BS Specialiojo ugdymo

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Specialusis ugdymas

Atidaryti specialybę iš Specialiojo ugdymo (SPECIAL EDUCATION) į جامعة عمان الأهلية ir (2007), kurio tikslas iš šio specializacijos kad rengiant ir kvalifikacijos iš mokytojų darbui su specialiųjų poreikių asmenų ugdymo (neįgaliųjų ir talentingų) į į viešajame sektoriuje, privatus sektorius, taip pat atitinka studentams absolventams dirbti specialiojo ugdymo, mokslinių tyrimų, srityse, suteikiant jiems reikalingų šiuolaikinių patirties, kad leistų jiems sėkmingai dirbti su įgūdžių ir universitetas buvo pasiryžę papildyti šį skyrių mokslinius kvalifikuotą personalą, galintį švietimo, mokslinių tyrimų, lauko darbams .... taip pat neatsilikti nuo pokyčių mokslo Norėdami vietos.

žinutė

Parengti absolventus kvalifikuotų specialistų moksliškai ir profesionaliai tarnauti žmonėms su specialiais poreikiais, ir prisidėti prie bendruomenės paslaugų.

tikslai

  • Suteikti studentams žinių ir įgūdžių, reikalingų spręsti su žmonėmis, turinčiais specialiųjų poreikių.
  • Moralinių ir humanitarinių krypčių link šiuolaikinių žmonių su specialiais poreikiais plėtra.
  • Suteikti studentams profesinių įgūdžių teorinės ir taikomosios būtina žmonių reabilitacijos su specialiais poreikiais.
  • Plėtros fakulteto įgūdžiai suspėti su pokyčiais mokslinių tyrimų ir plėtros galimybėmis.
  • Bendradarbiavimas su vietos bendruomenės organizacijomis teikti paslaugas žmonėms su specialiais poreikiais.
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

AAU Started providing academic services in 1990, Al-Ahliyya Amman University (AAU) was the first private university and pioneer of private education in Jordan.

AAU Started providing academic services in 1990, Al-Ahliyya Amman University (AAU) was the first private university and pioneer of private education in Jordan. Skaityti mažiau