Oficialus aprašymas

Akredituota: EI

Tik 3 metų įrašas

Studijuokite "Mechaninių ir elektrinių sistemas" ir sužinokite apie tvarios energijos gamybą, pvz., Elektros energijos gamybą, perdavimą, paskirstymą, panaudojimą ir energijos taupymą. Mėgaukitės pramoninėmis paskirties vietomis ir specialiais energetikos ir inžinerinių projektų moduliais.

Patekimo reikalavimai

3 metai

HND mechanikos inžinerija su B klasėje, įskaitant matematikos inžinerijos 1, 2 ir 3 arba inžinerinės matematikos 1, 2, 3, 4 ir 5.

Matematikos vasaros mokykla

Dalyvavimas Matematikos vasaros mokykloje yra būtinas tiems, kurie neturi matematikos inžinerijos 3 ar inžinerinės matematikos 5.

Daugiau informacijos: www.gcu.ac.uk/mathssummerschool

Visi čia išvardyti įvežimo reikalavimai turėtų būti naudojami kaip orientyras, ir jie turi atspindėti minimalų kiekį, kurį reikia apsvarstyti norint atvykti. Pareiškėjams, kuriems nustatytas sąlyginis vietos pasiūlymas, gali būti paprašyta pasiekti daugiau, nei nurodyta.

Anglų kalba

Paprastai studentai, kurių pirmoji kalba nėra anglų, privalo turėti akademinio IELTS testo atitikmenį, lygų 6,0, be elementų, mažesnių nei 5,5.

Atkreipkite dėmesį: jei esate iš daugumos anglų kalbančių šalių, gali būti nereikalaujama pateikti papildomų įrodymų apie jūsų anglų kalbos mokėjimą.

Papildoma informacija

Kita akademinė ir profesinė kvalifikacija

Kiekviena paraiška GCU yra nagrinėjama atskirai. Jei neturite įprastos akademinės kvalifikacijos, bet galite įrodyti atitinkamą profesinę patirtį ir (arba) kreditus iš pripažintų profesinių organizacijų, jums gali tekti dalyvauti šiame kurse per Universiteto pripažinimo priešmokyklinio ugdymo programą.

Tarptautiniai Pathways

Jei neatitinkate anglų kalbos reikalavimų, jums gali būti suteikta teisė gauti anglų kalbą universiteto studijų programai.

Ką mokysi

Dabartiniam žingsniui link atsinaujinančios energijos reikės didelės perdavimo ir paskirstymo infrastruktūros plėtros, o vis daugiau energijos sistemų inžinierių ją pristatys.

Ši programa apima energijos gamybos, perdavimo, paskirstymo ir panaudojimo sritis, taip pat susijusi su energijos taupymu ir sistemų, pagrįstų elektros varikliais ir elektroninių pavarų technologijomis, projektavimu.

Specializuotos energetikos ir inžinerinio projektavimo moduliai pristatomi trečiaisiais ir ketvirtais metais, baigiant dideliu elektros ir mechaninės inžinerijos projektu.

Ši programa siūlo dvi pramoninės paskirties vietas, trejų metų trimestrą B ir (arba) trejus metus - trejus metus - 48 savaites. Abi nėra privalomos ar garantuotos paskirties vietos.

Suprojektuotas, kad atitiktų JK profesionalios inžinerinės kompetencijos standarto (UK-SPEC) akreditavimo reikalavimus. Visi "MEng Pathways atitinka akademinius "Chartered Engineer" (C.Eng) statuso reikalavimus. BEng (Hons) Pathway taip pat atitinka akademinius reikalavimus C.Eng statusui, jei atitinkama magistrantūros programa yra baigta po baigimo.

Mokesčiai ir finansavimas

Mokestis už mokslą dažniausiai priklauso nuo jūsų mokesčio. Koks yra mano studijų mokesčio statusas?

Mokestis už mokslą 2018/19

  • Pagrindinis: 1820 svarų sterlingų
  • RUK: 9250 svarų *
  • ES: 1820 svarų sterlingų
  • Tarptautinė: 11 500 svarų sterlingų

* Bendras mokestis už mokslą už RUK studentus, baigusius trejų ar ketverių metų studijas, yra apribotas 27 750 svarų sterlingų. Škotijos vyriausybei patvirtinus konkrečius mokesčius, jie gali būti pakeisti, kai tik bus patvirtinta.

Jei pradėsite studijas 2018 m. Rugsėjo mėn. Arba 2019 m. Sausio mėn., Tai yra metiniai ar moduliniai mokesčiai, taikomi jūsų kurso trukmei; Tačiau mokesčiai gali keistis. Jei norite gauti išsamią informaciją apie tai, kaip gali keistis mokesčiai, perskaitykite mūsų mokesčius ir grąžinimo politiką.

Studentams, dirbantiems ne visą darbo dieną, gali būti pateikiama sąskaitų faktūra už visą metinį mokestį arba už modulių, užfiksuotų vienerius mokslo metus, skaičių. Studentai gali būti mokami dalimis per metus. Peržiūrėti neakivaizdinio ir nuotolinio mokymosi mokesčius.

Papildomos išlaidos

Be kursų mokesčio už mokslą, universitete galite patirti papildomų išlaidų.

Stipendijos

Mes teikiame kokybišką išsilavinimą už sąžiningą kainą; kaip Bendrojo gėrio universitetas, esame pasiryžę pasiūlyti prieinamą aukštąjį išsilavinimą talentingiems studentams, išlaikydami mūsų mokesčius už mokslą ir suteikiant dosnų stipendijų paketą per 2,5 mln. svarų per metus.

Jei turite kokių nors klausimų ar klausimų dėl stipendijų už 2018-1919 m., Susisiekite su studentų apklausų komanda.

Profesinė akreditacija

Ši programa yra akredituota Inžinierių mechanikos instituto (IMechE) ir Energetikos instituto (EI) ir yra sukurta, kad atitiktų JK profesinio inžinerinio kompetencijos standarto (UK-SPEC) akreditavimo reikalavimus.

BEng (Hons) Pathway taip pat atitinka akademinius reikalavimus CEng statusui, jei atitinkama magistrantūros programa yra baigta po baigimo.

Darbo vietą

Pasiūlytos dvi pramoninės paskirties vietos. Tai nėra privalomos / garantuotos paskirties vietos.

Tarptautinės studentų pradžios datos

Naujiems tarptautiniams studentams orientavimo renginiai prasidės 2018 m . Rugsėjo 14 d . Šis papildomas laikas yra specialiai sukurtas tam, kad padėtų naujiems tarptautiniams studentams įsijungti į Jungtinę Karalystę ir GCU prieš pradedant bendrojo ugdymo ir mokymosi programą.

Per šį laikotarpį vyks daug įdomių ir informatyvių renginių, įskaitant miestelio ir miesto ekskursijas, taip pat sveikinimo renginius, kuriuose galėsite susipažinti su kitais tarptautiniais studentais.

Vertinimo metodai

Mūsų tikslas yra sukurti studentų gebėjimus tose srityse, kurias darbdaviai reikalauja pasaulinėje žinių ekonomikoje, susiejant su darbdaviais studentams autentišką mokymosi patirtį, atitinkančią atitinkamus studijas.

Mūsų studentai mano, kad viena iš pagrindinių šio studijų programos privalumų yra ir kiti studentai, kurių šiuo metu yra įdarbinta, atlieka studijas ne visą darbo dieną, tuo pačiu metu dirba visą darbo dieną arba remia tarptautinės kompanijos. Vertinga šių studentų patirtis grąžinama į klasę ir neformaliai pasidalinama su kitų studentų nauda.

Mokymo metodai

Mūsų studentų pastoracija yra svarbus mūsų kompetencijos elementas, ir visi mūsų studentai yra paskiriami asmeniniam dėstytojui, taip pat yra skatinami vadovautis asmeninio tobulėjimo planavimo schema, kuria grindžiamas jų pačių refleksija ir tobulėjimas.

Mūsų "Peer Assisted Study" sesijos sudaro ryšį tarp studentų iš vėlesnių programos metų, siekiant padėti naujiems studentams ir studentų konsultantams plėtoti ryšius tarp mūsų studentų ir profesijos.

Lankomieji dėstytojai yra kviečiami iš pramonės ir prekybos, kad prisidėtų prie programos pristatymo, užtikrinant, kad ji yra aktuali ir atnaujinta, o mūsų studentai turi galimybę per trejus metus ir ketvirtus studijų metus praleisti vienerius metus. Ši vieta bus pripažinta apdovanojimu, kurį studentas gauna išeinant iš universiteto. Šiais metais iš klasės nepaveiks jų studijų, nes keli moduliai buvo sukurti, kad studentai galėtų mokytis nuotoliniu būdu.

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 28 daugiau kursų Glasgow Caledonian University - The School of Engineering and Built Environment »

Paskutinį kartą atnaujinta July 31, 2018
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rugs 2019
Duration
2 - 3 metų
Ištęstinės
Dieninės
Price
1,820 GBP
Pradžia / ES studentai; 9250 RUK studentai; £ 11 500 tarptautinių studentų
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rugs 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date