Oficialus aprašymas

Sukurta sėkmė

Šis inžinerijos ir technologijos institutas yra akredituotas. Šis elektrotechnikos ir elektronikos inžinerijos kursas siūlo greitą intelektinės nuosavybės statuso suteikimą. Jūs išsamiai įvertinsite elektroninių sistemų ir telekomunikacijų konvergenciją, įskaitant vietinius tinklus, internetą, mobiliųjų telefonų sistemas ir optinius bei belaidžius ryšius.


Kodėl telekomunikacijų inžinerija yra LSBU?

 • Inžinerijos ir technologijos instituto (anksčiau IEE) akredituota pagal Inžinerijos tarybos licenciją ir siūlo greitą pažangą Chartered Engineer statuso.

 • Mes turime pramonės patarėjų grupę, kuri padėtų užtikrinti, kad mūsų kursų aprėptis būtų naujausia ir atitiktų užimtumo poreikius.

 • Daugelis karjeros galimybių: yra keletas mūsų gyvenimo dalių, kurios bent jau nieko nedaro elektrinių ir elektroninių inžinierių darbe.

 • Galite pasirinkti praleisti savo trečius metus studijuoti su viena iš mūsų partnerių institucijų.

 • Galimybė baigti savo trejus metus mokamoje profesinėje praktikoje.


Akreditacijos


Pagrindinės kurso informacija - užsakyta pagal režimą

Režimas


Moduliai

Šis kursas apima matematiką, dizainą ir praktiką, grandines ir signalus, skaitmeninį signalų apdorojimą (DPS) ir mikrobangų komunikacijas. Šio kurso vertinimo metodai: 62% kursinių darbų.

1 metai

 • Inžinerinė matematika ir modeliavimas
 • Dizainas ir praktika
 • Inžineriniai principai
 • Įvadas į skaitmeninę elektroniką
 • Inžineriniai skaičiavimai
 • Įvadas į elektros ir elektroninę inžineriją

2 metai

 • Išplėstinė inžinerinė matematika ir modeliavimas
 • Kištukai, signalai ir sistemos
 • Analoginė ir skaitmeninė elektronika
 • Inžinerinė programinė įranga C
 • Komandos projektavimo projektas
 • Bendravimo pagrindai

3 metai

 • Neprivalomi įdarbinimo metai

4 metai

 • Inovacijos ir įmonė
 • Analoginės ir skaitmeninės komunikacijos sistemos
 • Individualus projektas
 • DSP ryšiui
 • Optiniai ir mikrobanginiai ryšiai

Visi moduliai vertinami egzaminų, užduočių, ataskaitų, pristatymų ir kitų formų deriniu.


Įsidarbinimo galimybės

Telekomunikacijų inžinerija siūlo įvairias karjeros galimybes nuolat besiplečiančioje srityje, įskaitant darbą įrangos gamintojo, tinklo infrastruktūros teikėjo ar paslaugų teikėjo, mokslinių tyrimų darbų ar projektavimo ir plėtros projektų.

Mūsų profesinis požiūris į mokymą pagerins jūsų įsidarbinimo galimybes. Mūsų absolventai ne tik supranta teoriją, bet ir gali pritaikyti mokymąsi praktikoje.

Jūs gausite kompetenciją tiriamuoju darbu, laboratorine praktika, taip pat dirbate savarankiškai arba kaip komandos dalis.


Ko tikėtis iš savo karjeros

Telekomunikacijų inžinieriai kuria ir montuoja įrangą, naudojamą laidinio telefono, korinio ryšio, kabelinės ir plačiajuosčio duomenų perdavimui. Jie dirba su sudėtingais tinklais, perjungimo sistemomis ir variu arba optinio pluošto kabeliais.

Inžinieriai teikia įvairių paslaugų ir sprendimų, skirtų įvairiems informacijos perdavimo būdams, įskaitant radijo ir palydovinį ryšį, belaidžius telefonus, internetą ir plačiajuosčio ryšio technologijas.

Kasdienės telekomunikacijų inžinierių pareigos gali skirtis priklausomai nuo jų specializacijos; Inžinieriai gali dirbti moksliniams tyrimams ir plėtrai (R

Jums reikės stiprių tarpasmeninių įgūdžių ir gebėjimo spręsti problemas ir mąstyti kūrybiškai. Inžinieriai paprastai dirba paslaugų teikėjams ir ryšių programinės įrangos kūrėjams, tačiau galimybės taip pat gali būti naudojamos įrangos gamyboje ir viešajame sektoriuje.


Įsidarbinimo tarnyba

Mes esame Universiteto absolventų užimtumo metai - "Times" ir "Sunday Times" geras universiteto vadovas, 2018 m.

LSBU norime, kad jūs taptumėte sėkminga karjera. Per savo studijas - ir dvejus metus nuo to laiko, kai baigiate studijas - turėsite prieigą prie mūsų "Įdarbinimo" paslaugos, kurią sudaro:

 • Internetinė lenta, kurioje galite pamatyti daugybę paskirties vietų: ne visą darbo dieną, visą ar savanorišką. Taip pat galite nusileisti, kad pamatytumėte "Job Shop" patarėjus, kurie visada gali padėti jums atlikti kitą žingsnį jūsų paieškoje.
 • Mūsų "Careers Gym" siūlo grupines darbo grupes apie CV, interviu metodus ir darbo patirtį, taip pat reguliarius darbdavių įvairiuose sektoriuose pristatymus.

Mūsų studentų verslo komanda taip pat gali padėti jums pradėti savo verslą ir plėtoti vertingus verslumo įgūdžius.


Įranga

Mūsų puikūs įrenginiai leidžia jums įgyti praktinės inžinerijos patirties projektuojant, įgyvendinant, išbandant ir vertinant - ir gaminant savo produktus. Yra septynios pilnai įrengtos laboratorijos, skirtos tik elektroninės inžinerijos ir telekomunikacijų inžinerijos studentams. Turite nemokamą prieigą prie šių laboratorijų, išskyrus tuos atvejus, kai vyksta suplanuota klasė. Jums prižiūrės patyrę ir atsidavę akademiniai darbuotojai ir technikai, kurie gali padėti jums su praktiniais mokymo programos aspektais.


Mokymas ir mokymasis

Mūsų dėstytojai turi daug patirties. Nesvarbu, ar jie moko, atlieka mokslinius tyrimus ar dalyvauja konsultacijose, jie turi įgūdžių, kad galėtumėte jums pakeisti. Mokysite šiuolaikiškoje, gerai įrengtoje aplinkoje, kurioje rasite sudėtingas technologijas.


Požiūris į mokymąsi

Jūs mokysitės per paskaitas, seminarus, pamokas ir praktinį darbą. Atsižvelgdami į grupes ir individualius projektus, mes vertiname jūsų darbą, pasitelkdami kursų ir egzaminų mišinį, kartu su projekto ir laboratorinių darbų skaičiavimais. Mes taip pat išmokysime jums gyvenimo įgūdžius, reikalingus veiksmingai bendrauti, spręsti problemas, planuoti projektus ir dirbti komandoje, kurie atskleis jus ir suteiks jums geriausias galimybes įgyti norimą darbą, kai baigsite studijas.


Rankų inžinerija

Projektu grindžiamo mokymosi suma, kurią jūs atliksite dėl inžinerijos laipsnio, skiriasi nuo universiteto iki universiteto. "LSBU" siūlome "dizaino ir testo" projektus viso laipsnio metu, o ne sutelkdami juos į visus savo paskutinius metus. Tai reiškia, kad jūs pritaikysite teorinius principus ir spręsite inžinieriaus realias problemas labai anksti savo universiteto karjeroje. Ši inovacijų diegimo patirtis suteikia jums patrauklumo darbdaviams. Inovacijos yra pačioje inžinieriaus kasdienėje veikloje. Inžinieriai ieško praktinių būdų, kaip padaryti dalykus geriau, efektyviau, pigiau, saugiau, stipresni, atsparesni, greitesni, labiau integruojami ir veiksmingesni. Mūsų inžinerijos kursai iš pradžių jus išmokys, kaip plėtoti šiuos svarbiausius įgūdžius ir bruožus.


Parengta šiuolaikinei inžinerinei praktikai

Iš tikrųjų daugelis inžinierių dirbs daugybėje projektų komandų. Vienas iš didžiausių profesionalių turtų, kurį galite turėti, - tai sugebėjimas gerai dirbti šioje komandoje. Štai kodėl kai kurie mūsų moduliai yra bendri visuose mūsų inžinerijos kursuose. Šie moduliai yra apie supratimą apie komercinius prioritetus, kurie formuoja inžinerinę praktiką ir problemų sprendimą. Paskaitų dėstytojai iš visame pasaulyje žinomų kompanijų, tokių kaip "Rolls-Royce", skaitė pamokas šiuose moduliuose.


Asmeninis mokymasis

Kaip inžinierius, pirmąsias tris savaites jums bus paskirtas dėstytojas LSBU. Jūsų mokytojo vaidmuo yra jūsų pagrindinis kontaktinis asmuo, teikiantis akademinę ir profesinę kvalifikaciją.

Jūsų dėstytojas padės jums maksimaliai išnaudoti savo laiką LSBU, teikdamas patarimus ir nuorodas į kitus universiteto paramos šaltinius.

Jie turėtų būti pirmieji universiteto nariai, su kuriais jūs kalbate, jei turite sunkumų, kurie gali turėti įtakos jūsų darbui. Tai gali būti akademinė, finansinė, su sveikata susijusi ar kita problema.

Jūs turėsite susitikti su savo asmeniniu dėstytoju bent du kartus per semestrą. Kai kurie susitikimai bus vienas su vienu, o kiti - nedidelėmis grupėmis. Galite susisiekti su savo dėstytoju už papildomą paramą el. Paštu arba asmeniškai.


Patekimo reikalavimai

 • BBB lygis (įskaitant 3 lygio matematiką) arba
 • BTEC nacionalinis diplomas DDM arba
 • Galimybė susipažinti su aukštojo mokslo kvalifikacijomis su 24 skirtumais 21 nuopelnus, įskaitant 3 skirtumus matematikos ir 3 pagrindus fizikos arba
 • Lygiavertė 3 lygio kvalifikacija, lygi 122 UCAS taškų.
 • 3 lygio kvalifikacijose turi būti Matematika.
 • Pareiškėjai turi turėti 5 GCSE, įskaitant Matematiką ir anglų kalbą arba lygiavertę (pertvarkyta GCSE klasė 4 ar aukštesnė).
 • Mes sveikiname kvalifikacijas iš viso pasaulio. Anglų kalbos kvalifikacija tarptautiniams studentams: IELTS balas - 6,0 arba Kembridžo kvalifikacija ar aukštesnysis laipsnis C.

Visi moduliai gali keistis universitete ir gali skirtis nuo modulių, kuriuos siūlote studijų metu.

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 132 daugiau kursų London South Bank University »

Paskutinį kartą atnaujinta June 10, 2018
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rugs 2019
Duration
3 - 4 metų
Ištęstinės
Dieninės
Price
6,935 GBP
1 metai. Neakivaizdinis UK / ES mokestis: 6935 svarai sterlingų; Tarptautinis mokestis: 9843,75 svarai
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rugs 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date