BS Tarptautinio verslo administravimo srityje

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Kurso apžvalga

Tarptautinio verslo administravimo bakalauro laipsnis siekia formuoti profesionalus, galinčius dirbti tarptautinėje rinkoje, perduodant žinias ir įgūdžius, susijusius su verslo vadyba ir verslo konsultacijomis. Ši studijų programa turi keletą didžiųjų bendrovių: finansų vadyba, teikianti žinių apie įmonių finansų valdymą, pasaulinį novatorišką verslumą, orientuotą į verslo kūrimo, rinkodaros ir prekės ženklo valdymo aspektus, leidžiančius įgyti rinkos reiškinių ir rinkodaros interpretavimo įgūdžių procesai ir sporto ekonomika ir politika, kuri yra ypatingas kelias, unikalus Italijos universitetų sistemoje, suteikiantis pagrindinius gebėjimus, reikalingus verslo valdymui ir organizavimui sporto sektoriuje.

Visos didžiosios įmonės yra sukurtos atsižvelgiant į naujus profesinės veiklos vaidmenis, kurių reikalauja darbo rinka, o švietimo kelias yra sudarytas iš tradicinių paskaitų ir praktinių užsiėmimų - laboratorijų - šis požiūris praturtina studentų mokymosi patirtį su realaus pasaulio įgūdžiais ir praktika.

12913_12702_Esteci_Yamil_Medina_Luciano__International_Business_Administration.png

Mokymasis ir mokymasis

Kursas vyks anglų kalba. Ypatingas erdvių išdėstymas leidžia taikyti mokymo metodiką, kuri apjungia frontalinę pamoką, modeliavimą ir laboratorinę veiklą, kad sukurtų interaktyvią mokymosi patirtį su novatorišku mokymo metodologija:

· Mokymasis pasitelkiant (mokykitės su praktika)

· Įgūdžių kūrimas (palyginimas su darbo pasaulio problemomis)

· Panardinimo mišinys, kuris reiškia tarpdisciplininius susitikimus

· Strateginis pokalbis

Papildomą vertę sudaro: susitarimai su užsienio universitetais, kursai italų ir anglų kalbomis, stažuotės ir darbo patirties užsienyje galimybės, stažuotės tarnyba. Jus lydės jūsų akademinis mokytojas ir angelas.

Laboratorijos

· Ekonomikos seminaras apie valdymo sprendimą

· Įmonių skaitmeninimas

· Žiniasklaidos rinkodara

· Tarptautinės finansų įstaigos

·Pradėti

· Rinkodara elgsenos ir pažinimo mokslais

· Pasaulinės įmonės (dažnai „nematomos“)

· „Prekybos laboratorija“

Karjera

· Verslininkas

· Įmonės, draudimo ir banko vadovas

· Viešųjų ryšių vadybininkas

· Tarpininkas

· Kredito valdytojas

· Buhalteris

·Finansų analitikas

·Verslo konsultantas

· Verslo vadovas

· Kredito specialistas

· Konsolidavimas

· Auditorius

85% mūsų studentų susiranda darbą Italijoje ir užsienyje per pirmuosius 6 mėnesius po baigimo.

Mokestis už mokslą ir finansavimas

Metinis mokestis tarptautiniams studentams yra 12 000 EUR; tuo tarpu ES studentams mokamas 500 EUR ir 1000 eurų mokestis už mokslą, kai studentai yra ne ES.

Daugumoje akademinių metų „ Link Campus University teikia keletą stipendijų, kurios padengia 30–50 proc. jų skaičius yra ribotas ir gali keistis (daugiau informacijos rasite mūsų interneto svetainėje).

Pirmaisiais metais mokslas mokamas 30% stipendijos - 8 400 EUR.
Pirmaisiais metais mokamas 50% stipendijos mokestis - 6 000 EUR.

Paskutinį kartą atnaujinta Sau. 2019

Apie mokyklą

Link Campus University is a private University in Rome which stands under the Italian University’s Regulation. Its imprint is international due to its history and its calling. In 2011 the University w ... Skaityti daugiau

Link Campus University is a private University in Rome which stands under the Italian University’s Regulation. Its imprint is international due to its history and its calling. In 2011 the University was recognized by the Italian regulation decree of the Minister of Education – University and Research no. 374 of the 21st September 2011. Skaityti mažiau