BS Mechatronikos inžinerija

Bendroji informacija

Programos aprašymas

apibūdinimas

Mechatronikos inžinerijos bakalauro laipsnis integruoja mechaninę, elektrinę, kompiuterinę ir valdančiąją inžineriją, kad būtų galima suprasti automatines mašinas, būtent, kaip jas suprojektuoti ir kaip priversti veikti. Mechatronikos inžinerija sukasi apie automatinių sistemų, robotų ir intelektualių gaminių, kurie atsiranda integruojant programinę ir techninę įrangą, projektavimą, konstravimą ir valdymą.

Automatinių sistemų naudojimas tampa vis populiaresnis eksploatuojant įrangą ar mechanizmus gamybos linijose, katiluose ir orlaiviuose, siekiant sumažinti darbo sąnaudas, padidinti tikslumą ir užtikrinti kokybę bei saugą darbuotojams. Mechatroninius prietaisus galima rasti žemės ūkyje, ligoninėse, pastatuose, namuose, automobiliuose, gamybos įmonėse, žaislų ir pramogų pramonėje bei pagalbinėse priemonėse pagyvenusiems žmonėms ir neįgaliesiems.

Visiškai siūlomi:

Kento universitetas

97599_DSC_1239-Mechatronics.jpeg

Priėmimo sąlygos

Universitetas tvirtai siekia suteikti edukacines galimybes ir prieigą prie skirtingo lygio studentų, specialių talentų turinčių ir suaugusių studentų, kurie prieš tris ar daugiau metų baigė vidurinę mokyklą.

Priėmimas į Mechatronikos inžinerijos magistro laipsnį yra atrankinis.

Studentai pirmakursiams: Priėmimas į mechatronikos inžinerijos pagrindinius kursus reikalauja ne mažesnio kaip 3,0 vidurinės mokyklos GPA ir mažiausiai 24 ACT sudėtinių balų (mažiausiai 24 ACT tarpiniai balai anglų ir matematikos srityse) arba mažiausiai 1160 SAT sudėtinių balų (matematikos, kritinių samprotavimų ir rašymas); ir patalpinimas tiesiai į „MATH 12002“ (arba jo ekvivalentą).

Studentai, neatitinkantys šių reikalavimų, gali kreiptis dėl priėmimo į Mechatronikos inžinerijos technologijos pagrindinius kursus ir paprašyti pakeisti savo programą į Mechatronikos inžinerijos pagrindinius kursus po pirmakursių kurso, jei jie atitinka šiuos kriterijus: ne mažiau kaip 3200 bendrojo Kento valstijos GPA ir mažiausiai B pažymių. tiek MATH 12002, tiek PHY 23101.

Anglų kalbos įgūdžių reikalavimai tarptautiniams studentams: Visi tarptautiniai studentai privalo pateikti anglų kalbos mokėjimo įrodymą (išskyrus atvejus, kai jie atitinka tam tikras išimtis), uždirbdami bent 525 TOEFL balus (71 internetinėje versijoje), ne mažiau kaip 75 MELAB balai, ne mažiau kaip 6,0 IELTS rezultatas arba mažiausias 48 PTE akademinis balas arba užpildžius ELS 112 intensyviosios programos programą.

Perkėlimo studentai. Priėmimas į mechatronikos inžinerijos magistro laipsnį reikalauja ne mažiau kaip 12 kreditų valandų kolegijų lygmens kursų, kuriuose yra ne mažiau kaip 3.200 bendrosios GPA ir minimalios B klasės MATH 12002 ir PHY 23101 (arba jų ekvivalentų). Perkėlimas studentams, baigusiems mažiau kaip 12 kreditų valandų kolegijos lygio kursinių, bus vertinamas tiek kolegialių, tiek vidurinių mokyklų įrašuose ir turi pateikti galutinę mokyklos stenogramą ir ACT arba SAT balą.

Programos mokymosi rezultatai

Šios programos absolventai galės:

 1. Gebėjimas taikyti žinias apie matematiką, mokslą ir inžineriją.
 2. Gebėjimas kurti sistemą, komponentą ar procesą, kad būtų patenkinti pageidaujami poreikiai, atsižvelgiant į realius apribojimus, tokius kaip ekonominė, aplinkos, socialinė, politinė, etiška, sveikata ir sauga, gamyba ir tvarumas.
 3. Gebėjimas naudoti inžinerinės praktikos metodus, įgūdžius ir šiuolaikines inžinerines priemones.

Koks skirtumas tarp inžinerijos ir inžinerijos technologijų?

Ryšys tarp dviejų tampa neryškesnis, nes atsakomybė sutampa labiau nei bet kada anksčiau. Apskritai inžinierius turi teorinį supratimą, kaip kažkas vyksta. Inžinierių mokymo programa apima aukšto lygio matematiką, teoriją ir koncepcinį dizainą. Kadangi inžinerinių technologijų programų programoje pagrindinis dėmesys skiriamas inžinerijos principų įgyvendinimui siekiant išspręsti problemas. Inžinerinės technologijos yra linkusios į praktinius ir taikomuosius mokymo studentus, kad jie galėtų valdyti, prižiūrėti, šalinti triktis, tikrinti ir tikrinti sistemas. Šių programų absolventai gali intelektualiai kalbėti apie technologiją, skirtą bendrauti su augalo aukšte esančiais darbuotojais, aukštesniąja vadovybe ir pardavimo klientais bei vartotojais. Gali būti, kad tiek inžinieriai, tiek inžinieriai technologai gali suprojektuoti gaminį problemai išspręsti, tačiau inžinierius labiau linkęs atrasti naują technologiją, praktiką ar principą. Inžinerijos technologas naudotųsi inžinieriaus sukurta nauja technologija ir pritaikytų ją projektuojamam produktui. Inžinierius sukuria didelį vaizdą, o inžinierius technologas išsiaiškina detales.

97602_FuelCellResearchTeamgroupinlab-MasterTechnologyinSustainableSystems.jpg

Reikalavimai programai

Pagrindiniai reikalavimai [BS-MEng]

Pagrindiniai reikalavimai (kursai pagal pagrindinius GPA)

 • AERN 15300 įvadas į inžinerinę analizę naudojant „Matlab®“
 • TECH 13580 Inžinerinė grafika I
 • „TECH 20002“ medžiagos ir procesai
 • „TECH 20004“ grandinės analizės pagrindai
 • TECH 23581 Kompiuterinė inžinerinė grafika
 • TECH 26010 Kompiuterių inžinerijos technologijos įvadas
 • TECH 26200 programavimas inžinieriams
 • Programuojami loginiai valdikliai TECH 33031
 • TECH 33033 hidraulika / pneumatika
 • Varikliai ir valdikliai TECH 33040
 • TECH 33092 kooperatinis švietimas. Profesinis tobulėjimas (ELR) (WIC) 1
 • TECH 33111 Medžiagų statistika ir stiprumas
 • TECH 33220 elektroniniai prietaisai
 • TECH 33222 Skaitmeninis kompiuterių inžinerijos dizainas
 • TECH 33363 metalurgija ir medžiagų mokslas
 • „TECH 36200“ programavimas inžinieriams II
 • TECH 37666 Mašinų kinematika ir dinamika
 • TECH 43030 mechatronika
 • TECH 43031 Mechatronika II
 • TECH 43220 Elektros mašinos
 • TECH 43580 Kompiuterizuotų mašinų projektavimas
 • TECH 47200 sistemų inžinerija

Papildomi reikalavimai (kursai neįskaičiuojami į pagrindinius GPA)

 • COMM 15000 Įvadas į žmonių bendravimą (KADL)
 • MATEMA 12002 Analitinė geometrija ir skaičiavimas I (KMCR)
 • MATEMA 12003 Analitinė geometrija ir skaičiavimas II
 • MATEMA 32051 Fizinių mokslų matematiniai metodai
 • MATEMA 32052 Fizinių mokslų matematiniai metodai II
 • PHY 23101 Bendroji universiteto fizikos I dalis (KBS) (KLAB)
 • „PHY 23102 II“ bendrosios universitetinės fizikos (KBS) (KLAB)
 • UC 10097 „Kent State“ tikslas: Pirmųjų metų patirtis
 • Kento šerdies kompozicija
 • Kento pagrindiniai humanitariniai ir vaizduojamieji menai (po vieną kursą iš kiekvieno)
 • Kento pagrindiniai socialiniai mokslai (turi būti iš dviejų disciplinų)
 • Kent Core Papildoma

1 Norint įvykdyti intensyvaus rašymo reikalavimus, reikia gauti minimalų C pažymį.

Baigimo reikalavimai

 • Mažiausias didžiausias GPA: 2.250
 • Mažiausia bendra GPA: 2 000

Mechatronikos inžinerija pridėta į Kento valstijos Fall 2018 BS programas

Kento valstybinio universiteto aeronautikos ir inžinerijos kolegija (CAE) siūlo visiškai naują inžinerijos programą: „Mechatronikos inžinerija“. Kas yra mechatronika, kurios klausiate? Žodis mechatronika yra mechaninės inžinerijos ir elektronikos derinys, tačiau nuo to laiko išsiplėtė ir apima kompiuterines bei valdymo sistemas. Robotika ir automatinės sistemos yra geri mechatroninių sistemų pavyzdžiai.

Kolegija taip pat neseniai persikėlė tris savo koncentracijas pagal taikomojo inžinerijos bakalauro laipsnį į savo pagrindines įmones, o tai reiškia, kad kolegija dabar siūlo bakalauro studijas:

 • Kompiuterių inžinerijos technologija
 • Mechanikos inžinerijos technologija
 • Mechatronikos inžinerijos technologija

Mokslo bakalauras taikomosios inžinerijos vis dar egzistuoja su dviem koncentracijomis: taikomosios inžinerijos ir technologijų valdymo ir naujos Fall 2018 - Foundry Technology.

Kolegija taip pat siūlo ne kredito FANUC Industrial Robotics mokymo. Sėkmingai baigus kursą, dalyviai gaus "FANUC Robotics CERT I" pramonės kvalifikaciją.

Taigi dabar kyla klausimų, kuo skiriasi inžinerija nuo inžinerinės technologijos? Ryšys tarp dviejų tampa neryškesnis, nes atsakomybė sutampa labiau nei bet kada anksčiau. Apskritai inžinierius turi teorinį supratimą, kaip ir kodėl kažkas vyksta. Inžinierių mokymo programa apima aukšto lygio matematiką, teoriją ir koncepcinį dizainą. Kadangi inžinerinių technologijų programų programoje pagrindinis dėmesys skiriamas inžinerijos principų įgyvendinimui siekiant išspręsti problemas. Inžinerinės technologijos yra linkusios į praktinius ir į programas orientuotus mokymus, kad jie galėtų valdyti, prižiūrėti, šalinti triktis, tikrinti ir tikrinti sistemas.

Pagal 2015 m. "Deloitte" ataskaitą, pagrįstą JAV darbo ir statistikos tarnybos ir "Gallup Survey", iki 2025 m . Augimui valdyti reikės 3,4 mln. Darbo vietų . Tikimasi, kad maždaug 2,7 milijono kūdikių bumo gyventojų išeis į pensiją ir bus sukurta maždaug 700 000 naujų darbo vietų dėl ekonominės plėtros, tačiau tik 1,4 milijono darbo vietų bus užpildyta. Tai reiškia, kad 2 milijonai liks neužpildyti, nes trūksta darbuotojų, įgijančių reikiamų įgūdžių ir žinių.

Kalbant apie pramoninius robotus, naudojamus automatizuotose sistemose, mes tradiciškai galvojame apie automobilių pramonę. Tačiau neseniai ATI Industrial Automation straipsnyje teigiama, kad beveik 11 000 robotų, kurių vertė yra 507 milijonai JAV dolerių, buvo perkelta į Šiaurės Amerikos klientus per pirmuosius tris 2018 m. Mėnesius, o didžiulis ne automobilių sektoriaus augimas. Gyvosios gamtos mokslai 262 proc. Padidėjo, o plastikai / guma (130 proc.) Ir maisto produktai / vartojimo prekės (64 proc.). Tai rodo, kad daugelyje skirtingų pramonės šakų būtina sukurti kvalifikuotą darbo jėgą, kad būtų kuriamos veiksmingos ir ekonomiškai efektyvios sistemos ir kad jos veiktų.

Be akademinės įtakos, CAE studentų organizacijos stiprina mokymą, leidžiant studentams pritaikyti savo žinias realiuoju gyvenimo scenarijumi. Robotikos klubas kasmet kuria konkurencinį robotą, kuris teoriškai galėtų pereiti nuo Marso paviršiaus ir kasti į jo plutos, kad būtų surenkamas dirvožemis bandymams atlikti. Jos kiekvieną gegužę testuoja savo dizainą Kennedy kosmoso centre. "Xtreme Bots" komanda kuria robotus (-us), kurie kovoja su kitais komandų robotais. Komanda dalyvauja konkursuose Deitone, Ohajo mieste rudenį ir pavasarį. Kolegijos studentai skatinami savanoriškai dalyvauti "First Tech Challenge" robotikos kvalifikaciniame turnyre viduriniosios ir vidurinės mokyklos studentams. Kolegija vykdo šį renginį kiekvieną vasario mėnesį per pastaruosius trejus metus.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The College of Aeronautics and Engineering (CAE) is one of the eleven colleges of Kent State University, with approximately 1,000 students and near double-digit growth in recent years. As one of its f ... Skaityti daugiau

The College of Aeronautics and Engineering (CAE) is one of the eleven colleges of Kent State University, with approximately 1,000 students and near double-digit growth in recent years. As one of its fastest-growing colleges, the university has committed strong support to expand its programs. Kent State has constructed a new 55,000 square foot building for the college. The Aeronautics and Technology Building (ATB) is located at 1400 Lefton Esplanade. Skaityti mažiau