius ir bruožus.


Asmeninis mokymasis

Būdamas studentų ar inžinierių magistrantūros studentas, LSBU per pirmąsias tris savaites jums bus paskirtas dėstytojas. Jūsų mokytojo vaidmuo yra jūsų pagrindinis kontaktinis asmuo, teikiantis akademinę ir profesinę kvalifikaciją.

Jūsų dėstytojas padės jums maksimaliai išnaudoti savo laiką LSBU, teikdamas patarimus ir nuorodas į kitus universiteto paramos šaltinius.

Jūsų globėjas turėtų būti pirmasis universiteto narys, su kuriuo jūs kalbate, jei turite sunkumų, kurie gali turėti įtakos jūsų darbui. Tai gali būti akademinė, finansinė, su sveikata susijusi ar kita problema.

Jūs turėsite susitikti su savo asmeniniu dėstytoju ne mažiau kaip du kartus per semestrą visą savo kursą. Galite susisiekti su savo dėstytoju už papildomą paramą el. Paštu arba asmeniškai.


Patekimo reikalavimai

 • Lygis BBB arba
 • BTEC nacionalinis diplomas DDM arba
 • Galimybė susipažinti su aukštojo mokslo kvalifikacijomis su 24 skirtumais 21 nuopelnus, įskaitant 3 skirtumus matematikos ir 3 pagrindus fizikos arba
 • Lygiavertė 3 lygio kvalifikacija, verta 128 UCAS taškų.
 • 3 lygio kvalifikacijose turi būti Matematika.
 • Pareiškėjai turi turėti 5 GCSE, įskaitant Matematiką ir anglų kalbą arba lygiavertę (pertvarkyta GCSE klasė 4 ar aukštesnė).
 • Mes sveikiname kvalifikacijas iš viso pasaulio. Anglų kalbos kvalifikacija tarptautiniams studentams: IELTS balas - 6,0 arba Kembridžo kvalifikacija ar aukštesnysis laipsnis C.

Visi moduliai gali keistis universitete ir gali skirtis nuo modulių, kuriuos siūlote studijų metu.

Program taught in:
Anglų

See 132 more programs offered by London South Bank University »

Last updated June 10, 2018
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rugs 2019
Duration
3 - 4 metų
Ištęstinės
Dieninės
Price
9,250 GBP
1 metai Visą darbo dieną dirbantis UK / ES mokestis: 9250 svarų sterlingų; Tarptautinis mokestis: 13125 svarų sterlingų. 1 metai. Neakivaizdinis UK / ES mokestis: 6935 svarai sterlingų; Tarptautinis mokestis: 9843,75 svarai
By locations
By date
Start Date
Rugs 2019
Application deadline

Rugs 2019