BS mechaninės inžinerijos

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Mechanikos inžinerijos tapo laipsnis auka Fall 2007. Kurdami šią studijų programą mūsų fakultete norėjo užtikrinti, kad mes sukūrėme Mechaninė laipsnį, kad apkabino Embry-Riddle misiją ir pripažintą patirtį erdvėlaivių. Aviacija platformos, ar oro ar kosmoso pagrindu, reikalauja įgūdžių iš inžinierių, kurie apima oro erdvę, elektros, kompiuteris, ir, žinoma, mechanikos inžinerija komanda. Atsižvelgiant į tai, mūsų ME laipsnis lieka per tą erdvėlaivių platformos su trijų pirminių variantų robotų, varyti ir energijos dėmesio.

Pirmakursis metų Mechaninė yra bendra aeronautikos inžineriją studijų programą. Antrus metus iš Mechaninė stato pagrindinius įgūdžius matematikos ir fizikos, ir įvedė studentams mechanikos ir šiluminių mokslų. Per antrąjį pusmetį jų antrakursis metus, Mechaninė studentų Embry-Riddle programą į Prescott bus pradėdami vartoti kursus suderintas per fokusavimo sričių robotų, varyti arba energijos.

Robotų pasirinkimas pabrėžia projektavimas ir analizė autonominių transporto priemonių, kurios apima negyvenamos oro transporto priemones (UAV) autonominio kosmines transporto priemones, ir planetų Rovers. Jėgainės variantas pabrėžia šilumines mokslus ir projektavimas ir analizė TURBOMACHINERY. Reaktyvinis lėktuvas varikliai yra pagrindinis plotas gylio, bet stūmoklio ir kuro raketiniai varantieji taip pat yra tiriamas. Energijos variantas pabrėžia atsinaujinančių energijos sistemų projektavimas. Per vyresnysis metus, studentai įgis papildomą gylį savo galimybes ir imtis Capstone kursai projektavimas erdvėlaivių platformą.

Aviacija platformos yra skirtos komandose ir, kad mes teikiame tarpdisciplininių galimybės orientuota mūsų ME studentams. Vyresnieji ME studentai turi galimybę pasirinkti tarp penkių capstone sekas kaip kulminacija įvykis sutelktas į komandas, integracijos, ir sintezė ketverių metų švietimo. Mechanikos inžinieriai gali rinktis capstones sekas, kurios apima:

  • Robotai seka centre UAV ir Rovers
  • Astronautikos seka centre erdvėlaivio
  • Aeronautika seka centre orlaivių
  • Varytuvas seka centre reaktyvinių lėktuvų variklius.
  • Energetika seka centre alternatyvių energijos sistemų

Bendras tikslas Mechaninė programą ne Prescott yra parengti absolventus, kurie bus sėkminga praktikai mechaninės inžinerijos. Programos tikslai išmatuoti mūsų suformavimo šio tikslo yra inžinieriai, kurie:

  • Pademonstruoti pasiekimus savo pasirinktą profesiją
  • Prisidėti prie šios profesijos plėtrą
  • Užsiimti profesinio augimo
  • Prisidėti prie visuomenės gerovės per paslaugą

Mechaninė programa yra akredituota pagal inžinerijos Akreditavimo komisijos ABET, http://www.abet.org.

Laipsnio reikalavimus

Mokslo bakalauras Mechanikos inžinerijos programą reikia sėkmingai baigti per 129 kredito valandos minimumo. Programa gali būti baigtas per aštuonis semestrus darant prielaidą, kad atitinkamą išsilavinimą ir dieninių studijų studentams. Minimalus kaupiamasis pažymių vidurkis 2,00 reikalinga visa reikalinga AE, EGR, ES ir ME kursai, išskyrus techninius pasirenkant.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Embry-Riddle Aeronautical University's western campus is located in Prescott, AZ, north of Phoenix and a day trip away from Las Vegas, the Grand Canyon, and picturesque Sedona.

Embry-Riddle Aeronautical University's western campus is located in Prescott, AZ, north of Phoenix and a day trip away from Las Vegas, the Grand Canyon, and picturesque Sedona. Skaityti mažiau