Šiandienos pažangių technologijų srityje vis didėja elektroninių nusikaltimų grėsmė. Nacionalinė kibernetinio saugumo strategija aiškiai parodo tinkamo tinklo apsaugą svarbą užtikrinant JK. GCU sukūrė programų rinkinį, kuris suteikia galimybę pirmauti apsaugoti kibernetinę erdvę nuo sudėtingų kenksmingų išpuolių ir būsimų grėsmių.

Kompiuterių tinklai suteikia gilių žinių apie IT tinklo infrastruktūrą, reikalingą didelių įmonių ir plačiajuosčio tinklo diegimui. Jame daugiausia dėmesio skiriama sudėtingų tinklo topologijų specifikacijai, projektavimui, diegimui ir trikčių šalinimui. Mes turime geriausias tinklų laboratorijas Škotijoje ir mokome šį dalyką pagal CISCO tinklo profesionalų standartus.

Jūsų karjera

Įeikite į ryšių tinklus, saugumo inžinerijos ir skaitmeninės teismo ekspertizės sektorių, pramonę, kurioje dirba vienas iš trijų visų darbo vietų IT sektoriuje. Mūsų kompiuterių tinklų inžinerijos absolventai galėjo atsidurti dirbti IT / tinklo infrastruktūros palaikymo ar tinklo inžinieriaus.

Ką mokysi

1 metai

Programavimas 1, kompiuterių tinklai 1, internetinės platformos kūrimas 1, integruotas 1 projektas, kompiuterių matematika, kompiuterių pagrindai.

2 metai

Saugių sistemų administravimas, kompiuterių tinklai 2, programavimas 2, integruoto projektavimo 2 projektas, duomenų bazių kūrimas, "Cyber ​​Security" operacijos.

3 metai

Kiekybiniai metodai ir kriptografija, pažangi maršrutizacija, IT projektų valdymas 1, pažangi perjungimas, integruoto projektavimo 3 projektas, moksliniai gebėjimai ir profesiniai klausimai.

4 metai

IT projektų valdymas 2, internetinis saugumas, tinklo modeliavimas, programinės įrangos apibrėžti tinklai, pagyrimų projektas.

Patekimo reikalavimai

Visi čia išvardyti įvežimo reikalavimai turėtų būti naudojami kaip orientyras, ir jie turi atspindėti minimalų kiekį, kurį reikia apsvarstyti norint atvykti. Pareiškėjams, kuriems nustatytas sąlyginis vietos pasiūlymas, gali būti paprašyta pasiekti daugiau, nei nurodyta.

1 metai

Aukštesnis

4 Škotijos aukštesniosios pakopos BBBC ar aukštesnės kvalifikacijos, įskaitant Matematiką.

Lygis

3 A lygio pakopos CCC arba lygiavertės.

Anglų kalba

Atkreipkite dėmesį: jei esate iš daugumos anglų kalbančių šalių, gali būti nereikalaujama pateikti papildomų įrodymų apie jūsų anglų kalbos mokėjimą.

Papildoma informacija

Kita akademinė ir profesinė kvalifikacija

Kiekviena paraiška GCU yra nagrinėjama atskirai. Jei neturite įprastos akademinės kvalifikacijos, bet galite įrodyti atitinkamą profesinę patirtį ir (arba) kreditus iš pripažintų profesinių organizacijų, jums gali tekti dalyvauti šiame kurse per Universiteto pripažinimo priešmokyklinio ugdymo programą.

Tarptautiniai Pathways

Jei neatitinkate anglų kalbos reikalavimų, jums gali būti suteikta teisė gauti anglų kalbą universiteto studijų programai.

Mokesčiai ir finansavimas

Mokestis už mokslą dažniausiai priklauso nuo jūsų mokesčio. Koks yra mano studijų mokesčio statusas?

Mokestis už mokslą 2018/19

  • Pagrindinis: 1820 svarų sterlingų
  • RUK: 9250 svarų *
  • ES: 1820 svarų sterlingų
  • Tarptautinė: 11 500 svarų sterlingų

* Studijų mokesčiai už RUK studentus, baigusius trejų ar ketverių metų studijas, yra apribojami 27 750 svarų sterlingų. Škotijos vyriausybei patvirtinus konkrečius mokesčius, jie gali būti pakeisti, kai tik bus patvirtinta.

Jei pradėsite studijas 2018 m. Rugsėjo mėn. Arba 2019 m. Sausio mėn., Tai yra metiniai ar moduliniai mokesčiai, taikomi jūsų kurso trukmei; Tačiau mokesčiai gali keistis. Jei norite gauti išsamią informaciją apie tai, kaip gali keistis mokesčiai, perskaitykite mūsų mokesčius ir grąžinimo politiką.

Papildomos išlaidos

Be kursų mokesčio už mokslą, universitete galite patirti papildomų išlaidų.

Stipendijos

Mes teikiame kokybišką išsilavinimą už sąžiningą kainą; kaip Bendrojo gėrio universitetas, esame pasiryžę pasiūlyti prieinamą aukštąjį išsilavinimą talentingiems studentams, išlaikydami mūsų mokesčius už mokslą ir suteikiant dosnų stipendijų paketą per 2,5 mln. svarų per metus.

Jei turite kokių nors klausimų ar klausimų dėl stipendijų už 2018-1919 m., Susisiekite su studentų apklausų komanda.

Tarptautinės studentų pradžios datos

Naujiems tarptautiniams studentams orientavimo renginiai prasidės 2018 m . Rugsėjo 14 d . Šis papildomas laikas yra specialiai sukurtas tam, kad padėtų naujiems tarptautiniams studentams įsijungti į Jungtinę Karalystę ir GCU prieš pradedant bendrojo ugdymo ir mokymosi programą.

Per šį laikotarpį vyks daug įdomių ir informatyvių renginių, įskaitant miestelio ir miesto ekskursijas, taip pat sveikinimo renginius, kuriuose galėsite susipažinti su kitais tarptautiniais studentais.

Pramoninis darbas

Galima įsigyti neprivalomą vienerių metų darbo vietą po 3 metų pabaigos.

Laboratorijos įranga

Mes turime visas pramonės standartines CISCO laboratorijas, kuriose tinklus galima analizuoti ir tirti dėl pažeidžiamumo. Tai leidžia studentams planuoti, kurti, įdiegti, saugoti ir šalinti sudėtingus verslo klasės tinklus. Šios laboratorijos yra didžiausia Škotijoje, kurią palaiko daugiau nei 200 prietaisų. Nereikalingos investicijos į mūsų virtualizuotą nuotolinio mokymosi platformą leidžia studentams tęsti mokymąsi iš universiteto, įskaitant mūsų novatorišką "Netlab" internetinė laboratorijų sistema, palaikanti tiek tinklo, tiek skaitmeninio saugumo modulius.

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 28 daugiau kursų Glasgow Caledonian University - The School of Engineering and Built Environment »

Paskutinį kartą atnaujinta July 31, 2018
Šis kursas yra Campus based
Duration
2 - 4 metų
Dieninės
Price
1,820 GBP
Pradžia / ES studentai; 9250 RUK studentai; £ 11 500 tarptautinių studentų
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas