BEng (Hons) mechaninių elektroninių sistemų inžinerijoje

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Akredituotas: IMechE

Inžinieriai dalyvauja daugelyje projektavimo ir plėtros darbų. Mechaninė elektroninių sistemų inžinerija - tai mechaninės inžinerijos, kompiuterinės inžinerijos, valdymo inžinerijos, sistemų inžinerijos ir elektroninės inžinerijos mišinys, siekiant kurti ir gaminti naudingus produktus.

Ši programa, sukurta bendradarbiaujant su pramone, generuos gerai apgalvotus inžinierius, kurie sugebės vadovauti, iniciatyviai, asmeniškai atsakyti ir priimti sprendimus sudėtingose ​​ir nenuspėjamose situacijose. Galėsite naudotis pažangiausiomis laboratorijomis ir įranga, įskaitant CAD, CAM ir FEA programinę įrangą, taip pat elektros, valdymo sistemas ir prietaisus bei elektronines laboratorijas. Taip pat yra galimybė 48 savaičių trukmės pramonės atstovams. BEng (Hons) laipsnį akredituotų Inžinierių mechanikos institutas (IMechE), kuris atitinka akademinius reikalavimus Chartered Engineer (CEng), pridedant MEng metus arba akredituotą magistro laipsnį. Sėkmingas BEng (Hons) laipsnio užbaigimas leidžia perkelti į MEng.

Jūsų karjera

Absolventai dirba mechanikos inžinerijos, aviacijos, elektronikos, atviroje jūroje, vietos valdžios, gamybos ir statybos paslaugas. GCU turi daugybę ryšių su "blue chip" kompanijomis JK ir Europoje, įskaitant "Thales", "BAE Systems", "Rolls Royce" ir daugelį kitų.

Ką mokysi

1 metai

Teikia plačią ir tvirtą Inžinerijos pagrindų aprėptį.

2 metai

Termodinamika

3 metai

Valdymo inžinerija, gamyba

4 metai

Pagyrimo projektas, inžinerinis projektavimas

5 metai

Projektas, strategija

Patekimo reikalavimai

Visi čia išvardyti įvežimo reikalavimai turėtų būti naudojami kaip orientyras, ir jie turi atspindėti minimalų kiekį, kurį reikia apsvarstyti norint atvykti. Pareiškėjams, kuriems nustatytas sąlyginis vietos pasiūlymas, gali būti paprašyta pasiekti daugiau, nei nurodyta.

1 metai

SQA Aukštesnė

BBBC, įskaitant matematikos ir fizikos, technologinių studijų ar inžinerijos mokslų plius 5 anglų kalbos kursus

Lygis

CCD su Matematika ir fizika plus GCSE English C / 4

ILC aukštesnė

H2 H2 H3 H5, įskaitant matematiką ir fiziką, o anglų kalba - įprastu lygiu O2

IB diplomas

24 taškai, įskaitant matematiką ir fiziką

BTEC

3 lygio pratęsto ​​diplomo inžinerijos dalykas DDM

2 metai

BTEC

3 lygio išsilavinusios mechanikos inžinerijos diplomas DDM

Anglų kalba

Paprastai studentai, kurių pirmoji kalba nėra anglų, privalo turėti akademinio IELTS testo atitikmenį, lygų 6,0, be elementų, mažesnių nei 5,5.

Atkreipkite dėmesį: jei esate iš daugumos anglų kalbančių šalių, gali būti nereikalaujama pateikti papildomų įrodymų apie jūsų anglų kalbos mokėjimą.

Papildoma informacija

Kita akademinė ir profesinė kvalifikacija

Kiekviena paraiška GCU yra nagrinėjama atskirai. Jei neturite įprastos akademinės kvalifikacijos, bet galite įrodyti atitinkamą profesinę patirtį ir (arba) kreditus iš pripažintų profesinių organizacijų, jums gali tekti dalyvauti šiame kurse per Universiteto pripažinimo priešmokyklinio ugdymo programą.

Tarptautiniai Pathways

Jei neatitinkate anglų kalbos reikalavimų, jums gali būti suteikta teisė gauti anglų kalbą universiteto studijų programai.

3 metai

HND

HND mechanikos inžinerijoje su B klasių vienetais ir inžinerine matematika 1, 2, 3, 4 ir 5

Dalyvavimas Matematikos vasaros mokykloje yra būtinas tiems, kurie neturi matematikos inžinerinės matematikos 5. Daugiau informacijos: www.gcu.ac.uk/math vasaros mokykla.

Mokesčiai ir finansavimas

Mokestis už mokslą dažniausiai priklauso nuo jūsų mokesčio. Koks yra mano studijų mokesčio statusas?

Mokestis už mokslą 2018/19

  • Pagrindinis: 1820 svarų sterlingų
  • RUK: 9250 svarų *
  • ES: 1820 svarų sterlingų
  • Tarptautinė: 11 500 svarų sterlingų

* Bendras mokestis už mokslą už RUK studentus, baigusius trejų ar ketverių metų studijas, yra apribotas 27 750 svarų sterlingų. Škotijos vyriausybei patvirtinus konkrečius mokesčius, jie gali būti pakeisti, kai tik bus patvirtinta.

Jei pradėsite studijas 2018 m. Rugsėjo mėn. Arba 2019 m. Sausio mėn., Tai yra metiniai ar moduliniai mokesčiai, taikomi jūsų kurso trukmei; Tačiau mokesčiai gali keistis. Jei norite gauti išsamią informaciją apie tai, kaip gali keistis mokesčiai, perskaitykite mūsų mokesčius ir grąžinimo politiką.

Studentams, dirbantiems ne visą darbo dieną, gali būti pateikiama sąskaitų faktūra už visą metinį mokestį arba už modulių, užfiksuotų vienerius mokslo metus, skaičių. Studentai gali būti mokami dalimis per metus. Peržiūrėti neakivaizdinio ir nuotolinio mokymosi mokesčius.

Papildomos išlaidos

Be kursų mokesčio už mokslą, universitete galite patirti papildomų išlaidų.

Stipendijos

Mes teikiame kokybišką išsilavinimą už sąžiningą kainą; kaip Bendrojo gėrio universitetas, esame pasiryžę pasiūlyti prieinamą aukštąjį išsilavinimą talentingiems studentams, išlaikydami mūsų mokesčius už mokslą ir suteikiant dosnų stipendijų paketą per 2,5 mln. svarų per metus.

Jei turite kokių nors klausimų ar klausimų dėl stipendijų už 2018-1919 m., Susisiekite su studentų apklausų komanda.

Tarptautinės studentų pradžios datos

Naujiems tarptautiniams studentams orientavimo renginiai prasidės 2018 m . Rugsėjo 14 d . Šis papildomas laikas yra specialiai sukurtas tam, kad padėtų naujiems tarptautiniams studentams įsijungti į Jungtinę Karalystę ir GCU prieš pradedant bendrojo ugdymo ir mokymosi programą.

Per šį laikotarpį vyks daug įdomių ir informatyvių renginių, įskaitant miestelio ir miesto ekskursijas, taip pat sveikinimo renginius, kuriuose galėsite susipažinti su kitais tarptautiniais studentais.

Profesinė akreditacija

Suprojektuotas, kad atitiktų JK profesionalios inžinerinės kompetencijos standartą (UK-SPEC). BEng (Hons) iš dalies atitinka akademinius kvalifikacijos inžinieriaus (C.Eng) statuso reikalavimus. Mokykla turi akreditaciją iš Mechanikos inžinerijos instituto (IMechE), kuri atitinka / prisidės prie akademinių reikalavimų registruojant inžinieriaus kvalifikaciją.

Darbo vietos

Studentai turi galimybę užsiimti pramonine praktika baigus 3 metus. Tai gali būti metų trukmė arba yra galimybė 12 savaičių trukmės įdarbinti antrąjį metų pusmetį. Tokios vietos nėra privalomos ar garantuotos. .

HM pajėgos

Bendradarbiaudama su HM Forces, GCU nustatė, kad ši programa ypač tinka kariniams ir buvusiems karininkams, vyrams ir moterims. Apsilankykite HM Forces Careers Zone, kad gautumėte daugiau informacijos apie teikiamas paslaugas.

Vertinimo metodai

Vertinimo metodai, naudojami mokymosi rezultatams pasiekti, apima egzaminus, kursinius darbus, klasių testus, pristatymus, kompiuterines pratybas ir rašytines ataskaitas. Mūsų tikslas yra sukurti studentų gebėjimus darbdavių reikalaujamose srityse pasaulinėje žinių ekonomikoje, susiejant su darbdaviais studentams autentišką mokymosi patirtį, atitinkančią atitinkamus studijas. Mūsų studentai mano, kad viena iš pagrindinių šio studijų programos privalumų yra ir kiti studentai, kurių šiuo metu yra įdarbinta, atlieka studijas ne visą darbo dieną, tuo pačiu metu dirba visą darbo dieną arba remia tarptautinės kompanijos. Vertinga šių studentų patirtis grąžinama į klasę ir neformaliai pasidalinama su kitų studentų nauda.

Mokymo metodai

Mūsų studentų pastoracija yra svarbus mūsų kompetencijos elementas, ir visi mūsų studentai yra paskiriami asmeniniam dėstytojui, taip pat yra skatinami vadovautis asmeninio tobulėjimo planavimo schema, kuria grindžiamas jų pačių refleksija ir tobulėjimas. Mūsų "Peer Assisted Study" sesijos sudaro ryšį tarp studentų iš vėlesnių programos metų, siekiant padėti naujiems studentams ir studentų konsultantams plėtoti ryšius tarp mūsų studentų ir profesijos.

Lankomieji dėstytojai yra kviečiami iš pramonės ir prekybos, kad prisidėtų prie programos pristatymo, užtikrinant, kad ji yra aktuali ir atnaujinta, o mūsų studentai turi galimybę per trejus metus ir ketvirtus studijų metus praleisti vienerius metus. Ši vieta bus pripažinta apdovanojimu, kurį studentas gauna išeinant iš universiteto. Šiais metais iš klasės nepaveiks jų studijų, nes keli moduliai buvo sukurti, kad studentai galėtų mokytis nuotoliniu būdu.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

GCU's vast IT, engineering and construction experience is housed within the School of Engineering and Built Environment. Our supportive staff are experts in their field; well-connected frontrunners in ... Skaityti daugiau

GCU's vast IT, engineering and construction experience is housed within the School of Engineering and Built Environment. Our supportive staff are experts in their field; well-connected frontrunners in areas such as IT security and web development, environmental science, telecommunications, surveying and building services. Our research into built environment and connections with industry leaders in growing markets such as games design make us an exciting choice for students, staff and researchers. Skaityti mažiau