BS pasaulio verslo

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Mokslo bakalauras Global Business laipsniu naudoja sėkmingą verslą, kalbos ir kultūros kursus per patirtinio mokymosi aplinkoje.

Skirta studentams, kurie nori tvirtus verslo pamatus dėsto visame pasaulyje žino fakultetas, BS / BG laipsnį suteikiančias studentus sėkmės ateityje tarptautinio verslo. Ši studijų programa atspindi nuolat kintantį ir sunkesnį pasaulinę aplinką verslo, vyriausybės, ir aviacijos pramonėje. Mokymo programa yra orientuota į besivystančių rinkų ir skirtas suteikti absolventams žinių ir įgūdžių, būtina jų sėkmingo įsigaliojimo pasaulio verslo ir visuomenės. Akcentuojamas pasaulio suvokimo, skirtingų kultūrų raštingumo, efektyvių ryšių, kiekybinių įgūdžių, socialinės atsakomybės, informacinių technologijų, kritinio mąstymo įgūdžių, komandinio darbo, verslo funkcinių įgūdžių, aviacija / erdvėlaivių pramonės pažinimas, ir įsipareigojimą "visą" gyvenimą.

Tarptautiniai kultūros studijavo orientuojantis į besivystančias rinkas ir pabrėžiant pasaulio verslo praktikos, strategijos ir vertybių. Studentai užbaigti griežtą pasaulio verslo branduolį kartu su turtingu bendrojo lavinimo pamatų. "BS / GB koncentracijos teritorijos apima: Kalba ir kultūra (arabų, kinų mandarinų, ispanų) ar aviacijos ir kosmoso.

Aktyvios verslo / aviacija susiję klubai miesteliu yra Phi Beta Lambda (verslo orientuota organizacija, teikianti studentams galimybę keliauti į valstybės ir nacionalinio lyderio konferencijose dalyvauti konkurencinėse įvykiai), Amerikos asociacijos oro uosto vadovų (aviacijos valdymo orientuota asociaciją , iš anksto kelionės į Čikagą, Las Vegas, Torontas, Sietlas, San Franciske, ir Honkonge) ir aviacijos Business Networking klube (kaip asmeninio ir profesinio tobulėjimo ir tinklų organizacija).

Mūsų studentai yra skatinami galvoti ne tik tradicinių akademinių ribas ir ieškoti darbo vietą ir kultūrinę patirtį, kuri pagerins ir apšviesti juos besivystančioje vietoje ir globalioje verslo aplinkoje. Unikalūs stažuočių ir bendradarbiavimo mokymosi patirtį yra ir skatinami, su darbuotojais skiriamas padėti studentams padėtimi nustatymo ir vietą. Daugybė vasaros užsienyje patirtis yra prieinami studentams, norintiems padidinti savo tarptautinių perspektyvas. Ankstesnis vasaros užsienyje studijų programų buvo pasiūlyta Paryžiuje, Londone, Italijoje, Lenkijoje, Kinijoje, Vokietijoje, Ekvadoras, Čilė, Meksika, Brazilija, ir Singapūre.

Verslo Pramonė patariamoji taryba teikia rekomendacijas dėl verslo, valdžios ir aviacijos pramonės poreikius. Departamentas finansuoja konsultavimo ir laboratorijos yra prieinama.

Dedikuotų fakulteto patarėjai padėti GB studentų vertinant daug galimybių jų turimos šioje programoje. Kai kurie kursai gali reikalauti, būtina išankstinė sąlyga žinių ar ypatingo klasės padėtį. Kursų aprašymai, įtrauktos į šiame kataloge, turėtų būti peržiūrėtas iki registruodamiesi klasių, siekiant užtikrinti tinkamą vietą.

Laipsnio reikalavimus

BS / BG laipsnis reikalauja sėkmingą 120 kreditų valandas minimumo ir paprastai baigtas aštuonerių semestrus. Studentai gali pasirinkti koncentracijos aviacijos ir kosmoso ar kalbos ir kultūros su dainos kinų, arabų ir ispanų kalbomis erdvę. Studentai turėtų deklaruoti savo erdvę koncentracija jų antrakursis metų pradžioje. Studentai, kurie dalyvauja kooperatinės švietimo programos gali pakeisti iki 3 kredito valandos, jei jis bus patvirtintas, į nurodytų kursų, reikalingų jų erdvės koncentracijos. Studentai mokosi oro pajėgų arba kariuomenės ROTC programos gali pakeisti AF arba MGL kursus atvirų pasirenkamuosius kursus.

Embry-Riddle Aeronautical University - Preskotas departamentas Verslas yra Collegiate Verslo mokyklų ir programų (ACBSP) asociacijos narys ir yra kandidatūrą akreditacija. Tam, kad būtų apdovanotas BS / GB laipsnį, studentas privalo užpildyti 80% verslo esmė ir ploto koncentracija gyvenamosios minimumą arba perduoti šiuos kreditus iš Departamento pirmininko patvirtintose institucijose. Tik verslo laipsnių, kurie gali būti nurodomi vienu metu yra BS / BA ar BS / ABA BS / GB kalbos ir kultūros AOC.

Paskutinį kartą atnaujinta Sau. 2017

Apie mokyklą

Embry-Riddle Aeronautical University's western campus is located in Prescott, AZ, north of Phoenix and a day trip away from Las Vegas, the Grand Canyon, and picturesque Sedona.

Embry-Riddle Aeronautical University's western campus is located in Prescott, AZ, north of Phoenix and a day trip away from Las Vegas, the Grand Canyon, and picturesque Sedona. Skaityti mažiau