Misija

Pateikite naujausią programą, kuri atspindėtų lankstumą keistis, kad atitiktų sparčiai besivystančiose statybos pramonėje naudojamas technologijas, taip pat siektų BUE ir fakulteto pagrindinių tikslų - skatinti kultūrinę, ekonominę, socialinę ir technologinę plėtrą per potencialius statybos inžinerijos ir vadybos absolventus, turintiems aukščiausio lygio JK akademinius standartus, kurie yra nepriklausomi besimokantys asmenys.

Skirtingos programos ypatybės

BUE misija yra pirmaujanti aukšto lygio JK švietimo stilius MENA regione. Universitetas yra įsipareigojęs užtikrinti, kad JK patvirtintų savo programas ir užtikrintų studentų patirtį, atitinkančią JK standartus. Institucinio kokybės užtikrinimo pagrindas yra objekto lygio patvirtinimas, o fakultetas yra įsipareigojęs užtikrinti, kad jo JK patvirtinantys partneriai patvirtintų, jog jo studijų programa atitinka JK standartus. Tai rodo dvigubas Egipto bakalauro ir BEng iš JK civilinės inžinerijos universiteto apdovanojimas.

BUE Civilinės inžinerijos katedra siekia pateikti naujausias technines programas, tokias kaip šios statybos inžinerijos ir valdymo (CEM) programa, siekiant suteikti savarankišką civilinės inžinierių, kuris sugeba išlaikyti ir spręsti šiandienos ir sparčiai besikeičiančios aukštųjų technologijų struktūros, statybos technologijos ir projektų valdymo metodai. Programa siūlo unikalų modulių ir specializuotų sričių rinkinį, kuris leidžia studentui tobulinti reikalingus įgūdžius ir (arba) fone.106983_audi3.png

Be to, mes siekiame akredituoti šią studijų programą kartu su Civilinės inžinerijos institutu, Didžiosios Britanijos vadovaujančia šios srities disciplina. Akredituotos studijų programos yra pageidaujamos ir greitesnės kelio tiems, kurie siekia įgyti kvalifikacinį inžinierių kvalifikaciją (CEng).

Kuriant raštu ir mūsų žiniomis, šis akademinės ir profesinės akreditacijos derinys daro mūsų statybos inžinerijos ir vadybos (CEM) programą Civilinės inžinerijos katedroje (BUE) gana unikali Egipte ir aplinkiniame regione.

Programos tikslai

Statybos inžinerija ir vadyba siekia:

 • Suteikti studentams:
  • sistemingai suprasti žinių bazę civilinės inžinerijos, statybos inžinerijos ir projektų valdymo;
  • gebėjimas sistemingai ir kūrybiškai analizuoti sudėtingus klausimus
  • gebėjimas teisingai spręsti, nesant išsamių duomenų ir aiškiai pranešti apie savo išvadas;
  • gebėjimas būti savireguliuojamu, novatorišku sprendžiant problemas; ir
  • savarankiškas mokymasis tęsti profesinį tobulėjimą.
 • Siūlome plačią mokymo programą, kurioje pateikiamos naujausios žinios ir praktiniai įgūdžiai statybos inžinerijos ir projektų valdymo srityje.
 • Pateikite mokymosi aplinką, kuri studentams, turintiems didelį įgimtą gebėjimą, galėtų išnaudoti visą savo potencialą asmeniškai ir akademiniu požiūriu, kad baigus studijas jie galėtų laisvai rinktis iš daugybės karjeros ir turėti supratimą, žinias ir asmeninę brandą, kad greitas indėlis į jų pasirinktą užimtumo ar mokslinių tyrimų erdvę.
 • Pateikite atitinkamą programą, atitinkančią visų atitinkamų profesinių institucijų, tiek nacionalinių, tiek Jungtinės Karalystės reikalavimus švietimo reikalavimams dėl narystės / kvalifikacijos inžinieriaus statuso.
Programa mokoma:
 • Anglų

Peržiūrėti 12 daugiau kursų The British University in Egypt »

Paskutinį kartą atnaujinta Gruodis 23, 2018
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2019
Duration
4 metų
Dieninės
Price
7,500 GBP
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
End Date
Gegužė 31, 2024
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Gegužė 31, 2024