BEng (Hons) aviacijos ir mechanikos inžinerijoje

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Kodėl verta rinktis šį kursą?

Didžiausias Jungtinėje Karalystėje kursų pasitenkinimas (Guardian University League 2019 lentelė), šis kursas užtikrins, kad turėtumėte svarbiausių įgūdžių ir išsamių žinių, reikalingų sėkmingai orlaivių karjerai ir šiuolaikinei inžinerijai.

Kursas skirtas pramonės poreikiams tenkinti ir stipriems pramonės ryšiams.

 • Koncentruotas kursas: išsiaiškinti inžinerinių projektavimo koncepcijų ir inžinerinio projektavimo procesą.
 • Įgyti perkeliamų žinių ir verslo įgūdžių, kad suteiktumėte jums platesnę darbo rinką.
 • Jums bus išmokyti naudoti įvairius kompiuterinius projektavimo įrankius, įskaitant pramonėje reikalaujamus baigtinių elementų analizės (FEA) ir skaičiavimo skysčių dinamikos (CFD) įrankius.

Taip pat galite pasirinkti studijuoti šį kursą kaip pamatų metus: aeronautikos ir mechanikos inžinerijos (su pagrindiniais metais)

Pagrindinės kursų funkcijos

 • Stiprus ryšys su tokiomis įmonėmis kaip „Airbus“ ir „Raytheon“.
 • Modernus „Merlin“ skrydžio simuliatorius, suprojektuoti ir išbandyti savo orlaivius naudojant inžinerinę teoriją.
 • Galimybė naudotis pažangiausia kompiuterine projektavimo, analizės ir modeliavimo programine įranga, įskaitant ANSYS, Abaqus, MATLAB ir Simulink.
 • Povandeniniai ir viršgarsiniai vėjo tunelių įrenginiai.
 • Prieiga prie skrydžio imitavimo paketų, tokių kaip FLITE, RANT navaidų treneris ir Boeing 747.
 • Darbas su lėktuvų orlaiviais mūsų orlaivio angare.
 • Tinkamas būti IMechE, RAeS ir / arba IET studento nariu.
 • Greitas prototipų kūrimo įrenginys.
 • Išplėstinis sudėtinis mokymo ir plėtros centras, įsikūręs Broughton.

Patekimo reikalavimai

BEng (Hons) aeronautikos ir mechanikos inžinerija

UCAS kodas: HH34

Akademiniai reikalavimai kursui yra 112 UCAS tarifų taškai GCE A lygiu arba lygiaverčiai, įskaitant matematiką ir (arba) susijusį mokslą.

Vertinimas

Naudojami įvairūs vertinimo metodai; Tai apima etapų testus, rašto darbus, praktinį darbą kompiuteriuose, darbo portfelį, žurnalus, pristatymus ir laboratorinių darbų atvejų tyrimus ir CAD. Šio darbo derinys gali būti jūsų vertinimo dalis kartu su laiko apribojimais. Kiekvienas modulis vertinamas įvairiais metodais, leidžiančiais studentams parodyti visą savo potencialą. Projekto disertacija bus viena iš paskutinių jūsų vertinimo dalių.

Mokymas ir mokymasis

Mokymo metodai apima paskaitas, laboratorines sesijas, studentų vadovaujamus seminarus ir vadovaujamus tyrimus.

Nepriklausomas mokymasis yra svarbus visų modulių aspektas, nes tai leidžia studentams plėtoti tiek dalykinius, tiek pagrindinius įgūdžius. Nepriklausomas mokymasis skatinamas atliekant mokomuosius tyrimus arba grįžtamąjį ryšį studentams.

Wrexham Glyndŵr universitetas yra pasiryžęs remti mūsų studentus, kad padidintų jų akademinį potencialą.

Mes siūlome seminarus ir palaikymo sesijas tokiose srityse kaip akademinis rašymas, efektyvus pastabų rengimas ir pasirengimas užduotims. Studentai gali suorganizuoti susitikimus su akademinių įgūdžių dėstytojais, padedančiais spręsti praktinius universitetinio darbo klausimus.

Karjeros galimybės

Kursas suteikia jums išsamias žinias ir įgūdžius inžinerijos srityje naujų ir naujų technologijų srityje. Absolventai bus gerai pasirengę tapti sektoriaus specialistais arba siekti mokslo karjeros akademinėje bendruomenėje.

Dabartinis JK trūkumas kvalifikuotų inžinierių absolventų reiškia, kad turėsite daug karjeros galimybių, kai baigsite. Jūs galite rasti darbą aeronautikos, mechaninių ir gamybos inžinerijos konsultacijų, mokslinių tyrimų ir plėtros srityse arba ginkluotosiose pajėgose.

Karjera ir zona Wrexham Glynd Car universitete yra padėti jums priimti sprendimus ir planuoti kitus žingsnius link šviesios ateities. Jie gali suteikti jums reikalingos ekspertų informacijos, patarimų ir patarimų, pradedant nuo darbo ar tolesnių studijų iki interesų, įgūdžių ir siekių nustatymo.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Wrexham Glynd?r University started in 2008 so we’re still one of the youngest universities in the UK. It is a vibrant, friendly place where each student’s learning and future is given personal attenti ... Skaityti daugiau

Wrexham Glynd?r University started in 2008 so we’re still one of the youngest universities in the UK. It is a vibrant, friendly place where each student’s learning and future is given personal attention. Skaityti mažiau