BS oro eismo valdymo

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Oro eismo valdymo (OEV) programa yra laipsnis skirta studentams, kurių tikslas yra pasiekti užimtumo oro eismo kontrolės ar susijusioje srityje. ATM akademiniai kursai yra sukurta siekiant suteikti poveikio procedūras ir operacijas, atitinkančias tuos rasti Federalinės aviacijos administracijos (FAA) oro eismo valdymo įrenginiais. Mokymo programa taip pat suteikia plačias žinias ir įgūdžius matematikos, fizikos, ryšių, saugumo, meteorologija, ir aeronautikos. Baigusių šią programą, paprastai turi puikias įsidarbinimo galimybes baigus studijas.

Pasak FAA, vidutinis metinis darbo užmokestis už oro eismo kontrolės specialistų buvo $ 127,805 2016. Be didelius atlyginimus, oro eismo valdymo specialistų gauna puikius privalumus, kurie apima draudimo, pensijos, palieka įvairovė ir lanksčias išlaidų galimybes darbuotojams ir jų šeimoms. FAA Prognozuojama samdyti daugiau nei dvylika tūkstančių naujų valdikliai per ateinančius septynių iki dešimties metų.

ERAU yra viena iš kelių FAA patvirtintą oro eismo Kolegija mokymo iniciatyva (AT-CTI) mokyklos JAV, kad partneriai su FAA parengti studentus karjeros kaip oro eismo kontrolieriai. Baigusiems ERAU At-CTI programos yra tinkamos apeiti porcijas FAA oro eismo anksto įdarbinimo testus, taip pat oro eismo pagrindai kursus, kurie vyksta per pirmąsias penkias savaites nuo kvalifikacijos mokymo FAA oro eismo valdymo akademiją.

Mokslo bakalauras oro eismo valdymo laipsnį yra įsikūręs aeronautikos mokslo departamento aviacijos koledže.

Pastaba: Universitetas negali garantuoti, pasirinkimą ar darbą, kaip oro eismo kontrolieriaus Studentai baigia oro eismo Kolegija mokymo iniciatyvą (AT-CTI) programą, nes pasirinkimas FAA oro eismo kontrolierių už leidimą dalyvauti FAA akademijos ir tolesnių perleidimo kaip oro eismo kontrolierius daroma griežtai šiuo FAA nuožiūra ir remiasi personalo poreikius.

Laipsnio reikalavimus

Mokslo laipsnis oro eismo valdymo bakalauras reikalauja sėkmingą 120 semestro valandų minimumą, paprastai baigtas aštuonerių semestrus. Iš 40 semestro valandų minimalus turi būti aukštesnio lygio. Studentai privalo baigti magistro laipsnį 111 ir MA 112.

Studentai turi pasirinkti ir užbaigti vieną nedidelę studijų srities, kaip patvirtinta Taikomosios aviacijos mokslų fakultetas. Iš viso kreditų per nepilnamečio skirsis priklausomai nuo to, nepilnametis yra pasirinkta. Studentai paprastai pasirinkti nepilnametį, kad bus padidinti savo aviacijos karjerą. Žiūrėti Mažosios Mokymai šiame kataloge.

Apie 7 semestrus minimali reikalaujama užbaigti oro eismo valdymo studijų programą.

Studentai turėtų žinoti, kad keli kursai kiekvienų mokslo metų gali turėti prielaidas ir / arba corequisites. Prieš registruodamiesi klasių užtikrinti reikiamą seką Prašome patikrinti kursų aprašymus šiame kataloge.

Paskutinį kartą atnaujinta Lapk. 2017

Apie mokyklą

Embry-Riddle Aeronautical University's western campus is located in Prescott, AZ, north of Phoenix and a day trip away from Las Vegas, the Grand Canyon, and picturesque Sedona.

Embry-Riddle Aeronautical University's western campus is located in Prescott, AZ, north of Phoenix and a day trip away from Las Vegas, the Grand Canyon, and picturesque Sedona. Skaityti mažiau