BEng in Civil Engineering

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Kas tai yra?

Mūsų civilinės inžinerijos laipsnis - tai kelias studentams tapti rytdienos sudėtingo pasaulio lyderiu. City , Londono universitetas yra įsipareigojęs užtikrinti, kad jos civilinės inžinerijos absolventai vadovautųsi technine kompetencija, strateginiu mąstymu, inovacijomis ir komunikacija.

Tikslai

Civilinės inžinieriai plėtoja infrastruktūrą ir daro didelį poveikį žmonių gyvenimui, atsižvelgdami į funkciją, estetiką, ekonomiką ir tvarumą.

 • City , Londono universitetas jau beveik 90 metų moko aspirantus inžinierius. Mūsų absolventai aprūpinami įgūdžiais, kurių reikalauja profesija, ir mes didžiuojamės sėkme, kurią jie naudojosi civilinės inžinerijos srityje Jungtinėje Karalystėje ir visame pasaulyje.
 • Kursas apima pirmuosius vienus metus visose inžinerijos disciplinose, kad studentams būtų puikus mokslo ir matematikos pagrindas, kuriuo grindžiama civilinė inžinerija. Kadangi jie specializuojasi vėlesniais metais, kursas suteikia stiprią techninę bazę pagrindinių dalykų struktūros, geotechnikos ir hidrotechnikos ir valdymo studijas, ypatingą dėmesį skiriant novatoriškam inžinerinį projektavimą.
 • City atstovavimas visuose profesijos lygmenyse yra mūsų glaudus ryšys su pramonės atstovais ir sektoriaus profesinėmis organizacijomis. Mūsų glaudus bendradarbiavimas su pramone atsispindi mūsų tyrimuose, mūsų požiūriu į išsilavinimą ir akcentavimą į profesinę patirtį visiems studentams.
 • Akreditavimo įstaigos įvertino pramonės dalyvavimą City projektavimo, specialistų paskaitų ir įdarbinimo galimybių srityje. Mūsų unikali schema "Atviras durys pramonei" ir greitojo tinklo karjeros renginiai, visų pirma, leidžia studentams pasinaudoti mūsų centrine Londono vieta ir parengti išsamų supratimą apie profesiją, kurią jie ketina prisijungti.
 • Galite pasirinkti perkelti į "MEng" (Hons) civilinę inžineriją, jei jūsų bendrasis ženklas yra 60% ar didesnis negu antrą metų pabaigoje.

Akreditacija

Bendrosios moderatorių tarybos akredituoti mūsų laipsniai atitinka mokymo bazę, suteikiančią kelią įkeistam inžinieriui (CEng). Mes išlaikome tokį aukštą pasiekimų lygį, kad mokiniai galėtų suteikti geriausių galimybių savo karjerai ateityje.

Patekimo reikalavimai

 • "A" lygis: BBB (įskaitant matematiką).
 • Tarifas: 120 UCAS tarifų taškų, įskaitant "A" lygio matematiką. Sužinokite daugiau apie naują UCAS tarifą nuo 2017 m. Rugsėjo mėn.
 • BTEC: D * DD inžinerijoje, turintis mažiausią B klasę "A" lygio matematikos ar fizikos srityje.
 • IB: 33 taškai iš viso, įskaitant aukštesnio lygio matematikos ir fizikos 6-ame lygį.

Taip pat reikalaujama:

 • GCSE: minimalus 4 (C) laipsnis GCSE anglų kalba.
Kitos tinkamos kvalifikacijos
 • Išplėstinė projekto kvalifikacija (EPQ): Mes sveikiname programas, kurios apima EPQ. Kai tinka, tai gali būti įtraukta į mūsų pasiūlymą, todėl pasiūlymas "A" lygis sumažintas vienu laipsniu.

Jei neturite tiesioginio atvykimo, galbūt norėsite pradėti pamatų programą. Šios programos yra skirtos pasirengti studentams atvykti į City bakalauro studijas.

Anglų reikalavimai

Jei jūsų pirmoji kalba nėra anglų kalba, mums reikės įrodymų apie anglų kalbos mokėjimą. Minimalūs reikalavimai yra šie:

 • IELTS: 6.0 bendras su mažiausiai 6,0 kiekvieno komponento.
 • PTE Academic: 58 iš viso su mažiausiai 51 kiekvieno komponento.
Anglų kalbos programos

Neatitinka anglų kalbos reikalavimų? INTO City , Londono universitetas siūlo anglų kalbos programas, padedančias pasirengti studijoms universitete. Šie intensyvūs ir lankstūs kursai yra skirti pagerinti anglų kalbos įgūdžius įstoti į laipsnio kursus.

Paskirties vietos

Mokykla turi savo specialią praktikų komandą, teikiančią studentams visą studijų laikotarpį stažuotes ir studentų konsultacijas.

Mūsų profesionalių ryšių palaikymo skyriaus specialistų komanda turi didelę patirtį, padedančią studentams užtikrinti profesinę patirtį įvairiose pramonės šakose. Komanda taip pat turi ilgalaikius santykius su įspūdinga ir įvairiomis įmonėmis, apimančiomis tiek dideles, tiek mažas organizacijas

Galite atlikti vasaros stažuotes kiekvienų mokslo metų pabaigoje arba nuspręskite praleisti metus į pramonės praktiką trečiųjų metų pabaigoje - jei esate maršrute "MEng" (Hons).

Paskirstymai yra mokami ir yra fantastinis būdas įgyti profesinę patirtį atitinkamoje srityje kaip dalį savo laipsnio. Įdarbinimo metai taip pat gali būti įskaičiuoti į patirtį, reikalingą profesinei inžinerinei kvalifikacijai.

Vietos yra labai skatinamos City ; studentai, kurie užsiima praktikos metais, gauna profesinę patirtį, dirbančią realiame gyvenime, ir taip pat yra labiau linkę; siekti aukštesnių klasių, užtikrinti aukštesniojo lygio darbą ir uždirbti didesnį atlyginimą.

Paskutinį kartą atnaujinta Spal. 2018

Apie mokyklą

City, University of London is a special place. With skill and dedication, we have been using education, research and enterprise to transform the lives of our students, our community and the world for ... Skaityti daugiau

City, University of London is a special place. With skill and dedication, we have been using education, research and enterprise to transform the lives of our students, our community and the world for over a hundred years. Skaityti mažiau