BFA metalo meno programa

1200 kvadratinių metrų metalo dirbtuvės yra unikalioje akademinėje aplinkoje Dals Långed, 170 kilometrų į šiaurę nuo Geteborgo, kur dirbate ne tik piešimo lentoje, bet ir darbo aikštelėje. Ši aplinka suteikia puikias sąlygas įvairiapusiam, trimatiniam eksperimentiniam meniškumui. Jūs išmoksite gamybos metodus, tokius kaip karšto kalimo, gamybos, suvirinimo ir lakštinio metalo formavimas.

Seminaro dydis, įranga ir prieinamumas leidžia dirbti visais formatais, dažnai tikruose projektuose, kuriuose dirba klientai ir parodos. Švietimo metu taip pat turėsite galimybę parodyti savo darbą įvairiuose viešuose nustatymuose.

Kaip studentas, jūs ištirsite šiuolaikinius metalo menus ir amatus įvairiuose kontekstuose ir galėsite giliau įsilieti į savo meninę raišką ir amatus.

117961_117956_HDK_FotografNatalieGreppi.jpg

Apie programą

Į trejų metų programą įeina metalinių amatų, viešosios ir galerijos erdvės kursai, vizualinis aiškinimas, komunikacija, teorija ir istorija. Jūs dirbsite meno projektuose, medžiagose, amatuose ir svetainėje. Jūsų įkvėpimas ir teorija yra maitinami ekskursijomis, lankančiais menininkais, dirbtuvėmis ir pamokomis. Kaip studentas, esate skatinami dalyvauti nacionaliniuose ir tarptautiniuose mainuose, konkursuose ir parodose, kurios yra būsimų tinklų pagrindas.

Vizualinio interpretavimo ir bendravimo, teorijos ir istorijos kursai vyksta kartu su kitomis Steneby dailės BA programomis.

Programa yra tarptautinės aplinkos Stenebyje dalis. Mokymo kalba yra anglų kalba. Švedų kalbos mokiniai gali būti retkarčiais vartojami švedų kalba.

Turinys

Pirmaisiais metais daugiausia dėmesio skiriama pažangiosioms technologijoms, medžiagoms ir išraiškoms. Jūs sužinosite apie skirtingas metalų savybes, pvz., Plieną, aliuminį ir bronzą. Jūs taip pat turėsite laiko sukurti ir tobulinti savo meninę kalbą ir ištirti, kaip jūsų meninė idėja sąveikauja su socialiniais kontekstais.

Antraisiais metais akcentuojamas menininko ir aplinkinio pasaulio santykių suvokimas. Dalyvausite vykstančiose diskusijose meno, amatų ir dizaino scenose ir turėsite galimybę prisijungti prie mainų programos su kitomis akademijomis per mūsų tarptautinį tinklą.

Trečiaisiais metais studentai, konsultuodamiesi su vadovu, suteikia daugiau galimybių individualiai suformuluotiems projektams. Pagrindinis dėmesys skiriamas asmeninės meninės raiškos kūrimui metalo mene. Pavasario semestro pabaigoje viešai publikai pristatysite savo 10 savaičių egzaminų projekto rezultatus.

Darbo sritys / tęstiniai tyrimai

Programa ruošia jums dirbti už komisinius privačiam ir viešajam klientui, parodoms ir savo meninėms pastangoms. Programa taip pat pasiruošia magistrantūros studijoms.

Laipsnis

Meno ir amatų dailės bakalauras, specializuojasi metalo mene

Prieigos reikalavimai ir taikymas

Įėjimo reikalavimai:

Bendrieji įėjimo reikalavimai

Pasirinkimas:

Pasirinkimas grindžiamas pateiktų darbo pavyzdžių ir asmeninio pokalbio įvertinimu.

Programa mokoma:
  • Anglų
Paskutinį kartą atnaujinta Rugsėjis 15, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2020
Duration
3 metų
Dieninės
Price
816,846 SEK
Visa programos kaina. Paraiškos mokestis: 900 SEK. Taikymo ir studijų mokesčiai netaikomi ES / EEE piliečiams ar mainų studentams.
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date