BS aviacijos verslo administravimo

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Aviacijos verslo administravimo studijų programa, kurią siūlo verslo departamento atspindi nuolat kintantį ir sunkesnį aplinką verslo, valdžios, ir aviacijos pramonėje. Mokymo programa yra sukurta siekiant suteikti studentams žinių ir įgūdžių, būtina jų sėkmingo įsigaliojimo verslui ir visuomenei. Akcentuojamas efektyvių ryšių, kiekybinių įgūdžių, pasaulio suvokimo, socialinės atsakomybės, informacinių technologijų, kritinio mąstymo įgūdžius, komandinio darbo, verslo funkcinių įgūdžių, aviacija / erdvėlaivių pramonės pažinimas, ir įsipareigojimu visą gyvenimą.

Šis laipsnis programa suteikia unikalią mokymosi patirtį verslo orientuota studentas. Tai yra tinkamas pagrindas įsigaliojimo karjeros galimybes verslo, aviacijos valdymo, finansų valdymo, ar skrydžio metu. Kurso reikalavimai apima kompiuterines programas, Grupinės / individualios projektus ir prezentacijas, ir teorijos mišinys ir paraiškų geriausiai parengti studentus pozicijas darbo vietoje įvairovė. Koliokviumams ir forumuose, apsilankymą garsiakalbiai, įdomių laukas kelionės patirtimi ir tarpdisciplinines galimybes / veikla padeda praturtinti ugdymo turinį.

Įvairūs pasirenkamuosius kursus leidžia studentams praplėsti savo bendrojo lavinimo interesus arba tęsti konkrečius interesus daugelyje specializuotų sričių, įskaitant tarptautinės komercijos, ekonomikos / finansų, aviacija / erdvėlaivių, saugumo ir žvalgybos, aplinkos, aviacijos saugumo ir kultūra ir kalba. Unikalių "nepilnamečių" (Mažosios studijų programas) įvairovė yra prieinama suinteresuotų studentams, norintiems papildyti savo oficialų akademinį pasirengimą su specializuota kursinių daugiau nei 20 papildomų studijų srityse. Dedikuotų fakulteto patarėjai padėti ABA studentų vertinant daug galimybių jų turimos šioje programoje.

Aktyvios verslo / aviacija susiję klubai miesteliu yra Phi Beta Lambda (verslo orientuota organizacija, teikianti studentams galimybę konkuruoti valstybės ir nacionalinės lyderystės konferencijose); Amerikos asociacija Airport Vadovai (aviacijos valdymas orientuotas asociacija su išankstinio kelionės į Čikagą, Las Vegas, Torontas, Sietlas, San Franciske ir Honkonge); ir aviacijos verslo tinklai klubas (prašymas dėl asmeninio ir profesinio tobulėjimo ir tinklų organizacija).

Mūsų studentai yra skatinami galvoti ne tik tradicinių akademinių ribas ir ieškoti darbo vietą ir kultūrinę patirtį, kuri pagerins ir apšviesti juos besivystančioje vietoje ir globalioje verslo aplinkoje. Unikalūs stažuočių ir bendradarbiavimo mokymosi patirtį yra ir skatinami, su darbuotojais skiriamas padėti studentams padėtimi nustatymo ir vietą. Verslo Pramonė patariamoji taryba teikia rekomendacijas dėl verslo, valdžios ir aviacijos pramonės poreikius.

Daugybė vasaros užsienyje patirtis yra prieinami studentams, norintiems padidinti savo tarptautinių perspektyvas. Ankstesnis vasaros užsienyje studijų programų buvo pasiūlyta Paryžiuje, Londone, Italijoje, Lenkijoje, Kinijoje, Vokietijoje, Ekvadoras, Čilė, ir Meksika.

Kursų aprašymai, įtrauktos į šiame kataloge, turėtų būti peržiūrėtas iki registruodamiesi klasių, siekiant užtikrinti tinkamą vietą. Kai kurie kursai gali reikalauti, būtina išankstinė sąlyga žinių ar ypatingo klasės padėtį. Departamentas finansuoja konsultavimo ir laboratorijos yra prieinama.

Laipsnio reikalavimus

Mokslo laipsnis aviacijos verslo administravimo (ABA) bakalauras reikalauja sėkmingą 120 kreditų valandų minimumą, ir yra paprastai baigtas aštuonerių semestrus. Skirta studentams, besidomintiems gauti tvirtus verslo pamatus, daugiausia dėmesio skiriant konkrečius aviacijos vadybos ir verslo galimybes, studentas gali pasirinkti koncentracijos erdvę valdymo, finansų Sėklos vadybos, skrydžio Operacijos-stacionariais sparnais, skrydžių operacijas - sraigtasparnis, ir oro uostų valdymo.

Studentai turėtų deklaruoti savo erdvę koncentracija jų antrakursis metų pradžioje. Studentai, kurie nori specializuotis daugiau nei vienos srities koncentracijos gali kirsti viešinti iki 6 kredito valandos link antrojo plotas koncentracijos. Studentai, kurie dalyvauja kooperatinės švietimo programos gali pakeisti iki 3 kredito valandos, jei jis bus patvirtintas, į nurodytų kursų, reikalingų jų erdvės koncentracijos. Studentai mokosi oro pajėgų arba kariuomenės ROTC programos gali pakeisti AF arba MGL kursus atvirų pasirenkamuosius kursus.

Pasirinkite aviacijos verslo administravimo programa aukos tuo Prescott Campus yra akredituota aviacijos akreditavimo valdyba International (AABI). Iš AABI akredituotų programų tikslas yra sukurti aviacijos vadybos ir verslo specialistų. Embry-Riddle Aeronautical University - Preskotas departamentas Verslas yra Collegiate Verslo mokyklų ir programų (ACBSP) asociacijos narys ir yra kandidatūrą akreditacija. Kad būtų suteiktas aviacijos verslo administravimo magistro laipsnį, studentas privalo užpildyti 80% verslo esmė ir ploto koncentracijos kursai pagal gyvenamąją minimumą arba perduoti šiuos kreditus iš Departamento pirmininko patvirtintose institucijose. Tik verslo laipsnių, kurie gali būti nurodomi vienu metu yra BS / BA ar BS / ABA BS / GB kalbos ir kultūros AOC.

Paskutinį kartą atnaujinta Lapk. 2017

Apie mokyklą

Embry-Riddle Aeronautical University's western campus is located in Prescott, AZ, north of Phoenix and a day trip away from Las Vegas, the Grand Canyon, and picturesque Sedona.

Embry-Riddle Aeronautical University's western campus is located in Prescott, AZ, north of Phoenix and a day trip away from Las Vegas, the Grand Canyon, and picturesque Sedona. Skaityti mažiau