BS pasaulio saugumo ir žvalgybos studijų

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Mokslo laipsnis Global saugumo ir žvalgybos studijų (GSIS) bakalauras yra skirta kurti ateities saugumo ir žvalgybos specialistams platesnį pasaulio tarpusavio politikoje, teisės, valdžia, ekonomika socialinių pokyčių, mokslo ir technologijų, karinių pokyčius, psichologinius matmenys karinių ir terorizmo grėsmių, kibernetinio saugumo, aplinkos apsaugos klausimais, ir žmogaus kultūrų. Programa bus ištirti šių daugelio veiksnių į tautinių valstybių saugumui ir žmonių visuomenės ateityje įtakos globaliame kontekste.

Programa suteikia studentams su tarpdisciplininių įgūdžių analizuoti tarp visų šių elementų sąveika ir efektyviai bendrauti savo idėjas raštu ir žodžiu kontekstuose. Svarbiausia, GSIS studentai galės eksponuoti novatoriškas problemų sprendimo ir kritinio mąstymo įgūdžius, tokius klausimus, kaip terorizmo ir asimetriškas karo, transporto (ypač aviacijos ir kosmoso) saugumo, grėsmių įmonių darbuotojai ir patalpos, grėsmes kompiuterių ir telekomunikacijų infrastruktūros , prekyba tinklai neteisėtų paslaugų ir medžiagų, draudžiamų ginklų technologijų, pavyzdžiui, masinio naikinimo ginklų, tarptautiniu nusikalstamumu, gyventojų migracija, stichinių nelaimių, epidemijų, ir tėvynės saugumo ginklų.

Globalus saugumo ir žvalgybos studijų studentai bus labai konkurencinga gauti pozicijas ir atlikdamas

  1. su federalinės vyriausybės žvalgybos, saugumo, teisėsaugos ir ekstremalių situacijų valdymo agentūros
  2. su Gynybos departamento ir ginkluotosios pajėgos
  3. su saugumu, konkurencingos žvalgybos ir informacijos apsaugos departamentų privačiame sektoriuje, ypač tiems, kurie dalyvauja aviacijos ir transporto saugumo
  4. su valstybės, apskrities ir vietos tėvynės saugumo, teisėsaugos ir ekstremalių situacijų valdymo organizacijų
  5. kaip studentai studijų mokyklose daugiausia dėmesio skiriama žvalgybos ir nacionalinio saugumo, tarptautinių santykių, kraštotyros
  6. kaip studentų teisės mokyklų
  7. kaip institucijų darbuotojų politinių lyderių ir teisėkūros atstovų besispecializuojančių nacionalinių žvalgybos ir saugumo klausimais.

Trys studijų Dainos

GSIS laipsnis programa suteikia studentams su trimis ugdymo kryptimis: Standard kelio, Saugumo Operacijų valdymas kelio ir Kinijos stebėti.

Studentai, kurie imasi Standard takelį turi įrodyti oralinis ir skaitymo kompetenciją kita nei anglų kalba, ar imant 12 kreditų kolegijos lygio užsienio kalbų kursai tik viena kalba.

Saugumo operacijų ir vadyba takelis yra orientuota į tuos, kurie domisi saugumo ir apsaugos karjerą; nei privataus sektoriaus arba su vyriausybine saugumo ir žvalgybos agentūra. Kurso reikalavimai šioje trasoje yra 12 valandų užsienio kalba, bendrojo lavinimo kursus, GSIS pagrindinių klasių, o 33 kreditų specialybės kursus.

Studentai, kurie imasi Kinijos takelį imsis pačių dalykinės srities kursus ir tą patį kreditų skaičių, kaip ir standarte arba Apsaugos Operacijų valdymas takelius. Bendras skirtumas yra tas, kad Kinijos trasoje, studentai bus 45 kreditų kursus, kurie bus visiškai kinų arba turėti didelį Kinijos komponentą su papildomu skaitymo ir rašymo užduotys anglų kalba, o ne 12 kreditų užsienio pageidaujamą kalbą kiti du takelius. Kinijos trasa yra atvira ne gimtoji kinų. 45 kreditai apima 12 reikiamus užsienio kalbų kreditus standartinės bėgių, devynių kreditų Kinijos nepilnametis, ir 24 papildomų kreditų, kad bus teikiamos mokymo turinį kursus kinų mandarinų su papildomais skaitymo ir rašymo užduotys anglų kalba. Studijos užsienyje į antrakursis metų vasarą reikalingas Kinijos kelio studentams.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Embry-Riddle Aeronautical University's western campus is located in Prescott, AZ, north of Phoenix and a day trip away from Las Vegas, the Grand Canyon, and picturesque Sedona.

Embry-Riddle Aeronautical University's western campus is located in Prescott, AZ, north of Phoenix and a day trip away from Las Vegas, the Grand Canyon, and picturesque Sedona. Skaityti mažiau