BS nepilotuojamų orlaivių sistemų

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Embry-Riddle Aeronautical University yra didžiuojamės galėdami pristatyti mūsų bakalauro laipsnį nepilotuojamo orlaivio sistemų (UAS). Šis naujas įdomias laipsnis išsivystė į vieną iš labiausiai hands-on studijų programų, siūlomų ERAU Prescott ir rengia absolventus įvesti sparčiai auga ir keičiasi pramonę. Federalinė aviacijos administracija (FAA) prognozuoja, kad komercinių mažų UASs laivynas Jungtinėse Valstijose bus požiūris 550,000 iki 2020 metų. Todėl dešimtys tūkstančių UAS specialistų reikės, kurie gali saugiai planuojant ir vykdant UAS misijas ir efektyviai pristatyti galutinius produktus savo klientams.

Dėmesys komercinių ir civilinėms reikmėms, UAS laipsnis suteikia absolventams, siekiant patenkinti esamus ir būsimus darbo poreikius. Laipsnis atitinka studentų iš visų tautybių, kaip dalyko specialistais duomenų rinkimo, paieška, redagavimas, ekrano ir pristatymas. Pavyzdžiui, kreiptis į vaizdo Šiame puslapyje, kuris rodo trimatį modelį ERAU miglotas bibliotekoje sukurta naudojant mūsų UAS ir programinę įrangą. Modeliai, pavyzdžiui, tai yra labai naudinga įvairių pramonės šakų, nes jie leidžia svarbių žvalgymo parametrų, tokių kaip paviršiaus ploto, tūrio, aukštis, plotis, koordinates ir tt skaičiavimas

Remiant kursinį darbą, UAS didžiųjų pat įgyti platų supratimą apie verslo, aviacijos reglamentus, technologijų, meteorologija, ir saugumo klausimus, susijusius su pramonės. Visi studentai UAS programos traukinį mūsų on-campus aerodrome ir licencijuota kaip operatoriais ERAU UAS skrydžių instruktoriams. Jie užsidirba FAA nuotolinio Pilot vadas (RVIC) sertifikatą. Jie mokosi skristi iš tiek fiksuoto sparno ir sraigtasparniai UASs įvairovė ir išmokti naudotis naudingų programų apartamentai įvairovė. Be to, UAS programa dirba su kelių vietinių komercinių partnerių suteikti galimybę studentams gauti praktinės patirties planuojant ir įgyvendinant realius UAS misijas. Stoti į mūsų UAS programą ir padėti formuoti naują ir besivystančią pramonę!

Mokslo bakalauras nepilotuojamo orlaivio sistemų laipsnis yra įsikūręs taikomosios aviacijos mokslų departamento aviacijos koledže.

Priėmimo sąlygos

Studentai patekti į šią programą turėtų turėti pagrindinį išsilavinimą matematikos ir fizikos. Studentai, norintys sustiprinti savo fone matematikos ir pagrindiniai mokslai Prieš įtraukiant į nustatytus kursus reikėtų kreiptis į katedros vedėjas ar programų koordinatorė rekomendacijas.

Patartina, kad studentai šioje programoje uždirbti bent sporto ar privataus piloto pažymėjimą, kad atsidurti palankesnėje padėtyje dėl užimtumo UAS pramonėje. Studentai taip pat turėtų tapti nariai Modelio aeronautiką akademijos (AMA).

Laipsnio reikalavimus

Mokslo bakalauras nepilotuojamo orlaivio sistemų gali būti pasiektas per aštuonis semestrus. Uždirbti laipsnį, sėkmingai baigtą 120 kredito valandos nereikia. Studentai siekia nepilotuojamų orlaivių sistemos laipsnį bus pasirinkti arba skrydžio nepilnametis, techninių operacijų takelį ar Applications Track po baigimo. Visi studentai privalo baigti bendrojo lavinimo branduolys, nepilotuojamų orlaivių sistemos šerdies ir kursus, reikalingus užbaigti skrydžio nepilnametis arba vieną iš specializacijos takelius siekiant Užbaigti nepilotuojamo orlaivio sistemų laipsnio reikalavimus.

Paskutinį kartą atnaujinta Lapk. 2017

Apie mokyklą

Embry-Riddle Aeronautical University's western campus is located in Prescott, AZ, north of Phoenix and a day trip away from Las Vegas, the Grand Canyon, and picturesque Sedona.

Embry-Riddle Aeronautical University's western campus is located in Prescott, AZ, north of Phoenix and a day trip away from Las Vegas, the Grand Canyon, and picturesque Sedona. Skaityti mažiau