BS Biologija

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Apžvalga

Kaip Fresno Pacific University biologijos specialistas, jūs išmoksite didelius klausimus ir išmokysite orientuotis į tikėjimą ir mokslą savo studijose. Kursai pateks į įvairias buveines, nuo Kings Canyon nacionalinio parko tyrinėjimo ekologijos principų analizuojant žuvų elgesį Kalifornijos centrinėje pakrantėje. Aptarsite įvairias temas, įskaitant molekulinę biologiją, globalines ekosistemas, žmogaus biologiją ir gyvenimo įvairovę, pasirengę įvairiai karjerai mokslo srityje ir už jos ribų. Studijuokite profesorių, kurie specializuojasi įvairiose temose, nuo bakterijų iki vabzdžių iki medžių iki skysčių dinamikos, ir ištirkite galimybes įsitraukti į mokslinių tyrimų projektus. Su BS, jūs gausite gilesnį pagrindinių kursinių darbų pagrindinių, kaip jūs dirbate siekiant mokslinių tyrimų kertinis akmuo.

Pabrėžia

  • Meno amatas, kuris atitiktų jūsų konkrečius interesus aplinkos, žmogaus sveikatos, vidurinio mokymo ar individualaus akcentas.
  • Neoficialiosios vasaros ir studijų užsienyje programos skatinamos
  • Prisijunkite prie kampusie, aplinkos "Shalom Club", kad galėtumėte dirbti universiteto sodu ir keliauti į Kaliforniją su vienos klasės draugais.

Karjeros galimybės

Bendra biologų karjera yra mokytojas, mokslininkas, laboratorijos koordinatorius ir aplinkos mokslininkas. Mūsų absolventai taip pat yra gerai pasirengę medicinos ir magistrantūros studijoms, įskaitant mokytojų kvalifikacines programas, magistro ir doktorantūros studijas.

Kursų sąrašas

Norint gauti Fresno Pacific University bakalauro laipsnį, studentai turi užpildyti bent 120 vienetų. Be to, kad baigę visus reikalingus kursus savo pasirinktoje studijų srityje, visi absolventai turi tenkinti bendrojo lavinimo reikalavimus.

Pasirinktose programose gali nepateikti pakankamai vienetų, kad studentas galėtų baigti studijas, todėl kartu su svarbiausiais dalykais turi būti akcentuojami ir (arba) pasirenkami kursai.

Jei norite pamatyti daugiau, apsilankykite mūsų virtualioje kelionėje .

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Welcome to Fresno Pacific University! Here we challenge students to think critically, excel academically and live ethically. Our core values and commitment to building character spring from a distinct ... Skaityti daugiau

Welcome to Fresno Pacific University! Here we challenge students to think critically, excel academically and live ethically. Our core values and commitment to building character spring from a distinctively Christian perspective. Fresno Pacific prepares people to lead in professions, serve society and transform culture. We are the Central Valley's only accredited Christian university, offering leading academic... Skaityti mažiau