BEng architektūros inžinerija

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Architektūros inžinerijos programa „BEng“ yra skirta gaminti inžinierius inžinierius, turinčius stiprius problemų sprendimo įgūdžius ir išsamų daugiadalykių pastatų aspektų supratimą.

Civilinių, struktūrinių ir statybinių paslaugų inžinerijos principai ir tikslumas bei architektūros kūrybiškumas yra derinami, kad gautumėte išsamų išsilavinimą ir puikias karjeros perspektyvas.

Programa paruošia jus darbui su patikimu profesiniu sprendimu daugiadalykėse komandose, studijuojant modulius, tiek Civilinės inžinerijos, tiek Architektūros departamentuose.

Baigę mokslą, turėsite visiškai patenkinti Inkorporuoto inžinieriaus (IEng) mokymo bazę Jungtinėje moderatorių taryboje (JBM) Jungtinėje Karalystėje ir iš dalies patenkinti diplomuoto inžinieriaus (CEng) išsilavinimą.

Kodėl turėčiau studijuoti architektūros inžineriją XJTLU ?

 • Baigti programą, akredituotą Jungtinėje moderatorių taryboje (JBM) Jungtinėje Karalystėje, leidžiančią jums tapti pasaulyje pripažintu diplomuotu inžinieriumi;
 • Įgykite praktinės patirties apsilankymų vietoje, darbo vietoje, pramonės profesionalų vadovaujamų seminarų, laboratorinių eksperimentų, kompiuterinės analizės programinės įrangos ir naujausių technologijų naudojimo dėka;
 • Ištirti pastatų formą ir išvaizdą, jų poveikį aplinkai, socialinį ir ekonominį poveikį, taip pat jų projektavimą ir statybą verslo ir komerciniame kontekste;
 • Pasimokykite iš tarptautinio akademinio personalo, kuris suteiks jums išskirtinę mokymosi patirtį ir galimybes dirbti su dabartiniais mokslinių tyrimų projektais ir darbais;
 • Uždirbkite du laipsnius: XJTLU laipsnį įgijo Kinijos švietimo ministerijoje ir visame pasaulyje pripažintą laipsnį Liverpulio universitete, priklausančiame pirmaujančių JK universitetų Russello grupei.

Akreditacija

BEng (Hons) akredituota CEng (dalinė)

Šis laipsnis yra akredituotas kaip:

 1. visiškai patenkinti integruoto inžinieriaus (IEng) švietimo bazę.
 2. dalinai tenkina „Chartered Engineer“ (CEng) švietimo bazę. Reikalinga akredituoto tolesnio mokymosi programa, kad būtų užbaigta CEng mokymo bazė.

Norėdami gauti daugiau informacijos ir informaciją apie „ CEng “ tolesnio mokymosi programas, apsilankykite www.jbm.org.uk.

Žinios ir įgūdžiai

Baigę architektūros inžinerijos studiją „BEng“, turėsite:

 • tinkamos architektūros studijų, statybos paslaugų inžinerijos, statybos projektų valdymo ir išlaidų įvertinimo, pastatų informacijos modeliavimo ir pagrindinių civilinės inžinerijos sričių, įskaitant konstrukcijas, hidrauliką, geotechniką ir medžiagas, žinios;
 • problemų sprendimo įgūdžiai, gebėjimas pritaikyti įvairius kokybinius ir kiekybinius metodus sprendžiant architektūros inžinerijos problemas;
 • praktinės žinios apie pagrindinius civilinės inžinerijos ir architektūros projektavimo praktikos aspektus;
 • baigė statyti ir statyti projektą, kuriame sujungti profesionalūs civilinės inžinerijos ir architektūros elementai;
 • supratimas apie projekto valdymo principus, įskaitant efektyvų projekto išteklių paskirstymą ir kaip pritaikyti šiuolaikinę statybos praktiką realaus pasaulio situacijose.

134698_pexels-photo-534174.jpeg

Moduliai

Vienerius metus

JK laipsniai yra trejų metų, tuo tarpu Kinijoje jie yra ketveri, todėl studentus, turinčius tam tikrą kvalifikaciją, priimame tiesiai į Antruosius metus, kurie yra pagrindinės akademinės programos pradžia. Tačiau dauguma studentų įstoja į Pirmuosius metus , kurie suteikia įdomių modulių, kalbų klasių ir pagrindinius jūsų laipsnio įgūdžius.

Metai du

Jūs imsis pagrindinių modulių, kurie yra būtini visiems civilinės ir architektūros inžinieriams bei aukštesnio lygio studijoms: matematikos, pagrindinių konstrukcijų, medžiagų, skysčių, geodezijos ir vadybos. Be to, integruoti trys Architektūros katedros moduliai, kurie supažindina studentus su architektūros projektavimo pagrindais.

Treji metai

Treti metai sustiprins jūsų žinias apie pastatų projektavimo ir statybos projektus. Jums bus pasiūlyti moduliai, susiję su konstrukcijų analize ir projektavimu, statybinėmis medžiagomis ir metodais, dirvožemio mechanika ir projekto valdymu. Be to, bus mokomi pastatų aspektai, būdingi architektūros inžinieriams: pastatų topologija ir pastatų inžinerija.

Ketvirti metai

Paskutiniais metais sužinosite daugiau apie išplėstinę analizę ir su dizainu susijusią teoriją kartu su realaus pasaulio praktiniais pavyzdžiais. Jums bus pasiūlyti moduliai, susiję su plieno, medienos ir mūro konstrukcijų projektavimu, pamatų, žemės drebėjimų ir statybų valdymu. „Capstone“ projekto projektas padės jums suprojektuoti didelio masto struktūrą. Bus pristatyta daugiau su architektūros inžinerija susijusių dalykų, tokių kaip išlaidų kontrolė ir vertinimas bei pastatų informacijos modeliavimas (BIM). Be to, per du ketverių metų semestrus vykdysite individualų tiriamojo pobūdžio projektą.

Karjera

Šios programos absolventai yra gerai pasirengę tokiems vaidmenims kaip statybų inžinierius, projektų vadovas, inžinierius konsultantas, pastatų informacijos modeliavimo (BIM) inžinierius, išlaidų sąmatos ir pastatų apvalkalų dizaineris statybų ir konsultavimo sektoriuose.

Programa taip pat suteikia tvirtą pagrindą tolesnėms studijoms ar mokslinės karjeros architektūros, civilinės ir statybinės inžinerijos, statybų valdymo ir inžinerijos ar susijusiose srityse. Daugelis mūsų absolventų tęsia studijas geriausiuose pasaulio universitetuose tokiose šalyse kaip JK, JAV, Kanada, Australija, Naujoji Zelandija ir Nyderlandai.

Mokesčiai

Tarptautiniai studentai

88 000 RMB per mokslo metus.

Ankstyva paukščio nuolaida

Visi tarptautiniai, kurie priima pasiūlymą iki 2020 m. Gegužės 1 d., Automatiškai gauna 8000 RMB nuolaidą

Prisijunkite prie nemokamo kinų kalbos kurso

Mes siūlome nemokamus vasaros kinų kalbos kursus visiems bakalaurams ir magistrantams, pradedantiems mokslą 2020 m. Rugsėjo mėn.

Pasirinkite iš dviejų savaičių, keturių ar šešių savaičių kalbos kursų.

Honkongo, Makao ir Taivano studentai

88 000 RMB per mokslo metus.

Ankstyva paukščio nuolaida

Visiems Honkongo, Taivano ir Makao studentams, kurie priima pasiūlymą iki 2020 m. Gegužės 1 d., Automatiškai bus taikoma 8000 RMB išankstinė paukščių nuolaida.

Honkongo, Makao ir Taivano studentai, kurie kreipiasi į XJTLU per jungtinį XJTLU egzaminą vyriausybinėje internetinėje paraiškų teikimo sistemoje (Guangdong provincijos švietimo egzaminų tarnyba), automatiškai gauna 8000 RMB nuolaidą.

Žemyninės Kinijos studentai

88 000 RMB per mokslo metus.

Patekimo reikalavimai

Tarptautiniai studentai

Įėjimas į pirmąjį metus

Mes sveikiname aukštos kokybės kandidatų paraiškas visuose dalykuose, kuriuose yra tinkama vidurinė mokykla arba lygiavertė kvalifikacija. Paprastai tikimasi, kad moksleiviai turės aukštą savo vidurinių mokyklų atlikimo lygį, minimalų „B“ vidurkį visuose dalykuose ir atitinkamuose dalykuose.

Įėjimas į antrus metus

Studentai, baigę A lygius arba Tarptautinį bakalaureato (arba lygiavertį), bus svarstomi įeiti į antrąjį, skirtingos programos turi skirtingus dalyko reikalavimus.

 • A lygis: BBB
 • IB diplomas: 30 balų
 • Išplėstinės paskirties vietos testai / dalyko SATS - vidurinės mokyklos diplomas, kurio GPA yra 3,0 arba didesnis, ir:
  • Iš naujo suprojektuotas SAT: 1280 (studentams, kurie praėjo iki 2016 m., Reikės 1800) arba ACT: 27, ir 2 AP egzaminai: 4 arba 2 SAT dalykiniai testai: 600 arba
  • 3 AP egzaminai: 4 arba
  • 3 SAT dalykai: 600

Honkongo, Makao ir Taivano studentai

Studentai iš Honkongo, Makao ir Taivano gali kreiptis dėl šių dalykų:

 • Ne mažesnė kaip 400 balų jungtinio stojamojo egzamino į Kinijos universitetus studentams iš užjūrio kinų studentams ir studentams iš Honkongo, Makao ir Taivano arba
 • Bendrasis mokslinių gebėjimų testas (GSAT), įvertinantis ne mažiau kaip 50 procentų 4 dalykus, įskaitant anglų kalbą ir matematiką. Norėdami gauti išsamesnės informacijos, skaitykite informaciją kinų kalba .

Anglų kalbos reikalavimai

Tarptautiniams kandidatams, jei nesate angliškai kalbantys gimtoji kalba arba jei anksčiau XJTLU anglų kalbos, norint mokytis XJTLU , turite turėti pakankamus anglų kalbos įgūdžius. Priimamos įvairios anglų kalbos kvalifikacijos:

Pirmųjų metų įrašas

 • IELTS: 5.0
 • TOEFL: 62 („iBT“)

Antrieji metai

 • IELTS 6.5
 • TOEFL: 90 („iBT“)

Anglų kalbos kvalifikacija nereikalinga studentams iš Honkongo, Makao ir Taivano, kurie laiko jungtinį egzaminą arba GSAT.

Studentai, stojantys į I metus, kurių anglų kalbos mokėjimas yra mažesnis nei 6 IELTS ar lygiaverčiai, imsis 10 kreditų EAP, o studentai, turintys IELTS 6,5 ar naujesnę versiją, imsis penkių kreditų EAP.

"Architektūros inžinerijos programa suteikia išsamių žinių apie civilinę inžineriją, sutelkiant dėmesį į pastatų konstrukcijų projektavimą, pastatų paslaugų inžineriją ir statybą. Tarpdisciplininė mokymo ir mokymosi aplinka atveria kelią karjerai, skatinančiai kritinį mąstymą ir bendradarbiavimą."

Birželis Xia
Programos direktorius

Kaip taikyti

Paraiškas reikia pateikti naudojantis mūsų internetine paraiškų sistema:

 1. Spustelėkite / bakstelėkite taikymo nuorodą
 2. Sukurkite sąskaitą arba prisijunkite prie esamos paskyros
 3. Užpildykite savo paraišką

Kai jūsų programos abonementas bus sėkmingai sukurtas, atidžiai įveskite visą paraiškos formoje reikalaujamą informaciją ir įsitikinkite, kad pateikta informacija yra teisinga, išsami ir atnaujinta. Įkelkite reikiamus dokumentus į atitinkamus laukus.

Galite bet kada prisijungti, kad galėtumėte peržiūrėti savo paraiškos formą.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie tai, kaip sėkmingai kreiptis į studijas XJTLU , apsilankykite „ Kaip kreiptis“ puslapyje .

Paskutinį kartą atnaujinta Bal. 2020

Apie mokyklą

Xi’an Jiaotong-Liverpool University (XJTLU) is an international joint venture university founded by Xi’an Jiaotong University in China and the University of Liverpool in the United Kingdom in 2006. ... Skaityti daugiau

Xi’an Jiaotong-Liverpool University (XJTLU) is an international joint venture university founded by Xi’an Jiaotong University in China and the University of Liverpool in the United Kingdom in 2006. Skaityti mažiau