BEng in Process Engineering

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

"GUtech" inžinerijos bakalauro proceso inžinerija yra pritaikyta Omano ir platesnio regiono sultonatų reikalavimams, tačiau ji remiasi naujausiomis žiniomis, sukauptomis RWTH Aachen mieste, Vokietijoje, priklausančiame GUtech universitete.

Programoje didelis dėmesys skiriamas GUtech absolventų įsidarbinimui. Todėl daugelis programos elementų įgyvendinami bendradarbiaujant su vietos ir tarptautiniais pramonės partneriais.

Be to, pagrindiniai "gaivūs įgūdžiai", tokie kaip kritinis ir kūrybinis mąstymas, mokymasis visą gyvenimą, tarpkultūrinis bendravimas ir komandinis darbas, integruojami į visą mokymo programą, siekiant suteikti absolventams visus įgūdžius, kuriuos jie turi tapti verslininkiais, jei jie to pageidauja, darbo vietų kūrimo skatinimas Sultanate ir kitur.

Struktūra

Procesų inžinerijos inžinerijos bakalauras yra aštuonių metų (ketverių metų) programa. Jis naudoja integruotus, praktinius metodus, kad studentai įgytų plačias žinias apie reikiamus gamtos mokslus ir jų praktinį panaudojimą, daugiausia dėmesio skiriant Augalų projektavimui, Naftos ir naftos chemijos produktams, Šiluminio atskyrimo procesams, Cheminiams ir mechaniniams procesams, Kontrolei ir Automatizavimui ir Medžiagai Mokslas.

Pirmieji dveji metai suteikia studentams pagrindines žinias ir įgūdžius matematikos, fizikos, chemijos, kompiuterinio projektavimo ir programavimo bei inžinerijos brėžinys; proceso inžinerijos pagrindai. Likusieji laipsniai pabrėžia šių pagrindų panaudojimą ir taikymą tiek pramonėje, tiek tyrimuose, vietoje Sultanate ir visame pasaulyje.

Programa dėstoma anglų kalba, ji apima testus raštu ir žodžiu, Pramonės praktiką ir bakalauro darbą, kuris gali apimti eksperimentinį darbą. Taip pat tikimasi, kad studentai gebės lavinti bendravimo įgūdžius vokiečių kalba.

Karjeros galimybės

Yra didelis inžinierių poreikis ne tik Omano sultanate, bet ir visame regione. Į pramonės poreikius buvo atsižvelgta kuriant „GUtech“ inžinerines programas, o naujai atsirandantys poreikiai ir reikalavimai yra nuolat atsižvelgiama į kasmetines programų apžvalgas. Apskritai, GUtech gamina aukštos kokybės absolventus, kurie atitinka Omano ir tarptautinės pramonės poreikius.

Mūsų bakalauro programos skirtos tam, kad absolventai galėtų pradėti dirbti pramonėje be tolesnio mokymo; dauguma absolventų pradeda dirbti pramonėje netrukus po baigimo, o kai kurie tęsia studijas, dažnai baigdami magistro programą Europoje ar kitur. Nors programos buvo sukurtos taip, kad atitiktų Omano Sultanato ir platesnio regiono reikalavimus, kai kurie absolventai pradėjo karjerą dirbdami užsienyje Europoje.

Inžinerijos bakalauro programos "Proceso inžinerija" absolventai gaus tarpdisciplininį išsilavinimą, daugiausia dėmesio skiriant pagrindinių teorinių koncepcijų žinių ir taikomųjų kompetencijų, reikalingų mechaniniams, cheminiams ir terminiams procesams kurti, tobulinimui.

Šis išsamus išsilavinimas leidžia absolventams dirbti kaip inžinieriai procese daugybėje sričių, priklausančių pramonės ar vyriausybės, tiekiant įvairius produktus, nuo kurių priklauso moderni visuomenė, įskaitant maistą ir gėrimus, degalus, dirbtinius pluoštus, vaistus, chemines medžiagas, plastiką , energija ir švarus vanduo.

Galimybės tolesniam studijoms

Proceso inžinerijos absolventai galės pažangai pasiekti savo įgaliotojo inžinieriaus statusą arba tęsti aukštąjį išsilavinimą Omano, taip pat Europoje, Amerikoje, Australijoje ir kitose šalyse.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The history of the German University of Technology (GUtech) can be traced back to 2003 when visionary Omanis contemplated the establishment of a high-quality university of technology in Oman. This vis ... Skaityti daugiau

The history of the German University of Technology (GUtech) can be traced back to 2003 when visionary Omanis contemplated the establishment of a high-quality university of technology in Oman. This vision was inspired by His Majesty Sultan Qaboos’ directions for the provision of quality higher education in Oman by private investors. Skaityti mažiau