Oficialus aprašymas

Greitis ir tvarumas

Auga darbdavių inžinierių absolventų poreikis. Šis unikalus kursas suteiks jums įgūdžių, žinių ir patirties, kurių ieško automobilių pramonė. Galite tikėtis novatoriško projektinio mokymosi, kurį palaiko pirmaujančios pramonės ir programinės įrangos. Daugiausia dėmesio skiriama tvariai plėtrai, mažai teršiančioms technologijoms ateityje ir miesto transportui. Čia jūs tikrai gausite naudos iš mūsų centrinės Londono vietos ir ryšių su vietinėmis transporto priemonių inžinerijos bendrovėmis.

Mes siūlome galimybę visiems bakalauro studijų namams / ES studentams mokytis darbo, stažuotis ar dirbti, studijuojant visą darbo dieną, pradedant nuo 2019 m. Rugsėjo mėn.

Kodėl studijuoti automobilių inžineriją LSBU?

Pagrindinės kurso informacija - užsakyta pagal režimą

Režimas

Moduliai

Šis inžinerijos studijų kursas skirtas tvariam vystymuisi, mažai teršiančioms technologijoms ateityje ir miesto transportui. Galite tikėtis, kad pritaikysite teorinius principus, sprendžiant realaus pasaulio inžinerijos problemas labai anksti savo universiteto karjeroje. Galų gale, tai yra ir inžinerija.

Pradžioje studijuosite modulius, kurie yra dažniausiai naudojami IMechE akredituotoje "BEng Mechanical Engineering" modulyje. Tai reiškia, kad jūs įgysite pagrindinį supratimą apie transporto inžinerijos pagrindinius dalykus. Per antrąjį ir trečiąjį metus mes suteiksime konkretesnės informacijos ir aktyviai dalyvaus mūsų IMechE Formulės studentų komandoje, LSBU "Shell ECO" iššūkių transporto priemonėje ir kitose grupinėse ir individualiose transporto priemonių inžinerijos projektuose.

Šio kurso vertinimo metodai: 60% kursinių darbų.

1 metai

 • Inžinerinė matematika ir modeliavimas
 • Įvadas į mechaninę inžineriją
 • Termofluidai ir dinamika
 • Elektros elektronikos inžinerijos pristatymas
 • Dizainas ir praktika
 • Inžineriniai skaičiavimai

2 metai

 • Išplėstinė inžinerinė matematika ir modeliavimas
 • Transporto priemonių projektavimas ir virtualioji inžinerija
 • Kietoji mechanika ir FEA
 • Dinamika ir kontrolė
 • Termofluidai ir tausojanti energija
 • Mašinos diskai ir mechatronika

3 metai

 • Neprivalomi įdarbinimo metai

4 metai

 • Gamybos sistemos ir medžiagų technologijos
 • Transporto priemonių dinamika ir sistemos modeliavimas
 • Transporto priemonės varomoji jėgainė, tvarumas ir 1D-CFD
 • Inovacijos ir įmonė
 • BEng individualus projektas

Moduliai vertinami atliekant formalius egzaminus, fazinius testus, formuojančias ir suvestines užduotis. Gebėjimas taikyti ir integruoti žinias vertinamas didesnio masto projekto darbais, taip pat grupės užduotimis (jei reikia) ir laivo žurnalais.

Įsidarbinimo galimybės

Automobilių, būsimos mažai anglies dioksido išskiriančių transporto priemonių technologijos ir motociklų sektorius tvirtai auga. Didžioji Britanija yra pripažinta pasauline lyderė automobilių pramonės technologijų tyrimuose ir projektuose, o absolventų paklausa taip pat auga.

Šio kurso metu mes naudojame pramonės standartines technologijas ir prietaisus; tai reiškia, kad būsite aprūpinti konkrečiam sektoriui būdingais įgūdžiais.

Mūsų centrinė Londono vieta reiškia, kad mes sukūrėme vietinius ryšius su "Automotive OEM", pakopos tiekėjais, vietinėmis transporto bendrovėmis ir būsimomis transporto ir mažai anglies dioksido į aplinką išskiriančių technologijų technologijomis Londone.

Taip pat atminkite, kad daugelis įdarbintojų atrodo gerbiami "BEng" absolventams, nes jie rodo gilią mokslo ir matematikos, kuri yra inžinerijos pagrindas, supratimą.

Mes esame Universiteto absolventų užimtumo metai - "Times" ir "Sunday Times" geras universiteto vadovas, 2018 m.

LSBU norime, kad jūs taptumėte sėkminga karjera. Per savo studijas - ir dvejus metus nuo to laiko, kai baigiate studijas - turėsite prieigą prie mūsų "Įdarbinimo" paslaugos, kurią sudaro:

 • Internetinė lenta, kurioje galite pamatyti daugybę paskirties vietų: ne visą darbo dieną, visą ar savanorišką. Taip pat galite nusileisti, kad pamatytumėte "Job Shop" patarėjus, kurie visada gali padėti jums atlikti kitą žingsnį jūsų paieškoje.
 • Mūsų "Careers Gym" siūlo grupines darbo grupes apie CV, interviu metodus ir darbo patirtį, taip pat reguliarius darbdavių įvairiuose sektoriuose pristatymus.

Mūsų studentų verslo komanda taip pat gali padėti jums pradėti savo verslą ir plėtoti vertingus verslumo įgūdžius.

Įranga

Per savo kursą turėsite galimybę naudotis naujausiais ir didelio masto dirbtuvėmis, laboratorijomis ir dizaino studijomis, kurios puikiai atitinka pagrindines technologijas. LSBU daug investuoja į savo inžinerinius įrenginius, o dėka mūsų įsipareigojimo plėtoti pasirengusias darbo vietas absolventus, jūs turėsite kurti ir gaminti savo darbą pramonės šakoje.


Virtualios inžinerijos laboratorija

Mūsų virtualios inžinerijos laboratorija leidžia inžinieriaus studentams vaikščioti po jų dizainą ir peržiūrėti juos 3-D, taip pat eksperimentuoti ir tobulinti juos realiuoju laiku.


Mokymas ir mokymasis

Jūsų dėstytojai yra pirmaujančių sričių specialistai, todėl viskas, ką mes darome, yra susijusi su pramone. Jūs mokysitės per paskaitas, seminarus, pamokas ir praktinį darbą. Atsižvelgdami į grupes ir individualius projektus, mes vertiname jūsų darbą, pasitelkdami kursų ir egzaminų mišinį, kartu su projekto ir laboratorinių darbų skaičiavimais.

Mes taip pat išmokysime jums gyvenimo įgūdžius, reikalingus veiksmingai bendrauti, spręsti problemas, planuoti projektus ir dirbti komandoje, kurie atskleis jus ir suteiks jums geriausias galimybes įgyti norimą darbą, kai baigsite studijas.


Taikomos žinios yra tai, ko reikia

Projektu grindžiamo mokymosi suma, kurią jūs atliksite dėl inžinerijos laipsnio, skiriasi nuo universiteto iki universiteto. "LSBU" siūlome "dizaino ir testo" projektus viso laipsnio metu, o ne sutelkdami juos į visus savo paskutinius metus. Tai reiškia, kad jūs pritaikysite teorinius principus ir spręsite inžinieriaus realias problemas labai anksti savo universiteto karjeroje.

Ši inovacijų diegimo patirtis suteikia jums patrauklumo darbdaviams. Inovacijos yra pačioje inžinieriaus kasdienėje veikloje.


Parengta šiuolaikinei inžinerinei praktikai

Iš tikrųjų daugelis inžinierių dirbs daugybėje projektų komandų. Vienas iš didžiausių profesionalių turtų, kurį galite turėti, - tai sugebėjimas gerai dirbti šioje komandoje. Štai kodėl kai kurie mūsų moduliai yra bendri visuose mūsų inžinerijos kursuose. Šie moduliai yra apie supratimą apie komercinius prioritetus, kurie formuoja inžinerinę praktiką ir problemų sprendimą. Paskaitų dėstytojai iš visame pasaulyje žinomų kompanijų, tokių kaip "Rolls Royce", skaitė pamokas apie šiuos modulius.

Patekimo reikalavimai

 • Lygis BBB arba;
 • BTEC nacionalinis diplomas DDM arba;
 • Prieiga prie aukštos kvalifikacijos, turinti 24 skirtumus 21 Nuopelnai, įskaitant 3 matematikos skirtumus ir 3 pranašumus fizikoje arba;
 • Lygiaverčio lygio 3 kvalifikacijos, turinčios 128 UCAS taškus
 • 3 lygio fizikos mokslai (pageidautina fizika) ir matematika
 • Pareiškėjai turi turėti 5 GCSE, įskaitant Matematiką ir anglų kalbą arba lygiavertę (pertvarkyta GCSE klasė 4 ar aukštesnė).
 • Mes sveikiname kvalifikacijas iš viso pasaulio. Anglų kalbos kvalifikacija tarptautiniams studentams: IELTS balas 6,0 arba Kembridžo kvalifikacija arba aukštesnio lygio C.
Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 132 daugiau kursų London South Bank University »

Paskutinį kartą atnaujinta February 25, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rugs 23, 2019
Duration
3 - 4 metų
Ištęstinės
Dieninės
Price
9,250 GBP
1 metai Visą darbo dieną dirbantis UK / ES mokestis: 9250 svarų sterlingų; Tarptautinis mokestis: 13125 svarų sterlingų. 1 metai. Neakivaizdinis UK / ES mokestis: 6935 svarai sterlingų; Tarptautinis mokestis: 9843,75 svarai
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rugs 23, 2019
End Date
Sau 24, 2022
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rugs 23, 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Sau 24, 2022