BS verslo administravimo

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Tarptautinio verslo koncentracija rengia studentus suprasti ir veiksmingai dalyvauti verslo įmonių, veikiančių tarptautinėje aplinkoje valdymą. Kursai išnagrinėti nuodugniai teorijas ir taikomuosius sąvokas svarbius verslui konkurencinėje pasaulinėje arenoje. Tarptautiniai verslo kursai apima: tarptautinio verslo, tarptautinės vadybos, tarptautinės rinkodaros ir tarptautinę prekybą.

Verslo Programa renginiai

stažuotės galimybes

Per savo praėjusių metų studijų, studentai turi galimybę stoti į stažuotės arba už kredito ar ne kredito. Tai turi daug privalumų, nes ji leidžia jiems įgyti vertingos darbo patirties, plėtoti ir remtis įgūdžius, gauti kojomis į duris įmonėje, ir tt

Studijos užsienyje galimybės ir pasaulinės verslo patirtis

Studentai gali keliauti, susitikti su kitais žmonėmis, ir sužinoti apie kitų kultūrų, o mokytis ir uždirbti kreditus, siekiant savo laipsnį. Daugybė vietos yra prieinami, įskaitant FDU Wroxton (JK), FDU New Jersey (JAV), SKKU (Korėja), Zeppelin universiteto (Vokietija), Kinijoje, ir daug daugiau. Jūsų finansinė parama bus "keliauti su jumis" studijas Wroxton, NJ, ar kitų pasirinkite vietose metu.

Mažosios skaitmeninės rinkodaros

Su tiek daug technologijų pažanga, šiandien rinkodaros arenos yra sudėtingesnis nei bet kada anksčiau. Rinkodaros stengiasi suspėti su informacija dalijamasi ir naudojami pagal jų klientams įvairiose platformose. Rinkodara sėkmė slypi, kad galėtų suprasti šiuos skaitmeninius ir socialines platformas, ir kad galėtų sklandžiai integruoti naujų galimybių spektrą su kai kuriais labiau tradiciniais. Bakalauro laipsnį Tarptautinio verslo su skaitmeninės rinkodaros nepilnamečio nuo Silberman kolegijos Verslo paruoš mūsų studentus šioje dinamiškoje srityje karjerą ir bus išmokyti jus su žinių ir įgūdžių, planuoti, projektuoti ir valdyti gerai integruotą rinkodaros strategiją.

Pagreitinto 4 + 1 sujungta laipsnio Programos

Studentai Silberman kolegijos Verslo galite uždirbti tiek bakalauro ir magistro laipsnį vos penkerius metus (atsižvelgiant į atsisakymo tinkamumo *), vykdydama vieną iš šių penkių metų kartu studijų programų:

  • BSMS apskaita
  • BSMBA Finansai
  • BSMBA valdymas
  • BSMBA Rinkodara
  • BSMS Tiekimo grandinės valdymas

Šios kombinuotos programos suteikia jums galimybę uždirbti savo bakalauro ir magistro laipsnius į vieną mažiau metų, nei ji būtų tradiciškai imtis. * Už režimo informacijos rasite: MBA pagrindinė mokymo programa

Karjeros galimybės

Mūsų absolventai dirba įvairiose pramonės šakose visoje šalyje Žinomiausių įvairovė: A & W, RBC, Deloitte, Surgmed, Partap miško produktų, CH Robinson, nepažeistos, miesto Bella, rytų-vakarų švietimo paslaugų Canucks Sportas ir pramogos (TPP).

Reikalavimai bakalauro laipsnį

Pastaba: Toliau pateikiama reikalavimai yra išsamiai dėl SILBERMAN kolegijos Verslo anketa tinklalapį. Bet studentas su konkrečiais klausimais turėtų kreiptis į konsultantą jų namų miesteliu.

Ši programa yra siūloma pagal raštišką sutikimą Britų Kolumbijos ministerijos Išplėstinė Švietimo veiksmingą gegužės 8, 2006, buvo atliktas kokybės vertinimo procesą ir buvo nustatyta, kad atitiktų nustatytus ministerijos kriterijus. Nepaisant to, būsimieji studentai yra atsakingas už patenkinti save, kad programa ir laipsnis bus tikslinga jų poreikius (pavyzdžiui, priimtinas potencialiems darbdaviams, profesinėms licencijavimo organų ar kitų švietimo įstaigų).

Paskutinį kartą atnaujinta Bir. 2017

Apie mokyklą

As a leading innovator in global education, Fairleigh Dickinson University seeks new ways to offer its unique learning opportunities to students worldwide. The University's newest campus opened in 200 ... Skaityti daugiau

As a leading innovator in global education, Fairleigh Dickinson University seeks new ways to offer its unique learning opportunities to students worldwide. The University's newest campus opened in 2007 in Vancouver, British Columbia Skaityti mažiau

Akreditacijos

AACSB Accredited