Oficialus aprašymas

Kompiuterių inžinerija

Skyrius buvo įkurtas 2002 metais, siekiant neatsilikti nuo technologijų ir švietimo plėtros kompiuterių inžinerijos ir tinklų srityje papildyti vietinės rinkos ir regionų kadrų kvalifikacijos inžinerijos poreikius. Iš šio skyriaus įsteigimo per pasaulinę tendenciją kompiuterizacijos informacinių sistemų ir duomenų perdavimo daugelyje valstybės institucijų ir pilietinės visuomenės sektorių svarba siekiant neatsilikti nuo globalizacijos ir žinių ekonomikos bei elektroninės vyriausybės erą. Sekti sparti kompiuterinės inžinerijos srityje, departamentas yra nuolatinis apžvalga planus ir studijų medžiagą.

žinutė

Pasiekti meistriškumą į absolventų Kompiuterių inžinerijos katedros lygmeniu ir suteikiant jiems mokslo ir praktinių įgūdžių, kad neatsiliktų nuo technologijų raidos ir vietos ir regionų darbo rinkos reikalavimų.

tikslai

  • Studentų gebėjimus ir plėtoti savo įgūdžius plėtra turi būti įrengta žinių ir profesinės etikos kompiuterių inžinerijos specialybę, siekiant patenkinti vietos ir regionų rinkos poreikius.
  • Suteikti pažangiosios akademinės aplinkos, proporcingą akreditavimo ir kokybės reikalavimus gauti norimą išėjimo instrukcijas.
  • Įgyti žinių ir inžinerijos žinias per aktyvuoti bendradarbiavimą ir dalyvavimą su panašaus Jordanijos universitetų ir regionų departamentams.
  • Pakelkite mokslinius ir praktinius gebėjimus fakulteto nariai dalyvaudami tęstiniuose mokslo, studijų, seminarų ir konferencijų vietos ir regionų lygiu.
  • Skatinti mokslinių tyrimų veiklą fakulteto nariai.
  • Bendraukite su vietos bendruomene ir jos institucijų ir teikti paslaugas ir vykdyti veiklą kompiuterinės inžinerijos srityje.
  • Gerinti teikiamų universiteto tarnybų lygį.
Programa mokoma:
Anglų
Arabiškas

Peržiūrėti 21 daugiau kursų Al-Ahliyya Amman University »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2019
Duration
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date