BS ar ba matematika

Bendroji informacija

Programos aprašymas

BS ar BA Matematika

Matematika yra pagrindinė priemonė šiuolaikiniame pasaulyje. Matematinė analizė ir modeliavimas padėti orų prognozavimą ir prognozes žemės drebėjimas, orlaivių ir elektroninių prietaisų dizainas, atsižvelgiant į slaptus kodus plėtros saugaus informacijos perdavimo ir finansų analizė bei ekonominės prognozės.

Matematikos programa ne DU rengia jums už daugelį galimybių šiose srityse. Mūsų studentai perkelti į karjeros aukštųjų technologijų pramonės šakų, erdvėlaivių pramonės, informacijos valdymo pasaulyje, mokyti ir dar daugiau. Kai kurie studentai gali pasirinkti vykdyti studijų darbą matematikos, kompiuterių mokslo ar kitų sričių.

BS BA Matematikos suteikti tvirtą pagrindą matematikos su ypatingą dėmesį skiriant loginiais ir analizės problemų sprendimo įgūdžius. Šis svarbus yra dažnai derinamas su pagrindinių arba nepilnametis į taikymo srities, pavyzdžiui, gamtos mokslų, informatikos ar verslo. Karjeros galimybės apima matematinį analitikas, mokslo programas programuotojas, programuotojas analitikas, aktuarijų ir mokytoją.

Paskutinį kartą atnaujinta Rgp. 2015

Apie mokyklą

Founded in 1864—just a few years after the city of Denver itself was founded—the University of Denver is one of the country's premier private universities. The University's 125-acre campus, a few mile ... Skaityti daugiau

Founded in 1864—just a few years after the city of Denver itself was founded—the University of Denver is one of the country's premier private universities. The University's 125-acre campus, a few miles south of downtown Denver, is home to more than 11,500 students hailing from all regions of the United States and 83 other countries. Skaityti mažiau