BS informacinių technologijų

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Mokslo (BS) programos bakalauras informacinių technologijų (IT) siūlo tarpdisciplininį mokymo sutelkiant dėmesį į informacinių technologijų ir kompiuterių mokslo. Be to, programa yra unikali tuo, kad ji susilieja tradicinio akademinio pranešimų su pažangiausiomis ir dabartines IT praktikos ir technologijų srityje.

Svarbiausias programos tikslas yra parengti studentus su plačiąja, integruotas IT žinias, įskaitant ryšių, kompiuterinių tinklų, kompiuterinių sistemų, duomenų bazių valdymo, programinės įrangos kūrimas, interneto svetainių kūrimas, skaitmeninės žiniasklaidos ir elektroninės leidybos. Studentai mokosi, kaip įvertinti esamas ir atsirandančias technologijas; identifikuoti vartotojų poreikius; dizaino patogi sąsajas; taikyti, konfigūruoti ir valdyti technologijas; ir įvertinti technologijų poveikį asmenų, organizacijų ir visuomenėje.

Studentai kryptys informacinės technologijos į Gildhart Haase mokyklos Kompiuterių mokslų ir inžinerijos pilna kursų tinklų ir sistemų administravimo ir interneto technologijos. Šie kursai suteikia studentams kompetencijų, reikalingų planuoti, individualizuoti ir valdyti saugų tinklo ir operacinės sistemos konfigūracijas optimalių verslo programų ir planuoti, projektuoti ir palaikyti profesinius kokybės svetaines ir interneto programas ir e-komercijos ir kitų verslo programas. Šie kursai taip pat gali sukelti sertifikavimo IT srityse, pavyzdžiui, CompTIA A +, Network + ir saugumo +, ir jie gali numatyti praktikumo patirtį su kvalifikuotais studentams. Be to, sertifikavimo egzaminą kuponai pateikiami kaip programos dalį.

Karjeros keliai

Baigusiems Fairleigh Dickinson universiteto BS informacinių technologijų programos yra kvalifikuoti IT specialistai, kurie yra pasirengę karjeros plataus spektro IT susijusiose srityse, taip:

 • Kompiuterių tinklų
 • Tinklo ir sistemų administravimas
 • Interneto svetainių kūrimas ir valdymas
 • Digital Media dizainas
 • Valdymo informacinės sistemos (MIS)
 • duomenų bazių valdymo
 • Programinės įrangos kūrimas

Vankuveris apgyvendinimu yra CompTIA "Išsilavinimas karjeros" programos narys. Baigusiems FDU-Vankuverio BS informacinių technologijų programos yra skatinami ją užbaigti sertifikavimo egzaminus, kaip dalį savo programos, užtikrinant, kad jie yra "rinkos pasiruošę", kai jie baigia.

Karjeros galimybės

Informacinės technologijos (IT) yra kredituojamas yra pagrindinis veiksnys, didinant produktyvumą ir varomoji jėga pasaulio ekonomikoje. Yra didelis poreikis IT profesionalams Šiaurės Amerikoje, užtikrinančių absolventams stiprius įsidarbinimo galimybes po sėkmingai užbaigus programą.

Vankuverio arti Sietlo ir Silicio slėnyje, kuris gyvena daugelyje IT kompanijų, įskaitant "Microsoft", "Electronic Arts" ir "Cisco Systems paminėti keletą, suteikia savo studentams Kitas didelis privalumas kalbant apie siekti savo karjeros tikslų IT.

Studentai informacinių technologijų programos BS turi užpildyti 122 kredito valandos kursinį darbą minimumą. Paskirstymo yra:

Matematika, Mokslas ir programavimo reikalavimus, 21 kreditai
Laisvųjų menų Reikalavimai 20 kreditų
IT Core Reikalavimai 54 kreditai
Free Alternatyvos 27 kreditai
visas 122 kreditai
čia, Mokymo programa planas BSIT programos be Mažojoje yra čia.

Programos tikslai ir rezultatai, dėl informacinių technologijų BS

Programos tikslai

Pagrindinis tikslas informacinių technologijų BS yra parengti absolventus, kurie:

 1. Įveskite į ir iš anksto į informacinių technologijų, vadybos informacinių sistemų, verslo administravimo ar kitų susijusių sričių profesijos.
 2. Tęsti mokslus, gaunant profesinius sertifikatus ar aukštą kvalifikaciją informacinių technologijų, vadybos informacinių sistemų, verslo administravimo ar kitų susijusių sričių.
 3. Toliau elgiasi kaip abiejų atsakingų specialistų ir pasaulio piliečiams, kurie žino apie etinius klausimus ir visuomenės poreikius ir problemas.

Programos tikslai apibrėžti įgūdžių, žinių ir atributus, kad absolventai tikimasi turėti tris keturis metus po baigimo, ir jie atitinka mūsų kelių universiteto apygardose, įskaitant absolventai, studentai, Pramonės Patariamuoju komitetu, fakulteto ir darbdavių poreikius , Šie tikslai atitinka Fairleigh Dickinson University misija "šviesti ir parengti studentus, kaip pasaulio piliečių per pasaulio mokslą."

projekto rezultatai

Po arba iki baigimo, kiekvienas informacinių technologijų (IT) absolventas bus turėti žinių, įgūdžių, gebėjimų ir atributai:

 1. Taikyti žinias apie kompiuterių ir matematikos tinkamomis į drausmę.
 2. Analizuoti problemą ir nustatyti ir apibrėžti skaičiavimo reikalavimus atitinkančios jo sprendimas.
 3. Dizainas, įgyvendinti ir įvertinti kompiuterizuotą sistemą, procesą, komponentui arba programai susitikti norimus poreikius.
 4. Efektyviai funkcionuoti komandų pasiekti bendrą tikslą.
 5. Suprasti profesionalų, etinius, teisinius, saugos ir socialines problemas ir atsakomybę.
 6. Efektyviai bendrauti su publika diapazone.
 7. Analizuoti vietos ir pasaulio įtaką kompiuterijos apie asmenų, organizacijų ir visuomenėje.
 8. Pripažinti poreikį ir užsiimti tęstinio profesinio tobulėjimo.
 9. Naudokite dabartinius metodus, įgūdžius ir priemones, būtinas skaičiavimo praktika.
 10. Naudoti ir taikyti dabartines technines sąvokas ir praktiką pagrindinių informacinių technologijų.
 11. Identifikuoti ir analizuoti vartotojų poreikius ir į juos atsižvelgti atrankos, kūrimo, vertinimo ir administravimo kompiuterines sistemas.
 12. Veiksmingai integruoti IT pagrįstus sprendimus į vartotojo aplinką.
 13. Suprasti geriausią praktiką ir standartus ir jų taikymą.
 14. Padėti veiksmingai projekto plano kūrimo.
 15. Suprasti pagrindinius bruožus verslo sistema ir kaip funkcinių sričių (ty, apskaita, finansai, informacinės technologijos, informacijos valdymo, rinkodaros ir organizacinė elgsena) dirbti atsižvelgiant į jos visą veiklą.
Paskutinį kartą atnaujinta Rugsėjis 2016

Apie mokyklą

As a leading innovator in global education, Fairleigh Dickinson University seeks new ways to offer its unique learning opportunities to students worldwide. The University's newest campus opened in 200 ... Skaityti daugiau

As a leading innovator in global education, Fairleigh Dickinson University seeks new ways to offer its unique learning opportunities to students worldwide. The University's newest campus opened in 2007 in Vancouver, British Columbia Skaityti mažiau