BEng civilinė inžinerija

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Civilinės inžinerijos programa „BEng“ suteikia teoriškai visapusišką ir į pramonę orientuotą mokymosi patirtį, kad būtų užtikrinta, jog baigėte karjerą šioje dinamiškoje srityje.

Statybos inžinieriai svariai prisideda prie visuomenės plėtros planuodami, projektuodami, konstruodami ir tvarkydami infrastruktūrą. Pastatų, tiltų, kelių, tunelių, uostų, drenažo sistemų ir vandens valymo įrenginių statybą vykdo inžinieriai inžinieriai.

Baigę studijas, jūs visiškai patenkinsite Inkorporuoto inžinieriaus (IEng) mokymo bazę Jungtinėje moderatorių taryboje (JBM) Jungtinėje Karalystėje ir iš dalies patenkinsite diplomo inžinieriaus (CEng) išsilavinimą.

Kodėl turėčiau studijuoti statybos inžineriją XJTLU ?

 • Baigti programą, akredituotą Jungtinėje moderatorių taryboje (JBM) Jungtinėje Karalystėje, leidžiančią jums tapti pasaulyje pripažintu diplomuotu inžinieriumi;
 • Įgykite praktinės patirties apsilankymų vietoje, darbo vietoje, pramonės profesionalų vadovaujamų seminarų, laboratorinių eksperimentų, kompiuterinės analizės programinės įrangos ir naujausių technologijų naudojimo dėka;
 • Trečiąjį savo studijų kursą pasirinkite stoti į pasirenkamą mainų programą Jungtinės Karalystės Lidso universitete;
 • Pasimokykite iš tarptautinio akademinio personalo, kuris suteiks jums išskirtinę mokymosi patirtį ir galimybes dirbti su dabartiniais mokslinių tyrimų projektais ir darbais;
 • Uždirbkite du laipsnius: XJTLU laipsnį įgijo Kinijos švietimo ministerijoje ir visame pasaulyje pripažintą laipsnį Liverpulio universitete, priklausančiame pirmaujančių JK universitetų Russello grupei.

Akreditacija

BEng (Hons) akredituota CEng (dalinė)

Šis laipsnis yra akredituotas kaip:

 1. visiškai patenkinti integruoto inžinieriaus (IEng) švietimo bazę.
 2. dalinai tenkina „Chartered Engineer“ (CEng) švietimo bazę. Reikalinga akredituoto tolesnio mokymosi programa, kad būtų užbaigta CEng mokymo bazė.

Norėdami gauti daugiau informacijos ir informaciją apie „ CEng “ tolesnio mokymosi programas, apsilankykite www.jbm.org.uk.

engineer, engineering, structural engineer

Žinios ir įgūdžiai

Baigę BEng civilinės inžinerijos programą, turėsite:

 • baigė civilinės inžinerijos projektavimo projektą su aiškiai apibrėžtais reikalavimais ir apribojimais;
 • projekto valdymo principų supratimas, įskaitant efektyvų projekto išteklių paskirstymą;
 • įgūdžiai pritaikyti šiuolaikinę statybos praktiką realiame pasaulyje;
 • gebėjimas kritiškai pritaikyti įvairius kokybinius ir kiekybinius metodus, susijusius su civilinės inžinerijos problemų analize ir sprendimu.

" XJTLU Civilinės inžinerijos XJTLU yra išties palanki ir entuziastinga atmosfera. Kiekviena diena yra skirtinga ir atneša ką nors naujo."

Xinyun Yan
Alumna, inžinerijos inžinerija ( XJTLU ), inžinerijos magistras (UCL), konstrukcijų inžinierius (Sudžou, Kinija)

Moduliai

Vienerius metus

JK laipsniai yra trejų metų, tuo tarpu Kinijoje jie yra ketveri, todėl studentus, turinčius tam tikrą kvalifikaciją, priimame tiesiai į Antruosius metus, kurie yra pagrindinės akademinės programos pradžia. Tačiau dauguma studentų įstoja į Pirmuosius metus , kurie suteikia jums daugybę modulių kartu su matematikos, fizikos, kalbų klasėmis ir pagrindinius jūsų laipsnio įgūdžius.

Metai du

Būsite supažindinti su pagrindiniais moduliais, kurie yra būtini civilinės inžinerijos ir aukštesnio lygio studijoms. Šie moduliai yra matematika, pagrindinės struktūros, medžiagos, skysčiai, matavimai, inžineriniai įgūdžiai, geologija ir vadyba.

Treji metai

Treti metai padės toliau plėsti savo pagrindines žinias įvairiomis temomis. Jums bus pasiūlyti moduliai, susiję su konstrukcijų analize ir projektavimu, statybinėmis medžiagomis ir metodais, hidraulika, dirvožemio mechanika ir projekto valdymu. Taip pat įgysite patirties projektuojant nedidelio masto konstrukciją, atsižvelgiant į įvairius civilinės inžinerijos aspektus „Capstone Design I“ modulyje.

Ketvirti metai

Paskutiniais metais sužinosite daugiau apie išplėstinę analizę ir su dizainu susijusią teoriją kartu su realaus pasaulio praktiniais pavyzdžiais. Jums bus pasiūlyta plieno, medienos ir mūro konstrukcijų projektavimo teorija. Jums taip pat bus pasiūlyti moduliai, susiję su pagrindais, žemės drebėjimais, aplinkos ir statybų valdymu. „Capstone“ dizainas 2 padės jums suprojektuoti didelio masto struktūrą. Galiausiai, jūs vykdysite individualų tiriamojo pobūdžio projektą per du 4 semestrus.

Karjera

Šios programos absolventai yra gerai pasirengę tokiems vaidmenims kaip konstrukcijų inžinierius, projektų vadovas, inžinierius-konsultantas, statybos inspektorius, hidrotechnikas ir geotechnikos inžinierius tiek privačiame, tiek viešajame sektoriuose. Programa taip pat suteikia tvirtą pagrindą tolesnėms studijoms ar mokslinės karjeros perspektyvai, nes daugelis iš mūsų absolventų siekia magistrantūros kvalifikacijos kai kuriuose geriausiuose pasaulio universitetuose.

Mokesčiai

Tarptautiniai studentai

88 000 RMB per mokslo metus.

Ankstyva paukščio nuolaida

Visi tarptautiniai, kurie priima pasiūlymą iki 2020 m. Gegužės 1 d., Automatiškai gauna 8000 RMB nuolaidą

Prisijunkite prie nemokamo kinų kalbos kurso

Mes siūlome nemokamus vasaros kinų kalbos kursus visiems bakalaurams ir magistrantams, pradedantiems mokslą 2020 m. Rugsėjo mėn.

Pasirinkite iš dviejų savaičių, keturių ar šešių savaičių kalbos kursų.

Honkongo, Makao ir Taivano studentai

88 000 RMB per mokslo metus.

Ankstyva paukščio nuolaida

Visiems Honkongo, Taivano ir Makao studentams, kurie priima pasiūlymą iki 2020 m. Gegužės 1 d., Automatiškai bus taikoma 8000 RMB išankstinė paukščių nuolaida.

Honkongo, Makao ir Taivano studentai, kurie kreipiasi į XJTLU per jungtinį XJTLU egzaminą vyriausybinėje internetinėje paraiškų teikimo sistemoje (Guangdong provincijos švietimo egzaminų tarnyba), automatiškai gauna 8000 RMB nuolaidą.

Žemyninės Kinijos studentai

88 000 RMB per mokslo metus.

Patekimo reikalavimai

Tarptautiniai studentai

Įėjimas į pirmąjį metus

Mes sveikiname aukštos kokybės kandidatų paraiškas visuose dalykuose, kuriuose yra tinkama vidurinė mokykla arba lygiavertė kvalifikacija. Paprastai tikimasi, kad moksleiviai turės aukštą savo vidurinių mokyklų atlikimo lygį, minimalų „B“ vidurkį visuose dalykuose ir atitinkamuose dalykuose.

Įėjimas į antrus metus

Studentai, baigę A lygius arba Tarptautinį bakalaureato (arba lygiavertį), bus svarstomi įeiti į antrąjį, skirtingos programos turi skirtingus dalyko reikalavimus.

 • A lygis: BBB
 • IB diplomas: 30 balų
 • Išplėstinės paskirties vietos testai / dalyko SATS - vidurinės mokyklos diplomas, kurio GPA yra 3,0 arba didesnis, ir:
  • Iš naujo suprojektuotas SAT: 1280 (studentams, kurie praėjo iki 2016 m., Reikės 1800) arba ACT: 27, ir 2 AP egzaminai: 4 arba 2 SAT dalykiniai testai: 600 arba
  • 3 AP egzaminai: 4 arba
  • 3 SAT dalykai: 600

Honkongo, Makao ir Taivano studentai

Studentai iš Honkongo, Makao ir Taivano gali kreiptis dėl šių dalykų:

 • Ne mažesnė kaip 400 balų jungtinio stojamojo egzamino į Kinijos universitetus studentams iš užjūrio kinų studentams ir studentams iš Honkongo, Makao ir Taivano arba
 • Bendrasis mokslinių gebėjimų testas (GSAT), įvertinantis ne mažiau kaip 50 procentų 4 dalykus, įskaitant anglų kalbą ir matematiką. Norėdami gauti išsamesnės informacijos, skaitykite informaciją kinų kalba .

Anglų kalbos reikalavimai

Tarptautiniams kandidatams, jei nesate angliškai kalbantys gimtoji kalba arba jei anksčiau XJTLU anglų kalbos, norint mokytis XJTLU , turite turėti pakankamus anglų kalbos įgūdžius. Priimamos įvairios anglų kalbos kvalifikacijos:

Pirmųjų metų įrašas

 • IELTS: 5.0
 • TOEFL: 62 („iBT“)

Antrieji metai

 • IELTS 6.5
 • TOEFL: 90 („iBT“)

Anglų kalbos kvalifikacija nereikalinga studentams iš Honkongo, Makao ir Taivano, kurie laiko jungtinį egzaminą arba GSAT.

Studentai, stojantys į I metus, kurių anglų kalbos mokėjimas yra mažesnis nei 6 IELTS ar lygiaverčiai, imsis 10 kreditų EAP, o studentai, turintys IELTS 6,5 ar naujesnę versiją, imsis penkių kreditų EAP.

"Mūsų bakalauro studijų programa (BEng) suteikia jums galimybę įgyti tvirtus teorinius ir praktinius civilinės inžinerijos įgūdžius, leidžiančius jums išspręsti problemas, projektuoti, kurti ir prižiūrėti mūsų gyvenamąsias ir darbo erdves šiandien ir ateityje."

Xiaonan Tangas
Programos direktorius

Kaip taikyti

Paraiškas reikia pateikti naudojantis mūsų internetine paraiškų sistema:

 1. Spustelėkite / bakstelėkite taikymo nuorodą
 2. Sukurkite sąskaitą arba prisijunkite prie esamos paskyros
 3. Užpildykite savo paraišką

Kai jūsų programos abonementas bus sėkmingai sukurtas, atidžiai įveskite visą paraiškos formoje reikalaujamą informaciją ir įsitikinkite, kad pateikta informacija yra teisinga, išsami ir atnaujinta. Įkelkite reikiamus dokumentus į atitinkamus laukus.

Galite bet kada prisijungti, kad galėtumėte peržiūrėti savo paraiškos formą.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie tai, kaip sėkmingai kreiptis į studijas XJTLU , apsilankykite „ Kaip kreiptis“ puslapyje .

Paskutinį kartą atnaujinta Bal. 2020

Apie mokyklą

Xi’an Jiaotong-Liverpool University (XJTLU) is an international joint venture university founded by Xi’an Jiaotong University in China and the University of Liverpool in the United Kingdom in 2006. ... Skaityti daugiau

Xi’an Jiaotong-Liverpool University (XJTLU) is an international joint venture university founded by Xi’an Jiaotong University in China and the University of Liverpool in the United Kingdom in 2006. Skaityti mažiau