BS Kompiuterių inžinerijos

Al-Ahliyya Amman University

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

BS Kompiuterių inžinerijos

Al-Ahliyya Amman University

Kompiuterių inžinerija

Skyrius buvo įkurtas 2002 metais, siekiant neatsilikti nuo technologijų ir švietimo plėtros kompiuterių inžinerijos ir tinklų srityje papildyti vietinės rinkos ir regionų kadrų kvalifikacijos inžinerijos poreikius. Iš šio skyriaus įsteigimo per pasaulinę tendenciją kompiuterizacijos informacinių sistemų ir duomenų perdavimo daugelyje valstybės institucijų ir pilietinės visuomenės sektorių svarba siekiant neatsilikti nuo globalizacijos ir žinių ekonomikos bei elektroninės vyriausybės erą. Sekti sparti kompiuterinės inžinerijos srityje, departamentas yra nuolatinis apžvalga planus ir studijų medžiagą.

žinutė

Pasiekti meistriškumą į absolventų Kompiuterių inžinerijos katedros lygmeniu ir suteikiant jiems mokslo ir praktinių įgūdžių, kad neatsiliktų nuo technologijų raidos ir vietos ir regionų darbo rinkos reikalavimų.

tikslai

  • Studentų gebėjimus ir plėtoti savo įgūdžius plėtra turi būti įrengta žinių ir profesinės etikos kompiuterių inžinerijos specialybę, siekiant patenkinti vietos ir regionų rinkos poreikius.
  • Suteikti pažangiosios akademinės aplinkos, proporcingą akreditavimo ir kokybės reikalavimus gauti norimą išėjimo instrukcijas.
  • Įgyti žinių ir inžinerijos žinias per aktyvuoti bendradarbiavimą ir dalyvavimą su panašaus Jordanijos universitetų ir regionų departamentams.
  • Pakelkite mokslinius ir praktinius gebėjimus fakulteto nariai dalyvaudami tęstiniuose mokslo, studijų, seminarų ir konferencijų vietos ir regionų lygiu.
  • Skatinti mokslinių tyrimų veiklą fakulteto nariai.
  • Bendraukite su vietos bendruomene ir jos institucijų ir teikti paslaugas ir vykdyti veiklą kompiuterinės inžinerijos srityje.
  • Gerinti teikiamų universiteto tarnybų lygį.
Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
  • Arabiškas


Paskutinį kartą atnaujinta March 14, 2018
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Rugs 2019
Duration
Trukmė
Dieninės
Locations
Jordanija - Amman, Amman Governorate
Pradžia : Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Rugs 2019
Jordanija - Amman, Amman Governorate
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla