BEng (Hons) mechanikos inžinerijoje

University of Dundee

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

BEng (Hons) mechanikos inžinerijoje

University of Dundee

Šiuolaikinei mašinų gamybai reikalingi žmonės, kurie gali derinti labai įvairius techninius, mokslinius, kūrybinius ir valdymo įgūdžius, siekdami tikslų sektoriuose, pradedant nuo kosminio tyrimo iki energijos valdymo ir chirurginių naujovių.

University of Dundee mes didžiuojamės šiuolaikinėmis sistemomis grindžiamu požiūriu į mūsų studentų mechaninių inžinerijos įgūdžių ugdymą. Mes daug investavome svarbiose naujose inžinerijos srityse, įskaitant greitą prototipą, atsinaujinančią energiją ir įmontuotą valdymo technologiją.

Jūs išmoksite mechatroniką (elektronikos ir kompiuterinės kontrolės integravimą su mechanine inžinerija), suteikiant jums daugybę įgūdžių kuriant modernius, aukštos kokybės produktus.

Mechanikos inžinerijos bakalauras (Hons) , kaip ir medicina ar teisė, laikomas profesine kvalifikacija. Tai reiškia, kad išorinis organas, šiuo atveju Inžinierių mechanikas (IMechE), reguliariai tikrina mūsų kursų kokybę ir struktūrą. Galutiniai absolventai gali tapti Chartered Engineers.

Realaus pasaulio iššūkiai

Kiekvienais metais University of Dundee DRIVE lenktynių komandos University of Dundee dizainas, statyba, rinka ir lenktynės - viena sėdynė, galinis variklinis lenktyninis automobilis, dalyvaujantis pasauliniame "iMechE Formulės" studentų konkurse "Silverstone".

Mes tikime, kad mokiniai geriausiai mokosi taikomoje mokymo aplinkoje. Jūs turėsite galimybę dalyvauti daugelyje praktinių ir pramoninių vadovaujamų projektų.

Pavyzdžiui, kiekvienais metais Mechaninės inžinerijos pramonės konsultacinės tarybos nariai mokinius, kurie turi realią pramoninę problemą, sprendžia taikydami kursą įgytas žinias. Studentai pristatys savo sprendimą "Dragons Den" tipo aplinkoje.

Pagrindiniai faktai

  • 3-ioji vieta Škotijoje už pasitenkinimą kursu ir mokymu ("Guardian University Guide 2018")
  • Didžiausias 10 studentų pasitenkinimo JK (Nacionalinis studentų tyrimas 2014 m.)
  • Tyrimų vieta Škotijoje ir trečioji vieta Jungtinėje Karalystėje (REF 2014)

Patekimo reikalavimai

Kursai prasidedantys 2018 m

Anglų kalbos reikalavimas

Ne ES studentams

IELTS apskritai

5.5

Karjera

Kuriant būdus, kaip sukurti pakankamai švarios naujos energijos, kad atitiktų pasaulio poreikius, nes ji gerai pereina į XXI a., Mechanikų inžinieriams yra didžiausias iššūkis. Didėjant gyventojų skaičiui, dėl naujų ir didelių poreikių, susijusių su esamais ištekliais ir klimato klausimais, darančiais įtaką tradicinei iškastinio kuro energijai, šios srities naujų mąstymo poreikis niekada nebuvo didesnis.

Kaip inžinierius mechanikas, galite rasti sau dirbti projektus, kuriais siekiama pagerinti tradicinių energetikos sistemų efektyvumą; didinant naftos ar dujų energijos, tuo pačiu metu dirbant beveik nulinės emisijos, našumą. Be to, sparčiai auga ilgalaikių, švarių, atsinaujinančių energijos šaltinių poreikis. Dėl vėjo, bangos, saulės, potvynių, geoterminės ir daržovių reikalaujama, kad talentingi inžinieriai juos išvystytų tokioje situacijoje, kai jie gali rimtai konkuruoti su tradiciniais metodais ir taip pasiūlyti tikrą švarią alternatyvą.

Mūsų akredituotos "BEng" ("Hons") mechanikos inžinerija ir "BEng" ("Hons") mechanikos inžinerija su atsinaujinančiųjų energijos šaltinių laipsniais yra idealus šios karjeros pagrindas, suteikiant daugybę pagrindinių inžinerijos, technologijų ir perkeliamų įgūdžių, būtinų energetinei karjerai pagrįsti.

Šių sričių absolventų paklausa milžiniška daugelio tarptautinių energetikos bendrovių, įskaitant: BP, "Shell" ir "Exxon", kasmet įdarbinančias daugybę naujų inžinierių, kad galėtų dirbti tiek tradicinėse, tiek naujose energetikos technologijose.

Absolventai gali tikėtis gerų atlyginimų ir vidinių mokymo programų, suteikiančių Chartered (CEng) statusą, o tarptautinio pobūdžio energetikos verslas reiškia, kad kelionė užsienyje yra pagrindinė premija daugeliui naujų startų. Energetikos inžinierių iššūkiai, galimybės ir nauda šiame amžiuje yra beveik neprilygstamos.

Daugelis mūsų absolventų eina studijuoti mūsų MSc Biomedicininės inžinerijos, MSc Medicininės Imaging arba MSc dizainas medicinos technologijų kursus Dundee, o kiti nusprendžia tęsti studijas doktorantūros lygio įdomų srityje biomedicinos inžinerijos ir biotechnologijų, kuris yra pagrindinis tyrimas departamento stiprumas.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų


Paskutinį kartą atnaujinta March 23, 2018
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Rugs 2019
Duration
Trukmė
4 metų
Dieninės
Price
Kaina
1,820 GBP
už studijų metus, Škotijos ir ES studentai. Likę Jungtinės Karalystės studentai 9 250 svarų sterlingų per metus, daugiausia 3 metus, net jei studijuojate ketverių metų laipsnį. Užsienio studentai (ne ES) 19 950 svarų sterlingų už studijų metus.
Locations
Jungtinė Karalystė - Dundee, Scotland
Pradžia : Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Rugs 2019
Jungtinė Karalystė - Dundee, Scotland
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla