BEng in Mechanical Engineering

University of Bradford

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

BEng in Mechanical Engineering

University of Bradford

Mechaninė inžinerija yra universali inžinerinių disciplinų dalis, o pramonėje yra didelė ir didėjanti mechaninių inžinierių paklausa.

Mūsų akredituotas laipsnis taps šiuolaikinės pramonės šerdimi, suteiks karjeros galimybes tokiose srityse kaip:

 • Aviacijos, automobilių ir geležinkelių transporto
 • Energijos ir elektros energijos gamyba
 • Gamybos inžinerija; produkto dizainas, medžiagos, gamyba ir perdirbimas.

Jūs sujungsite mechaniką, medžiagų mokslą, termofluidus ir skaičiavimo metodus projektuojant, analizuojant ir įgyvendinant sudėtingas sistemas, kurios yra ekonomiškos, patikimos, veiksmingos ir tvarios.

Per visą savo laipsnį teorija bus pritaikyta įvairiems individualiems ir grupiniams projektams. Pavyzdžiui, 1-ajame metais pamatysite, kaip jūs dalyvaujate trijuose projektuose, naudodami savo įgūdžius kurti, kurti ir išbandyti tikrus mechaninius įrenginius.

"Sandwich" prabangos metai pramonėje leidžia jums kurti pramonės kontaktus, plėtojant savo įgūdžius ir profesinį pasitikėjimą.

Baigę būsite pasiruošę pramonei, turėdami inžinerijos mokslo pagrindą ir praktines žinias apie:

 • pagrindiniai analitiniai ir pažangūs moksliniai principai ir metodai, kuriais grindžiama mašinų inžinerija
 • taikomą prototipų kūrimą ir analizę, skirtą veiksmingam kompiuterizuotam projektui ir gamybai;
 • integruotus gebėjimus sudėtingose ​​inžinerijos sistemose, įskaitant komunikacijos ir projektų valdymo įgūdžius, taip pat pažangios modeliu pagrįstos sistemų analizės priemonės ir metodai.

Mes skatiname ir remiame visus mūsų studentus, kad jie būtų vienodai perkelti į mūsų MEng programą pirmojo ar antrojo metų pabaigoje. "MEng" programa apima papildomus ketvirčius akademinius metus, jungiančius išsamią studiją su integruojamais įgūdžiais, kuriuos tikisi pramonės atstovai, ir teikia formalius CEng registravimo reikalavimus.

Profesinė akreditacija

Programa yra akredituota Inžinierių mechanikos instituto.

BEng (Hons) iš dalies susipažins su pavyzdiniais akademiniais kriterijais, reikalingais registruojant inžinierių kvalifikaciją ir studentams turės užpildyti patvirtintą tolesnio mokymosi formą pagal UK-SPEC reikalavimus.

Sumuštinių metai

Ši "Mechaninės inžinerijos" programa suteikia jums galimybę per trejus metus įsitraukti į praktikos metus, dirbančius šioje pramonės šakoje.

Pragyvenimo metai yra puikus būdas plėtoti savo profesinę patirtį, kurti pramonės kontaktus ir suprasti kasdienį profesionalių inžinierių darbą.

Antrus metus mes pasiūlysime Jums visą paramą, kurios reikia norint rasti vietą, atitinkančią jūsų karjeros siekius ir asmeninius interesus.

Tai apima sesijas CV, interviu ir kt. Iš Karjeros tarnybos universitete ir pristatymų, kuriuos pateikė tiek darbdaviai, tiek praeitų metų studentai.

Kai būsite paskirties vietoje, turėsite paramą ir nurodymus iš praktikos dėstytojo, kuris stebės jūsų pažangą.

Užpildę vietą, grįšite, kad galėtumėte užbaigti paskutinius programos metus ir pritaikyti visus, kuriuos išmokote, į savo galutinį projektą.

Daugelis studentų tęsia ryšius su savo darbdaviais, dirba ne visą darbo dieną arba grįžta dirbti absolventų pareigose po studijų baigimo.

Mokymasis ir vertinimas

Jūsų mokymosi patirtis yra įvairi - mišinys:

 • oficialios paskaitos
 • praktiniai laboratoriniai užsiėmimai
 • vadovėliai ir seminarai
 • grupinis darbas

Nepriklausomą studiją remia mūsų Virtuali mokymosi aplinka, "Blackboard". Skaitymo sąrašai ir siūlomi ištekliai nepriklausomam tyrimui suteikia aiškią kryptį, o reguliarios kontaktinės valandos ir neoficialūs atsiliepimai visoje programoje teikia visą reikiamą pagalbą.

Karjeros galimybės

Mechanikos inžinerija yra labai įvairus sektorius, o absolventų inžinieriai visame pasaulyje yra didelės paklausos. Sektorius siūlo platų įdomių karjeros pozicijas, įskaitant:

 • Kompiuterinio projektavimo inžinierius
 • Produkto vystymo inžinierius
 • Modeliavimo ir modeliavimo analitikas
 • Vadybininkas
 • Projekto vadovas

Neseniai šio kurso absolventai išėjo į darbą "Jaguar Land Rover", "Ford Motor Company", "Horiba MIRA", "Cummins", "Precision Casting Corporation", "Denso Marston", "Carnaud MetalBox".

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
 • Anglų


Paskutinį kartą atnaujinta August 18, 2018
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Rugs 2019
Duration
Trukmė
3 - 4 metų
Dieninės
Information
Deadline
Sau 31, 2019
Locations
Jungtinė Karalystė - Bradford, England
Pradžia : Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Sau 31, 2019
Pabaigos data Gegužė 28, 2021
Dates
Rugs 2019
Jungtinė Karalystė - Bradford, England
Galutinis paraiškų davimo terminas Sau 31, 2019
Pabaigos data Gegužė 28, 2021