BS Elektronika ir komunikacijų inžinerijos

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Elektronika ir komunikacijų inžinerija

Mokymas specialybės elektronikos inžinerija medžiagos ir komunikacijos prasidėjo su fakulteto ir elektros inžinerijos, kuri buvo įkurta Tossat جامعة عمان الأهلية 1991 metais ir per nuomone apie sparti ryšių technologijos yra buvo įsteigtas departamentas iš elektronikos ir ryšių inžinerijos nepriklausoma funkcija kaip 2002 m susitikti su augančią paklausą vietos darbo, regioninio ir pasaulinio šioje rinkoje laukas, departamentas siekia sukurti atskiras inžinerines kompetencijas elektronikos ir ryšių inžinerijos srityje, departamentas siūlo bakalauro laipsnį elektronikos ir ryšių inžinerijos, telekomunikacijų sektorius yra liudininkai greitai ir ekstensyviai pokyčius per pastaruosius dešimtmečius daugelyje sričių (a Kontaktai Skaitmeninis, mobili, optinis, palydovinė ir tt) 2011 metais buvo Achae programą antrosios pakopos studijų pakopos magistro Viengh komunikate, siekiant neatsilikti kūrimo ir bendros mokslinių tyrimų.

žinutė

Kompetencijos kvalifikacinių absolventų Elektronikos ir ryšių inžinerijos katedros suspėti su darbo rinkos pokyčiais Elektronika ir komunikacijos mokslo poreikius.

tikslai

  • Suteikti studentams reikalingus konkuruoti darbo rinkoje kompetencijas.
  • Skatinti etikos kultūrą ir bendruomenės paslaugų tarp studentų.
  • Iš studentų gebėjimų ugdymas ir mokymosi įgūdžių formavimas.
  • Pritraukti studentus su žymiais studijų programas.
  • Pritraukti išskirtinę mokslinę kompetenciją fakulteto nariai.
  • Studijų planas plėtra atsižvelgiant į mokslo ir technikos pažangą darbo rinkoje poreikius.
  • Skatinti mokslinius tyrimus ir susiejant jį su elektronikos, ryšių ir bendruomenės sektoriaus poreikius.
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

AAU Started providing academic services in 1990, Al-Ahliyya Amman University (AAU) was the first private university and pioneer of private education in Jordan.

AAU Started providing academic services in 1990, Al-Ahliyya Amman University (AAU) was the first private university and pioneer of private education in Jordan. Skaityti mažiau