Oficialus aprašymas

BFA kino

EICAR, vienintelis filmas mokyklos kontinentinėje Europoje anglų kalbos mokymo programą, siūlo trijų metų bakalauro dailės programa filmų su 5 specializacijų - vadovavimą, scenarijų, kinematografija, gamyba ir redagavimas.

Mokykla teikia mokslo laipsnius ir programas su praktiniam kino kūrimo patirties ir komandinio darbo svarba. Mes už tiesioginį studijinį darbą ir pratybas, kuriose pamokos gali kriaukle.

Šios programos taip pat sutelkti dėmesį į tinkamą valdymą kino rinkinių todėl studentai gali suprasti, kaip viskas yra daroma profesiniame pasaulyje ir tobulinti savo įgūdžius ir talentus pakeisti. Tai kodėl mes orientuojamės mūsų mokymo programą ir filosofiją apie tai, kaip proceso teisė.

Studijavimas Paryžiuje su tarptautinio tinklo specialistams

EICAR suteikia tarptautinę aplinką su daugiau nei 60 tautybių laivas mokyklos mokinių ir darbuotojų bendruomene. Mūsų tarptautinė fakultetas darbo kino ir televizijos profesionalai turi vieną koją pramonėje visais laikais.

Kadangi EICAR instruktoriai yra ne mokslininkams, bet aktyvūs specialistai, jie gali pasiūlyti realaus pasaulio, pažangiausius požiūrio į kino švietimo, kur studentai yra pasirengę pasipriešinti ir įsisavinti naujausius techninius pakeitimus ir meno tendencijas sparčiai besivystančioje audiovizualinės pramonės.

Be EICAR fakulteto kino ir žiniasklaidos profesionalų, griežta programa, skirta sekti realybę ir iššūkius profesinės pasaulyje yra kertinis akmuo BPP programą.

Europos bakalauras Dailės laipsnis yra lygio diplomas

kuri yra akredituota EABHES, Europos akreditavimo valdyba aukštosiose mokyklose. Bakalauro laipsnis yra pripažįstamas dukterinių universitetų ir aukštųjų mokyklų visame pasaulyje ir suteikia studentams aukštą geografinio mobilumo, kalbant tiek apie savo studijas ir jų profesinės veiklos. Jie yra tikras Europos pasas darbo pasaulyje.

180 ECTS kreditų minimalus reikalingas BPP laipsnį. Šie kreditai gali būti uždirbtas kursinių, asmeninės studijos ir stažuotės.

Privalomas užsienio kalbos testas taip pat yra reikalingas laipsnis kvalifikaciją.

Programa mokoma:
Anglų
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rugs 2019
Duration
3 metų
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rugs 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date