Oficialus aprašymas

Studijuojant aeronautikos ir kosmoso inžinerijos laipsnį, jums suteikiamas ekspertų mokymas aeronautikos transporto priemonių teorijoje ir veikloje, nuo reaktyvinių variklių ir sraigtasparnių lėktuvų iki sklandytuvų ir sraigtasparnių.

Jūs sužinosite apie visą inžinerinį kelionę, nuo sąvokos ant žemės, kad galėtumėte tvarkyti danguje. Nesvarbu, ar jūsų pagrindinis susidomėjimas yra dizainas, analizė, testavimas ar skrydis, Swansea turime.

Šis daugiadalykinis kursas suteikia realų supratimą apie mūsų planetos ir kosmoso atmosferą, taip pat apie technologijas, reikalingas jų ištyrimui.

Kuriant pažangą, jūsų besivystanti analitiniai sugebėjimai bus derinami su naujausia naujausia įranga, sukuriančia įgūdžius, kurie yra svarbūs užtikrinant užimtumą platesnėje aviacijos ir kosmoso pramonėje.

Kodėl kosmoso inžinerija Swansea?

Inžinerija Swansea University turi stiprią reputaciją ir pritraukia studentus iš viso pasaulio.

Ar tu žinai?

Aeronautikos ir kosmoso inžinerija pastaruoju metu buvo vertinama kaip 5 vieta Didžiojoje Britanijoje už jos absolventų perspektyvas "Times University Guide 2019".

Per šešis mėnesius nuo studijų pabaigos 94 proc. Orlaivių ir technikos inžinerijos absolventų dirba arba tolesniame tyrime (16/17 absolventų DLHE).

Šis kursas suteikia jums galimybę praleisti metų pramonėje (UCAS H402), Didžiojoje Britanijoje ar užsienyje, suteikiant vertingą darbo patirtį, taip pat atlyginimą, kuris šiuo metu viršija 15 000 svarų sterlingų. Teikiama parama ir patarimai, padedantys apsaugoti jūsų vietą.

Mes taip pat siūlome jums galimybę praleisti metus UŽSIENYJE (UCAS 401) partnerių universitete, kuris praturtina laipsnį, suteikiant vertingą kultūrinę patirtį, kuri gali palengvinti jūsų gyvenimo horizontus ieškant darbo.

Jūsų aviacijos ir kosmoso technikos patirtis

Per pirmuosius savo metus galite pasinaudoti lėktuvo pamoka ir visą savo kursą dirbti su tokiomis priemonėmis kaip Merlin MPX521 inžinerijos skrydžio treniruoklis, JetCat P120 variklis ir kelis vėjo tuneliai, užtikrinantys, kad jūs visuomet visada pasiekiate greitį.

Aviacijos ir kosmoso pramonės užimtumo galimybės

"Swansea" universiteto "Aeronautikos ir kosmoso" bakalauro laipsnio absolventai yra nustatomi įvairiose užimtumo srityse. Jūsų ateitis gali būti viena iš šių funkcijų:

 • Orlaivių projektavimo inžinierius
 • "Rocket Scientist"
 • Gynybos inžinierius
 • Aviacijos pilotas
 • Greitųjų geležinkelių inžinierius
 • Skrydžio bandymo inžinierius
 • "Motorsport" ir "Darniojo energetikos sektoriaus" aerodinamika

Patekimo reikalavimai

"BEng Aerospace Engineering" kursų atvykimo reikalavimai yra šie:

AAB-BBB A lygiu (įskaitant matematiką).

 • Kiti rekomenduojami dalykai yra:
 • Fizika
 • Tolesnė matematika
 • Chemija
 • Dizaino technologijos
 • IT / Kompiuterija
 • Biologija

Kintamieji pasiūlymai, kurie priklauso nuo studijuojamų dalykų, ir visos paraiškos yra nagrinėjamos atskirai, atsižvelgiant į GCSE klases, AS lygio dalykus ir lygius, darbo patirtį, nuorodas ir asmeninį pareiškimą.

Arba 32 į IB, į tai įtraukiant 5 aukštesnįjį lygį arba 6 standartinę lygį matematikos ir 4 aukštesnįjį lygį arba 5 lygių anglų kalbos lygmeniu.

Studentams, studijuojantiems BTEC kvalifikaciją atitinkamuose dalykuose, reikia D * D * D * - D * D * D, įtraukiant B į A lygio matematiką. Jei jie nepriima A lygio matematikos, jie turi pasiekti minimalų D "Technikų matematiką" ir DT "Papildomos matematikos technikų" modulius iš BTEC. Studentai taip pat privalo turėti ne mažiau kaip du A klases GCSE, siekiant įtraukti minimalų B klasės matematikos ir du kitus mokslo dalykus.

Kaip tu mokinai

Inžinerijos kolegija naudoja įvairius mokymo metodus, įskaitant; mokoma / paskaitinė, mažų grupių darbas, laboratorija, projektas / užduotis, Blackboard naudojimas. Vis daugiau paskaitų nagrinėjama paskaitų įrašymo, mišraus mokymosi ir apversto mokymosi naudojimas.

Šis kursas siūlo tam tikrus modulius, mokomus per valų kalbą arba dvikalbį mokinių, kurie mano, kad jie yra laisvai kalbantys valų kalba.

Mokestis už mokslą

Metiniai mokesčiai už įvažiavimą į 2019/20 akademinius metus yra tokie:


Papildomos išlaidos

Universitete galite patirti papildomų išlaidų, įskaitant (bet neapsiribojant):

 • Parkavimas ir kelionė į ir iš universiteto
 • Spausdinimas, fotokopijavimas, raštinės reikmenys ir įrangos išlaidos (pvz., USB atmintinės)
 • Knygų ar tekstų pirkimas
 • Spausdinimas ir įrišimas
 • Mokyklos baigimo ceremonijoms

Mokestis už mokslą neapsiriboja studento asmeniškai patirtomis išlaidomis, tokiomis kaip knygų ar raštinės įsigijimas, spausdinimo ar fotokopijavimo išlaidos.

Šio kurso rekomenduojami vadovėliai yra bibliotekoje. Visa programinė įranga, reikalinga šiam kursui, yra Inžinierių tinkle, skirta naudoti mūsų kompiuterių kambariuose Swansea University .

Nemokamas bevielis internetas yra prieinamas visame universiteto miesteliuose ir gyvenamuosiuose pasivuose.

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 5 daugiau kursų Swansea University »

Paskutinį kartą atnaujinta November 3, 2018
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2019
Duration
4 metų
Dieninės
Price
18,500 GBP
- Tarptautiniai studentai; 9000 GBP - UK / EU
Deadline
Liepa 31, 2019
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
End Date
Liepa 31, 2023
Galutinis paraiškų davimo terminas
Liepa 31, 2019

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
Liepa 31, 2019
End Date
Liepa 31, 2023