BS astronomija

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

BS astronomija

Astronomai ieškoti atsakymų į kai kuriuos iš didžiausių ir seniausių klausimų mokslu: Kaip prasidėjo visata? Kaip tai baigsis? Kas yra Visatos? Kaip žvaigždės, planetos, galaktikos ir juodosios skylės formuoja? Kaip jie baigsis? Sprendžiant šiuos klausimus apima fizikos, matematikos, chemijos, biologijos, IT Technologijos, optika ir prietaisus, ir net istoriją ir filosofiją yra kompanionas laukus. UH Hilas akademinis Astronomija programa naudoja astronomijos infrastruktūrą Mauna Kea ir University Park Mokslo ir technologijų suteikti studentams žinių apie astronomiją ir astrofizikos ir mokymą, šiuolaikinių metodų stebėjimo astronomija.

BS laipsnį programa suteikia įgūdžių, reikalingų studentams, siekiantiems karjeros astronomija, kaip profesionalių mokslinių tyrimų astronomai, observatorija techninio personalo nariams, ar darbo susijusiose srityse, kurios apima planetų Geosciences, Mokymas, ir aprėpti.

Misija

UH Hilas Astronomija programa siekiama (a) plėtoti mokslo žinias ir analizės įgūdžius studentai, nesvarbu, ar jie būtų didžiųjų ar ne, daugiau dėmesio skiriant astronomijos srityje; ir (b) įteigti žinutę mokslo dėkingi, ypač astronomija, ir studentams. Programa suteikia studentams su turimais pritaikomais įgūdžiais, todėl jie gali tobulėti įvairiais kamieninių susijusiose srityse. Per astronomijos studijų absolventai taip pat išmokti vertinti ir suprasti mokslo plačiau, suteikiant jiems galimybę būti informuotiems piliečiams. BS laipsnį programa, pasinaudojant mūsų prieigą prie Mauna Kea observatorija, teikia mokymą reikalingą studentams, siekiantiems karjeros astronomija - kaip profesionalūs astronomai, observatorijos techninio personalo, ir pedagogams. Mūsų programa palaiko laisvųjų menų misiją universiteto teikiant bendrąsias mokymo kursus į didelės svarbos srityje į Havajai narėje.

Programos Mokymosi pasiekimai

BS programa astronomija yra skirta kurti mokinių meistriškumą:

 • Pagrindinės sritys šiuolaikinės astronomijos: žvaigždės, planetos, tarpžvaigždinė / Intergalactic dujos, galaktikos, ir kosmologija;
 • Pagrindai mechanikos, optika, elektromagnetizmo, atominę struktūrą, ir šiuolaikinės fizikos; ir
 • Praktinis taikymas, pavyzdžiui, prietaisų, skaičiavimo, modernių stebėjimo metodų ir duomenų analizės.

Nuoga Studentų mokymosi pagrindinių

Absolventai taip pat tikimasi, kad:

 • suprasti skirtumus tarp astronomijos ir kitų mokslų srityse santykius;
 • išspręsti problemas, susijusias su moksliniais argumentais ir kritinio mąstymo įgūdžius;
 • bendrauti sudėtingas idėjas efektyviai, tiek žodžiu ir raštu; ir
 • vertiname astronomijos įtaką į Havajai valstybės.

Mes taip pat stengiamės suteikti kiekvienam galimybę studentams atlikti originalius tyrimus su fakulteto ar Mauna Kea observatorija darbuotojų.

Specialūs aspektai astronomijos programa

Departamentas yra įsikūręs naujame mokslų ir technologijų pastatas, kuris suteikia modernių biurų, kabinetai įžanginė ir pažangių bakalauro laboratorijas, ir fakulteto mokslinių tyrimų infrastruktūrą, kurios siūlo studentams idealią darbo aplinką.

Departamentas valdo observatorija svetainė apie Mauna Kea tarp kai kurių iš didžiausių ir galingiausių instrumentų pasaulyje. Planuojamas naujasis teleskopas bus suteikti studentams galimybę tęsti mokslinius tyrimus kokybės projektus pagal departamento fakulteto, kuris yra aktyvus mokslinių tyrimų projektus keliose srityse astronomija priežiūra. Be to, observatorija stažuotės programą, derinami su įstaigų įsikūrusioms University Park mokslo ir technologijų, suteikia studentams unikalią galimybę įgyti praktinės ar mokslinių tyrimų patirtį astronominių observatorijų ant Mauna Kea prieš gaunant jų laipsnį.

Kosmoso dotacijos stipendijų programa pasiūlys konkurencingas stipendijas studentams išskirtinės pažadą, paprastai per savo vyresniojo metus. Stipendijos teikti visą mokslą atsisakymo ir mažą stipendiją. Space Grant Fellows atlikti siūlomą mokslinių tyrimų projektą pagal fakulteto mentorius priežiūros ir dalyvauti plataus universitetas-erdvė dotacijos koledžo simpoziumuose. Finansavimas kelionės į susitikimus galima iš šios programos.

Susijusi fakultetas iš universiteto technologijų parke ir kitų įrenginių pasiūlyti turtingą įvairių papildomo specialiomis temomis kursus, kurie plėsti galimybes studentams.

LST astronomija reikalavimų

Grupė 1. Bendrojo lavinimo Pagrindinis, sritis, ir integruotą Reikalavimai galioti Fall 2011

Studentai gali pasirinkti pereiti pagal bendrojo lavinimo pagrindinio, sritis, ir integruotą reikalavimai ir baigimo reikalavimai galiojo tuo metu, kai jie įėjo į UH sistema, kai jie atvyko UH Hilo, arba kai jie baigia, jei nėra registracijos pertrauka.

Studentai turėtų susitikti su jų akademinės patarėjas, siekiant užtikrinti, kad jie registruotis į kursus, kurie leistų jiems patenkinti šiuos reikalavimus, taip pat reikalavimus pagrindinė ir gradacijos. Kai kurie kursai gali atitikti tiek bendrojo lavinimo reikalavimus ir pagrindinius reikalavimus.

Naujosios "GE pagrindiniai, core, ir integruotos reikalavimai ir sąrašai sertifikuotų kursų paskelbtas generalinio Švietimo svetainėje.

Grupės 2. Pagrindiniai reikalavimai

1.Required kursai astronomija ir fizikos (48 kreditai)

 • ASTR 110l Pr Astronomija Lab "(1)
 • ASTR 180 Princ of Astron I (3)
 • ASTR 181 Princ of Astron II (3)
 • ASTR 250-250L Stebimoji astronomija (3), Stebimoji astronomija Lab (1)
 • ASTR / Phys 260-260L skaičiavimų fizika & Astron (3), Kompiuterinė Phys & Astr Lab (1)
 • ASTR 350 Žvaigždžių Astrofizika (3)
 • ASTR 351 Galaktikos & Extragal Astrophys (3)
 • ASTR 495A-495B Seminaras (1), Seminaras (1)
 • Phys 170-170L Pr Phys I: Mechanika (4), Pr Phys aš Lab (1)
 • Phys 171-171L Pr Phys II: Elec ir Magnetizmas (4), Pr Phys II Lab (1)
 • FIZ 270 Pr FIZ III Įvadas Šiuolaikinės Fiz (3)
 • Phys 331 optika (3)
 • Phys 341 Termodinamika (3)
 • Ir 6 kreditai papildomą Phys arba Astr tuo 300- arba 400-lygio, neįskaitant ASTR 400 observatorijos Internship (1-6)

2.Required kursai susijusiose srityse (24 kreditai)

 • AP 150 intro Kompiuterių Mokslas (3) I
 • CHEM 161-161L Bendroji chemija aš (3), Bendroji chemija Aš Lab "(1)
 • MATH 205-206 skaičiavimas I (4), skaičiavimas (4) II
 • MATH 231-232 skaičiavimas III (3), skaičiavimas IV (3)
 • MATH 300 paprastosios Diff lygtis (3)

Iš viso valandų pusmetis reikalingas astronomija BS

reikia 120 kreditų.

Pastabos

 1. Studentai turi uždirbti bent 2.0 VPS kursuose reikalingas didelis.
 2. Norėdami uždirbti mokslo laipsnį astronomija bakalauro studentai turi atitikti didžiąją reikalavimus ir atitikti visus Universiteto kitų bakalaureato laipsniu reikalavimus.
 3. 2,0 arba geriau kiekvienam reikalingą kursą aukščiau į Astr, FIZ ir matematika yra būtinas.
 4. Iš 30 kreditų minimalus reikalingas tuo 300- arba 400-lygio.
 5. Studentai, norintys atlikti laiku progresą baigimo raginami atkreipti ypatingą dėmesį į visų lygių reikalavimus.
 6. Be to, planuojant kursų tvarkaraštį, būtina žinoti, žinoma, prielaidų ir dažnumu, kuris kursai yra siūlomi. Ši informacija yra prieinama kurso aukcione.
 7. Siekiant užtikrinti pažangą siekiant laipsnių užbaigimo, studentai raginami susitikti su konsultantu kiekvieną semestrą prieš registruojant.
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The University of Hawai?i at Hilo is a state university with a private college atmosphere. We offer small class sizes, a low faculty-to-student ratio and opportunities for research and hands-on learni ... Skaityti daugiau

The University of Hawai?i at Hilo is a state university with a private college atmosphere. We offer small class sizes, a low faculty-to-student ratio and opportunities for research and hands-on learning. Skaityti mažiau