BS, taikomosios meteorologijos

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Mokslo laipsnį Bakalauras Taikomosios meteorologijos suteikia praktinį supratimą apie fizikos ir dinamikos atmosferą ir rengia absolventas iš meteorologas pozicijų asortimentą vyriausybė, karinės arba tyrėjais arba aviacijos meteorologai privačiame sektoriuje. Akcentuojamas taikant teoriją veiklos orų prognozės ir sprendimų priėmimo dėl oro jautrus pramonėje. Studentai naudoti state-of-the-art Meteorologija Lab ir kompiuterių įrengtas klasėse suprasti ir prognozuoti sudėtingus atmosferos reiškinius, pradedant nuo sunkių perkūnija ir tornadai, kad ciklonai, frontų ir reaktyvinių srovių, į pasaulio klimatui ir kaip jis keičiasi.

Studentai Taikomoji meteorologijos laipsnis gali pasirinkti vykdyti reagavimo į nelaimes meteorologas ar orlaivio dispečerinis sertifikatą. Reagavimo į ekstremalias situacijas meteorologai yra paklausa Nacionalinė meteorologijos tarnybos ir kitų vyriausybinių agentūrų reagavimo incidentas operacijas reikia greitą ir patikimą orų susijusių sprendimų paramos renginių, tokių kaip gaisrai, uraganai, potvyniai, ir pavojingų medžiagų išsiliejimo. Sertifikuoti orlaivių dispečeriai dirba oro valdyti antžeminės užduotis svarbias sėkmingų avialinijų operacijų, įskaitant skrydžio stebint oro sąlygų.

Šis laipsnis atitinka visus bakalauro studijų meteorologijos rekomenduojamą Amerikos meteorologijos draugija, Nacionalinė meteorologijos tarnyba, ir JAV oro pajėgų reikalavimus. Visi absolventai taip pat susitiks su JAV Office personalo valdymo kvalifikacijos standartus dėl meteorologas padėtį.

Mokslo bakalauras Taikomoji meteorologijos laipsnis yra įsikūręs taikomosios aviacijos mokslų departamento aviacijos koledže.

Laipsnio reikalavimus

Mokslo bakalauras Taikomosios meteorologijos reikia sėkmingai baigti 120 kredito valandos minimumo. Studentai turėtų žinoti, kad daugelis kursai prielaidas ir / arba corequisites ir turėtų planuoti kuo jie yra tinkami pradėti reikiamą matematikos skaičiavimas seka. Be to, visi meteorologiją (WX) klasės, išskyrus WX 201, WX 203L ir WX 301, siūlomi tik vieną kartą per metus, nors kai kurie papildomi vasaros užsiėmimai gali būti pasiūlyta.

Kursai reikalingos uždirbti šį laipsnį, yra išvardytos žemiau.

Paskutinį kartą atnaujinta Sau. 2017

Apie mokyklą

Embry-Riddle Aeronautical University's western campus is located in Prescott, AZ, north of Phoenix and a day trip away from Las Vegas, the Grand Canyon, and picturesque Sedona.

Embry-Riddle Aeronautical University's western campus is located in Prescott, AZ, north of Phoenix and a day trip away from Las Vegas, the Grand Canyon, and picturesque Sedona. Skaityti mažiau