BS aplinkos mokslo

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Aplinkos tyrimai ir mokslai programa suteikia tarpdisciplininį pagrindą studentams, besidomintiems nustatymo, tyrimo ir sprendimo aplinkos problemoms spręsti. Integruojant Lauko darbai, visuomenę, stažuotes ir geografinę analizę į laisvųjų menų mokymo programą, studentai įgyja įgūdžių, reikalingų imtis savo aistrą aplinkos į kitą lygį.

Be klimato nestabilumo metu, poveikis aplinkai ir iššūkiai yra daug. Kaip aplinkos tyrimų arba aplinkosaugos mokslo dur prie Siena, jums bus pasirengę karjeros ekologinės atkūrimo; taršos mažinimo; tvarumas koordinavimas; atsinaujinantys energijos sistemos; ir aplinkosauginis švietimas, politika ar teisėsaugos, tai tik keletas iš jų.

Kodėl studijuoti aplinkos tyrimus ir mokslus Siena?

  • Mūsų tarpdisciplininis fakultetas yra įsipareigojusi teikti bakalauro išsilavinimą, kuris sujungia praktinės patirties ir mokslinių tyrimų galimybių.
  • Siena vietą Niujorko Capital Region duos jums prieigą prie lauko tyrimo vietų Hudson River Valley ir Adirondakas.
  • Mūsų laisvųjų menų esmė suteikia pagrindą perdavimo ir kritinio mąstymo įgūdžius, kurie leis Jums veiksminga aplinkosaugos šalininkas.
  • Aktyvus studentas aplinkos klubą padės jums dalyvauti Bendrijos aplinkos švietimo ir pilietis mokslo projektus.

Aplinkos mokslo laipsnis takelis veda į bakalauro ir dėmesio sprendžiant aplinkosaugos problemas, susijusias su ekologinių ir analizės įrankiai. Šis svarbus reikalauja didelių kursinių matematikos, biologijos ir chemijos ar fizikos. Jei galvojate apie gamtinių išteklių valdymo, aplinkos toksikologijos, ar energetikos sistemų karjerą, tai yra už jus pagrindinis.

Programa renginiai

  • Pasirengimas karjeros ekologinis atkūrimas, taršos mažinimo, tvarumas koordinavimo, atsinaujinančių energijos sistemų, aplinkosauginis švietimas, politika ir teisė.
  • Fakultetas įsipareigojusi teikti bakalauro išsilavinimą, kuris sujungia raštu praktinės patirties ir mokslinių tyrimų galimybes visoje mokymo programoje.
  • Sostinės regionas vieta suteikia lengvą prieigą prie lauko tyrimo vietų Hudsono upės slėnyje ir Adirondakas.
  • Galimybė naudotis geografinės informacijos sistemas.
  • Aplinkos Mokslas trasa smarkiai orientuota sprendžiant aplinkosaugos problemas, susijusias su ekologinių ir analitinių priemonių su kursinių matematikos, biologijos, chemijos ir fizikos.
  • Aplinkosaugos Tyrimai kelio remiasi socialinių ir humanitarinių mokslų, kaip problemų sprendimo priemones ir porų gerai su programų, tokių kaip politologijos, tarptautinių studijų, verslo ar bendruomenės plėtros mokslams.
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Siena College is more than a liberal arts college, it is a learning community that prepares students for a successful life filled with compassion and drive, service and responsibility. Here, we believ ... Skaityti daugiau

Siena College is more than a liberal arts college, it is a learning community that prepares students for a successful life filled with compassion and drive, service and responsibility. Here, we believe that making a good living and living a good life go hand in hand. And we prove, over and over again, that an education like the one you receive at Siena comes along once in a lifetime. Welcome! Skaityti mažiau