Bakalauro Mokslo kriminalinės justicijos tiltai Nusikaltimas ir bausmė, o socialinius mokslus per tarpdisciplininio, laisvųjų menų, įsišaknijusi programos, kuris apima teoriją, praktiką ir vertybes.

Tai naujas ir jaudinantis studijų sritis, kuri bus prijungti socialinės teorijos ir mokslinių tyrimų su praktinio pritaikymo, siekiant sukurti gerai suapvalinti piliečius pasaulyje. Absolventai baudžiamojo teisingumo yra pasirengę trajektorijų įvairovę po baigimo, įskaitant teisėsaugos, teisės mokyklos absolventas lygio darbo kriminologijos ir kriminalinės justicijos ir karjeros vietos, valstybės ir federalinės lygių teisėsaugos, patikslinimus ir teismo susiję agentūros.

Realaus pasaulio Išsilavinimas Jūsų karjera

Jums reikės griežtą praktinės ir teorinės mokymus būtų sėkmingas plėtoti karjeros baudžiamosios teisenos srityje. Skirtingai nuo kitų programų, kurios yra įsišakniję tik versle, ikimokyklinio teisę, arba policijos profesinio mokymo, ne Stritch programa susideda iš keturių komponentų: Sociologijos Core, kriminalinės justicijos branduolys, baudžiamojo teisingumo, pasirenkant, ir metodai / stažuotės dalis.

Tai padės jums ištirti karjeros srityse, plėtoti realius įgūdžius, įgyti realaus darbo patirtį ir išplėskite profesinių ryšių tinklą. Kai pereisite ir pradėti savo karjerą, jūs būsite up-to-greitis su naujausiais pokyčius ir pramonėje.

Naršyti Programą bet kuriuo metu

Visi bakalauro studentai Stritch imtis bendrojo lavinimo kursuose įsišaknijusių laisvųjų menų tradicijos ir mūsų pranciškonų paveldo serijos. Mes tai vadiname mūsų pagrindinė mokymo programa ir jos tikslas yra padėti Jums susirasti, kas jums patinka apie dalykus jums mokytis. Kaip Stritch studentas, galite pasirinkti išbandyti šį lauką, atsižvelgiant į pamatinių Baudžiamasis teisingumas Core klasę, "Įvadas į baudžiamojo teisingumo", kad pamatyti, jei šis laukas yra kažkas, ką norite tęsti.

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 17 daugiau kursų Cardinal Stritch University »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2020
Duration
Price
- 14.106 $ per semestrą
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date