BEng (Hons) automobilių inžinerijos srityje

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Apžvalga

Inžinieriai pasitelkia savo vaizduotę ir matematikos, fizikos bei chemijos žinias, kad sugalvotų, pritaikytų ir valdytų technologijas, kurios yra labai svarbios visuomenės gerovei ir pažangai. Ši programa pagrįsta mūsų mechanikos inžinerijos programa, tačiau vėlesniais metais leidžia studentams specializuotis dalykuose, susijusiuose su automobilių technologijomis.

Automobilių inžinerija ir toliau išlieka pagrindiniu profesionalių inžinierių darbdaviu dėl didėjančių iššūkių gaminant pageidaujamas ir pelningas transporto priemones. Atitinkami dalykai yra pagrindiniai mechanikos inžinerijos mokslai kartu su elektronikos inžinerija ir medžiagų inžinerija. Vis daugiau dėmesio skiriama projektavimo ir gamybos procesams.

Kodėl verta studijuoti automobilių inžineriją Heriot-Watt universiteto Dubajaus mieste?

  • Padėkite pagrindus mechanikos inžinerijos karjerai srityje, kurioje daug dėmesio skiriama automobilių technologijoms.
  • Sužinokite apie inžineriją, kuria grindžiamas transporto priemonių projektavimas ir valdymas.
  • Studijuokite dalyką, kuris leidžia pritaikyti matematikos ir fizikos principus realiame pasaulyje.
  • Išmokite įgūdžių, kurie suteiks jums galimybę pereiti į vadybos vaidmenis kaip profesionaliam inžinieriui.
  • Naršykite įdomius transporto, gamybos, jėgainių, transporto priemonių dinamikos ir daugelio kitų pasaulius.
  • Nepriklausomai nuo jūsų karjeros kelio, sugebėjimo pritaikyti kiekybinius metodus sprendžiant problemas - inžinerijos pagrindą - ugdymas bus neįkainojamas privalumas.

Kurso turinys

Pirmi metai

Pagrindinis dėmesys skiriamas pagrindinių matematinių, mokslinių ir bendravimo įgūdžių lavinimui. Temos apima dizainą ir gamybą, medžiagų mokslą, inžinerijos mokslus, elektroniką ir matematikos pagrindus.

Antri metai

Dalykai yra mašinų projektavimas, elektrinės mašinos, skysčių mechanika, termodinamika, projektavimas ir gamyba, pažangioji matematika ir medžiagų stiprumas.

Treti metai

Dalykai apima taikomąją termodinamiką, skysčių mechaniką, medžiagų projektavimą ir gamybą, valdymo inžineriją ir prietaisus, vadybą ir automobilių technologijas.

Ketvirtieji metai

Studentai vykdo individualų mokslinių tyrimų projektą automobilių technologijos srityje. Dėstomi dalykai apima pasirinktų automobilių technologijų, gamybos valdymo, projektavimo ir skysčių mechanikos, termodinamikos, medžiagų stiprumo ir mašinų dinamikos apžvalgą.

Karjera

Kaip laipsnis, pripažintas apimančiu stiprų mechanikos inžinerijos komponentą, automobilių inžinerija suteikia absolventams daug tų pačių galimybių. Tai tinkamiausia studentams, norintiems siekti karjeros susijusiose srityse, tokiose kaip transportas, transporto priemonių dizainas ar automobilių sportas.

Anglų kalbos reikalavimai

Jei vidurinėje mokykloje anglų kalba nebuvo mokymo priemonė, pareiškėjai privalo įrodyti anglų kalbos mokėjimą, lygų akademiniam IELTS 6.0 (be žemesnio nei 5,5 elemento).

Paraiškos Paskutinis pristatymo laikas

Mūsų Dubajaus miestelyje vykdomas nuolatinis priėmimo procesas ištisus metus: kai tik vienas užsiėmimas uždaromas, pradedame priimti paraiškas kitam. Taip pat galite atidėti pradžios datą iki metų.

Daugelis studentų kreipiasi 6–10 mėnesių prieš pasirinkdami suvartojimą. Mes galime priimti prašymus iki 3 savaičių iki kiekvieno įsisavinimo pradžios, tačiau turėtumėte atkreipti dėmesį, kad pavėluotas prašymas beveik neabejotinai reikš, kad bus atidėtos būtiniausios administracinės paslaugos, tokios kaip jūsų studento imatrikuliacinė kortelė (be kurios jūs nebūsite galintys naudotis biblioteka ar internetinėmis paslaugomis).

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Pioneering British education in Dubai, with highly acclaimed degree programmes that meet the specific demands of local business and industry.

Pioneering British education in Dubai, with highly acclaimed degree programmes that meet the specific demands of local business and industry. Skaityti mažiau