BEng Civil

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Civilinės ir aplinkos inžinerijos katedra siūlo penkerių metų civilinės ir aplinkos inžinerijos laipsnį, skirtą studentams pateikti išsamius kursus statybose, statybinėse medžiagose, geotechnikos, vandens, aplinkos inžinerijos ir transporto srityse. Kandidatui įgyti reikia mažiausiai 660 kreditų ir atitikti kitus nustatytus studijų programos reikalavimus, kurie gali viršyti 660 kreditų. Ši programa yra užtikrinta Botsvanos kvalifikacine institucija ir departamento patariamoji taryba, kurią sudaro pramonės inžinieriai.

Programos tikslas - gaminti aukštos kokybės inžinierius civilinei ir aplinkosaugos inžinerijos pramonei per puikų švietimą, mokslinius tyrimus ir partnerystę su pramone. Baigus programą, absolventas turėtų turėti reikiamų žinių, supratimo, gebėjimų ir įgūdžių, reikalingų tolesniam mokymuisi, siekiant tapti registruotu profesionaliu inžinieriumi su nacionalinėmis ir tarptautinėmis profesinėmis įstaigomis.

Civilinė inžinerija, be abejo, yra seniausia inžinerijos disciplina, ir dėl to, kad reikalinga labai reikalinga statybos pramonė, vis dar yra didžiausia darbo vieta pasaulyje. Civilinės inžinieriai tiesiog gamina valstybes, statydamos ir prižiūrėdamos dideles ir svarbiausias infrastruktūras, tokias kaip keliai, tiltai, geležinkelio linijos, pastatai, užtvankos, vandens ir nuotekų valymo bei tiekimo sistemos. Pagrindinės civilinės inžinerijos disciplinos yra statiniai, statybinės medžiagos, geotechnikos, transporto, vandens ir aplinkos inžinerija.

Ši programa suteiks jums teoriją ir praktinę šių disciplinų dalį, kurią gerai palaiko pagrindiniai mokslo ir inžinerijos pagrindai, tokie kaip matematika, chemija, fizika ir medžiagų mechanika. Jūs taip pat gausite minkštų įgūdžių, leidžiančių jums dirbti tokiose srityse kaip profesinė etika, statybos valdymas ir verslumo įgūdžiai. Civiliniam inžinieriui nėra nustatyto ar standartinio karjeros.

Botsvane galite prisijungti prie didžiosios statybos pramonės, konsultuoti pramonės, vyriausybės departamentų, parastatals ir kalnakasybos pramonėje. Taip pat galite pasirinkti tęsti studijas prisijungdami prie BIUST magistro programos, kuri suteiks jums galimybę patekti į akademinį pasaulį ir dar labiau atverti savo karjeros kelią.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The Botswana International University of Science and Technology is a Government of Botswana supported institution established through the BIUST Act (CAP 57:05) as a research-intensive University that ... Skaityti daugiau

The Botswana International University of Science and Technology is a Government of Botswana supported institution established through the BIUST Act (CAP 57:05) as a research-intensive University that specializes in Engineering, Science and Technology at both undergraduate and graduate (Master’s and Doctoral) levels. It is located on an expansive and ecologically diverse 2,500-hectare site of gently sloping land in the Tswapong Hills, south-east of Palapye. The University is a national strategic initiative that is intended to serve as one of the key platforms for transforming Botswana’s economy from being resource based to knowledge-based through skills capacity building in Engineering, Science, and Technology. Skaityti mažiau