BS aviacijos Mokslas - fiksuotais sparnais programos

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Mokslo bakalauras Aeronautikos mokslo (fiksuoto sparno) sujungia skrydžio mokymą su akademinio paruošimo techninių ir vadybinių aspektų Aviacija - įgūdžių ir žinių, kurių reikalauja šiandienos aviacijos pramonėje.

Maždaug du trečdaliai avialinijų pilotai išeis į pensiją, kad ateinančiais metais, ir kitų sričių aviacijos pramonės taip pat stokojančią su kvalifikuotų kandidatų. Šiandienos oro, vienas iš keturių pilotų yra Embry-Riddle Aeronautical University absolventas.

Privalumas yra aiški: įvedimas aviacijos darbo rinką su laipsnį Embry-Riddle Prescott užtikrins jums apsvarstyti viršų darbo vietų pramonėje.

Programa pabrėžia šiuos įgūdžių rinkinių jos pilotai švietimo:

  • Lyderystė gebėjimas kaip to reikalauja šiandienos pirmaujančių aviacijos įmonių
  • Sprendimų priėmimo gabumai tiksliai ir greitai įvertinti situaciją ir valdyti riziką - įgūdžių, kad jums gerai ne tik profesionaliai, bet ir visose gyvenimo srityse.
  • Žinios veiksmingą išteklių valdymo, žmogiškųjų veiksnių ir saugos suvokimo, kad gali būti taikomas daugeliui siekiams
  • Kritinio mąstymo ir problemų sprendimo įgūdžius sukurtos per kompiuterinį modeliavimą orlaiviuose veiklos, navigacijos ir orlaivio sistemų veikimo

Programa taip pat siūlo galimybes stiprinti specifinių įgūdžių ir pritaikyti savo programą per pažangių skrydžio mokymo, įskaitant sutrikimus atkūrimo; skrydžio instruktorius ir priemonė skrydžio instruktoriaus sertifikatus; ir susipažinimas mokymas kaip skrydžio įgulos nario A srove transporto lėktuvų. Studentai gaus skrydžio įvertinimus, įtraukdami: "Private", "Instrument", "commercial" ir tt

Mokslo bakalauras Aeronautikos mokslo (fiksuoto sparno) laipsnis yra įsikūręs aeronautikos mokslo departamento aviacijos koledže.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Embry-Riddle Aeronautical University's western campus is located in Prescott, AZ, north of Phoenix and a day trip away from Las Vegas, the Grand Canyon, and picturesque Sedona.

Embry-Riddle Aeronautical University's western campus is located in Prescott, AZ, north of Phoenix and a day trip away from Las Vegas, the Grand Canyon, and picturesque Sedona. Skaityti mažiau