Oficialus aprašymas

Kurso informacija

Pradėkite keliu, kad taptumėte užsakomuoju inžinieriumi ir turėtumėte įtakos aplinkui supančio pasaulio dizainui, statybai ir priežiūrai. Matematika parems viską, ką darysi inžinerijos srityje, todėl jis vaidins pagrindinį vaidmenį jūsų mokyme. Mes taip pat sustiprinsime jūsų supratimą apie struktūras, hidrauliką, geotechninę inžineriją, valdymą, sveikatą, saugą ir gerovę, tyrimus, medžiagų mokslą ir tvarų vystymąsi.

Mes palaikysime jūsų sugebėjimą valdyti, dirbti komandinėje aplinkoje ir atlikti svarbų vaidmenį šioje pramonėje. Jūs sukursite nuotaiką bendravimui, problemų sprendimui ir projektų valdymui, žinodamas, ko reikia, norint ištirti ir įvertinti skirtingas inžinerines situacijas.

Jūs taip pat ieškosite naujų medžiagų naudojimo būdų, eksperimentinio dizaino principų ir kelių, tiltų ir kitų pagrindinių konstrukcijų. Jūs suprasite, kaip civilinė inžinerija veikia ir žino, kaip panaudoti šias žinias spręsti struktūrines problemas.

2014 m. Mokslinių tyrimų kompetencijos programa

"Research Excellence Framework 2014": mūsų universiteto "Architektūros, sukurtos aplinkos ir planavimo" rezultatai, kuriuos ji įvedė pirmą kartą, buvo įspūdingi, 37 proc. Savo tyrimų buvo vertinami kaip aukščiausio lygio pasaulio ar tarptautiniu mastu.

Kurso išmokos

Mūsų modernios, gerai įrengtos laboratorijos suteikia jums galimybę prisijungti prie standartinių įrankių ir bandymų. Mes parodysime, kaip išnagrinėti statinių medžiagų stiprumą ir suprasti naujausius geotechnikos ir struktūrinės analizės programinės įrangos paketus.

Mes galime pasiūlyti jums puikių ryšių su pramone, daugiausia dėka mūsų mokymo komandos, kurią sudaro penki Chartered Engineers, kurie turi didelę patirtį įvairiose inžinerijos srityse. Svečių paskaitos, pokalbiai apie inžinerinius projektus ir keliones į statybvietes suteiks jums puikias galimybes bendrauti su profesionaliais inžinieriais ir pamatyti, kaip tai, ką jūs mokate, galima pritaikyti realioms situacijoms.

Mes taip pat siūlome šį kursą sumuštinių režimu, suteikiant jums galimybę praleisti 12 mėnesių pertrauką nuo studijų, kad praleistų metus, įgydama vertingos inžinerinės patirties pramonei.

Patekimo reikalavimai

UCAS tarifų taškai: reikia 112 taškų. (Mažiausiai 72 iš dviejų A lygių arba lygiaverčių matematikos ir mokslo srityse, kurių matematika yra bent 40. Jei studijuosite biologiją, chemiją ar fiziką, kad įvykdytumėte šį reikalavimą, praktiniame įvertinime jūs taip pat privalote pasiekti "praeiti" praktinis vertinimas yra atskirtas (nuo 2017 m.).

Papildomi reikalavimai:

GCSEs:

Reikalaujama, kad GCSE C klasė anglų kalba ir GCSE B laipsnis matematikoje (atitinkamai 4 arba 6 laipsnio, atitinkamai tiems, kurie dirba savo GCSE nuo 2017 m.). Vietos G CSE Grade C anglų kalba priimami pagrindiniai gebėjimai 2 lygis, 2 lygis, funkciniai įgūdžiai ir suaugusiųjų raštingumo pažymėjimas. Vietoj GCSE B klasės matematikos priimami 3 lygmens pagrindiniai įgūdžiai / funkciniai įgūdžiai.

GALIMYBĖ Į DIPLOMĄ:

Paprastai nuvykite į mažiausiai 112 UCAS tarifų taškų. Turi būti bent 15 dalykų iš Matematikos ar numeracijos dalyko ir 15 pagrindų moksliniame dalyke.

SCOTTAI APDOVANOJIMAI:

Ne mažiau kaip 5 dalykai B lygyje aukštesniu lygiu.

IRISH ATVYKIMO PAŽYMĖJIMAS:

Ne mažiau kaip 5 dalykai C1 arba aukštesnėje laipsnio aukštesnėje lygyje, iš kurių bent 3 turi būti B2.

5 LYGINIO ĮVYKIS

5 lygmens įrašas: kandidatai turėtų turėti aukštąjį išsilavinimą civilinės inžinerijos disciplinoje, o antraisiais studijų metais - ne mažiau kaip 60%.

ATRANKOS KRITERIJAI:

Mes galime naudoti atrankos kriterijus, pagrįstus jūsų asmeniniais požymiais; patirtis ir (arba) įsipareigojimai studijų srityje. Ši informacija bus gauta iš jūsų asmeninio pareiškimo ir nuoroda ir bus naudojama tik tuo atveju, jei bus įvykdytos bendrosios atvykimo sąlygos.

Tarptautinis bakalauro laipsnis: 25 taškai

IELTS:

IELTS 6.0 be įgūdžių, žemesnių nei 5,5, arba lygiavertė kvalifikacija. Universitetas teikia puikią paramą visiems pareiškėjams, kuriems gali tekti atlikti papildomus anglų kalbos kursus.

DALYVIŲ PAREIŠKĖJAI

Mūsų universitetas sulaukia patenkintų pareiškėjų, kurie demonstruoja akademinį potencialą, paraiškas. Paprastai mums reikalingi kai kurie naujausių akademinių studijų įrodymai, pavyzdžiui, pasiekiamojo kurso baigimas, tačiau taip pat gali būti svarstoma naujausia atitinkama darbo patirtis. Atkreipkite dėmesį, kad kai kuriems mūsų profesionaliems kursams visi pareiškėjai turės atitikti nurodytus įvažiavimo kriterijus, todėl tokiais atvejais negalima laikyti darbo patirties.

Jei norite kreiptis šiuo keliu, turėtumėte susipažinti su mūsų universiteto ikimokyklinio ugdymo politikos pripažinimu.

Atkreipiame dėmesį, kad visi pareiškėjai iš mūsų universiteto privalo atitikti mūsų standartinį anglų kalbos reikalavimą pagal GCSE C laipsnį arba lygiavertį variantą, jo variantai bus išvardyti atskiruose kursų įvedimo reikalavimuose.

Darbo perspektyvos

Galite pereiti prie magistro laipsnio prieš įgydami praktinės patirties ir vykdydami užsakomąjį inžinieriaus statusą. Galite nuspręsti atlikti magistrantūros studijas ne visą darbo dieną, kol įgyjate patirties šioje srityje, arba galbūt norėsite atlikti visus metus pramonėje ir tada grįžti į studijas. Kai bus suteiktas statusas, galėsite vadovauti projektavimo komandoms, dirbančioms novatoriškų inžinerinių projektų visame pasaulyje.

 • Inžinierius statybininkas
 • Matininkas
 • Statybos inspektorius

Karjeros patarimai

Mūsų skirta darbo ir karjeros komanda siūlo ekspertų konsultacijas ir daugybę išteklių, kurie padės jums pasirinkti ir gauti darbo vietų. Nesvarbu, ar esate pirmajame ar paskutiniame metais, galite kalbėtis su mūsų Karjeros tarnybos darbuotojais, kurie gali patarti rašyti CV ieškant darbo.

Moduliai

1 metų pagrindiniai moduliai

 • Apžiūra A
 • Inžinerinė mechanika
 • Taikomoji mechanika
 • Išplėstinė matematika
 • Civilinės inžinerijos vadyba
 • Inžinerinė medžiaga

2 metų pagrindiniai moduliai

 • Inžinerinių medžiagų chemija
 • Civilinės inžinerijos valdymas B
 • Skysčių mechanika 1
 • Struktūrinis projektavimas
 • Struktūrinės analizės metodai
 • Geotechninė inžinerija: taikymas

Metai 3 pagrindiniai moduliai

 • Geotechninė inžinerija: dizainas
 • Infrastruktūros inžinerija
 • Nepriklausomas projektas
 • Struktūriniai inžineriniai metodai
 • Skaitmeniniai valdymo metodai
 • Skysčių mechanika 2

Mokesčiai

Jungtinė Karalystė

Studentams, įstojusiems į 2018-1919 metus, mokamas mokestis yra 9250 svarų sterlingų. Suma, kurią mokėsite, kiekvienais metais gali padidėti, kad būtų atsižvelgta į infliacijos poveikį.

Tarptautinis 2018/19

Studentų, įstojusių į 2018/19 metus, mokestis už mokslą yra 12000 svarų sterlingų. Suma, kurią mokėsite, bus nustatyta tokiu lygiu kiekvienais kursų metais.

Įranga

Šiaurės terasa

Mūsų "City Campus" įsikūrusi tik kelios minutės pėsčiomis nuo Lidso miesto centro, "Northern Terrace" yra mūsų sukurtos aplinkos mokyklos namuose

Biblioteka ir internetiniai ištekliai

Mūsų biblioteka dirba 24 valandas per parą, septynias dienas per savaitę, kiekvieną metų dieną, suteikiant jums prieigą prie specializuotų knygų ir žurnalų, mokymosi erdvių, kompiuterių, daugialypės terpės priemonių ir žiniasklaidos priemonių nuomos. Dešimtys tūkstančių mūsų bibliotekos skaitmeninių išteklių, įskaitant elektronines knygas, žurnalus ir duomenų bazes, galima rasti internete tuo metu ir vietoje, kuri tau tinka.

Sporto ir sporto salės

"Leeds Beckett" yra lengva laikytis. Mūsų fitneso apartamentai yra lengvai pasiekiami, pritaikyti visoms naujausioms technologijoms ir prieinamos visiems sporto nariams.

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 9 daugiau kursų Leeds Beckett University »

Šis kursas yra Campus based
Duration
3 metų
Ištęstinės
Dieninės
Price
9,250 GBP
Jungtinė Karalystė
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date